clubhouse-oda ziyaretçi-icon

Clubhouse Oda Ziyaretçi Satın Al

Clubhouse

Clubhouse Oda Dinleyici | 100 Adet

 • Sipariş Verirken Oda Linki Giriniz.
 • Hızlı Başlar.
 • Gerçek Karışık Kullanıcılardır.
 • Şifreniz Talep Edilmez...

100₺

SATIN AL

Clubhouse

Clubhouse Oda Dinleyici | 250 Adet

 • Sipariş Verirken Oda Linki Giriniz.
 • Hızlı Başlar.
 • Gerçek Karışık Kullanıcılardır.
 • Şifreniz Talep Edilmez...

200₺

SATIN AL

Clubhouse

Clubhouse Oda Dinleyici | 500 Adet

 • Sipariş Verirken Oda Linki Giriniz.
 • Hızlı Başlar.
 • Gerçek Karışık Kullanıcılardır.
 • Şifreniz Talep Edilmez...

350₺

SATIN AL

Clubhouse

Clubhouse Oda Dinleyici | 750 Adet

 • Sipariş Verirken Oda Linki Giriniz.
 • Hızlı Başlar.
 • Gerçek Karışık Kullanıcılardır.
 • Şifreniz Talep Edilmez...

450₺

SATIN AL

Clubhouse

Clubhouse Oda Dinleyici | 1000 Adet

 • Sipariş Verirken Oda Linki Giriniz.
 • Hızlı Başlar.
 • Gerçek Karışık Kullanıcılardır.
 • Şifreniz Talep Edilmez...

550₺

SATIN AL

Clubhouse oda ziyareti pek çok kişiye cazip gelir. Gerek yeni bir platform olması, gerekse davetiye ile üyeliğin tamamlanabilmesi onu oldukça gizemli yapar. Dolayısıyla birçok kişi nasıl üye olacağını, nasıl kullanabileceğini düşünür.

Sosyal medya’nın global çapta popüler olduğu günümüzde çok sayıda platform vardır. Bunlardan biri de Clubhouse’dur. Nisan 2020 kapsamında açılan Clubhouse, ilk dakikasından beri büyük bir ilgi de toplamıştır. Alpha Exploration Co. tarafından başlatılmış olup; geçtiğimiz yılın aralık verileri kapsamında 600,000 üyesi mevcuttur. Dolayısıyla bu sayının an itibariyle artmış olduğu söylenebilir.

Yeni sosyal medya platformunun birçok kişi tarafından merak edilmesi farklı nedenlere dayanır. Bunun sebeplerinden en büyüğü davetiye ile üyeliktir. Peki, Clubhouse odaları hakkında bilmeniz gerekenler neler?

Clubhouse Sosyal Medya Platformu Nedir?

Clubhouse nedir sorusu günümüzde birçok sosyal medya üyesi tarafından merak edilir. Zira günümüzde neredeyse her insanın, birden fazla platformda kaydı vardır. Bu nedenle yeni sosyal medya hesabına birçok kişi kayıt yaptırmak ister.

Nisan 2020 gibi yakın tarihli olması kullanıcıların ne olduğuna yönelik soruları da ön plana çıkarır. Bunun en büyük nedeni ise kullanıcıların kendisinin inceleyememesidir. Zira platform davetiye ile çalışır.

Diğer sosyal medya platformlarından oldukça farklı olan Clubhouse’da davetiyeler ise kayıtlı üyeleri tarafından yollanır.

Clubhouse Sosyal Medya Platformu Hangi Cihazlarda Kullanılır?

Clubhouse’un her geçen gün daha fazla konuşulmasıyla beraber Clubhouse Android sorusu da sorulmaya başlanmıştır. Zira günümüzde milyonlarca kişi işletim sistemi olarak Android kullanır. Bunun haricinde bilindiği üzere IOS kullanıcıları da vardır.

Akıllı telefonlar için her uygulama yazılırken, işletim sistemine göre yazılır. Örneğin IOS için sunulan bir aplikasyon, Android için çalışmaz. Dolayısıyla ayrı sürümler halinde yayınlanır. Peki, Club house hangi platformlarda kullanılır?

Burada öncelikle yeni işletim sisteminin, mobil aplikasyonu olduğu bilinmelidir. Ancak kötü haber ise şu anlık IOS kullanıcıları için sunulduğudur. Club house Android ise ilerleyen tarihlerde beklenmektedir.

Clubhouse Sosyal Medya Platformu Hangi Özelliklere Sahiptir?

Peki, Clubhouse nasıl kullanılır? Eğer bu platforma üye olmak için sabırsızlanıyorsanız, öncelikle diğer Twitter, Facebook, İnstagram ve Pinterest gibi platformlardan oldukça farklı olduğu bilinmelidir. Çünkü yazılı veya görsel gönderiler söz konusu değildir. Tahmin edileceği üzere böylece zaman akışı da değişir.

Peki, Clubhouse ile neler yapabilirsiniz? Yukarıda saydığımız özelliklerin olmaması, birçok kişiye nelerin olduğunu merak ettirebilir. Platformda yalnızca sesli sohbet odaları vardır. Bahsi yapabilecek bazı özellikler ise şöyledir;

 1. Performanslar,
 2. Politik Tartışmalar,
 3. Çeşitli Kulüpler ve sanal odalar,
 4. Talk Show,
 5. Müzik,
 6. Ağ Oluşturma,
 7. Dating.

Clubhouse oda ziyareti yapabileceğiniz çok sayıda kulüp vardır. Örnek olarak bazıları şöyledir;

 1. Music & Technology,
 2. Leadership Rebvented,
 3. Black Wealth Matters,
 4. Startup Club,
 5. Afropolitan Lounge,
 6. Astroloji ve Metafizik Kulübü,
 7. TikTok Pazarlama Sırları,
 8. The True Love Society,
 9. Reinventing Health / Care,
 10. The Legacy Think Tank,
 11. The Dacha,
 12. Smiling & Positivity,
 13. NBA Fun Club,
 14. Designkinds the Multi Creatives,
 15. Health is Wealth,
 16. Dear Young Queen.

Üye olduktan sonra gerek bunlara, gerekse diğer kulüplere girerek sesli sohbet yapabilirsiniz.

Clubhouse Sosyal Medya Platformu İle Neler Yapılabilir?

Peki, sesli odalarda neler yapabilirsiniz? Clubhouse giriş sonrasında hatırlamanız gereken, platformun diğer sosyal medya seçenekleri gibi global olduğudur. Sesli odalar da bu noktada büyük bir avantaj sunar. Eğer yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız, size çok büyük imkânlar sunar.

Ayrıca tüm fırsatları bununla da kısıtlı değildir. Sesli odalar bilgi alışveriş için de büyük bir fırsat sunar. Eğer bir konuyu merak ediyorsanız sorabilir, üzerine ayrıntılı şekilde tartışabilirsiniz. Farklı coğrafyalardan, farklı insanları tanıyarak, kültürünüzü geliştirmeniz de mümkün olur.

Tek yapmanız gereken hangi kulüplerin olduğunu incelemek ve beğendiklerinize katılmadır. Ardından doyasıya kullanmak mümkündür.

Clubhouse Sosyal Medya Platformu Üyesi Nasıl Olunur?

Peki, bu özellikleri ve imkânları nasıl kullanabilirsiniz? Clubhouse giriş için tahmin edilebileceği üzere üyelik gerekir. Ancak bu noktada büyük bir farklılık vardır.

Zira üye olmanız için davetiye gerekir. Çünkü kaydınızı olunca hemen açılmaz; bir bekleme sırasına alınır. Sıra size gelince işlem tamamlanır. Dolayısıyla çok uzun süre bekleyebilirsiniz. Ancak Clubhouse davetiye varsa vakit kaybetmeden giriş yapılabilir.

Peki, davetiyeler nasıl alınır? Clubhouse’un duyulması ve kayıt sisteminin öğrenilmesiyle beraber nasıl davetiye bulunacağı oldukça önemli bir soru haline gelmiştir.

Clubhouse Sosyal Medya Platformu Davetiye Nasıl Alınır?

Clubhouse davetiye almak için üç yöntemden bahsedilebilir. Bunlar bireysel davetiye, sosyal medyadan davetiye alma ve arkadaştan edinme seçenekleridir.

Bireysel davetiye kapsamında bahsettiğimiz üzere üyelere 2 adet davetiye verilir. Şayet bir üyeyle temasa geçip, davetiye ricasında bulunursanız, üye olabilirsiniz. Tabi burada tahmin edileceği gibi hiçbir üye, tanımadığı bir insanla davetiyesini paylaşmak istemez. Ön sırada çoğu zaman yakın arkadaşları, aile üyeleri gelir.

İkinci seçenek de farklı bir sosyal medyada, etiketler yardımıyla davetiye istemedir. Eğer İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarına girerek, #clubhouse tarzı hashtag atarsanız üye kişilerden talep edebilirsiniz.

Ancak herkesin aklına geleceği üzere, bu yolla istek atan sayısız kullanıcı vardır. Bu nedenle sizin aralarında görünmeniz oldukça zordur. Üstelik binlerce istek atan kişi arasında sizin seçilmeniz de neredeyse imkânsızdır.

Üçüncü seçenek ise bir arkadaştır. Şayet üye olan arkadaşınız varsa bahsettiğimiz üzere davetiyesi vardır. Yoksa dahi siz üye olduğunuzda, ona sizin kaydolduğunuza dair uyarı gider. Eğer sizin girmenize izin verirse, kayıt tamamlanabilir.

Clubhouse Sosyal Medya Platformu Davetiye Satın Alma Nasıl Yapılır?

Peki, Clubhouse davetiye satın alma var mıdır? Yukarıda anlattığımız davetiye alma metotları, tahmin edilebileceği üzere çok zor, neredeyse imkânsızdır. Bu nedenle insanlar daha farklı seçenekleri de araştırır. Bunlardan biri de satın alma seçeneğidir.

Sosyalat olarak internet sitemizden söz konusu davetiyeleri bulabilmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip, durumu iletmedir. İletişim kanallarımız 7 gün 24 saat açık olup, her an bize ulaşabilirsiniz.

Clubhouse Takipçi

Peki, Clubhouse takipçi nasıl arttırılır? Üyeliğini başarıyla tamamlayan çok sayıda kişi, takipçilerini nasıl yükselteceğini de merak eder. Zira her sosyal medya hesabında kişilerin kaç üye tarafından takip edildiği önem taşır.

Bunun için bilinen pek çok yöntem olmakla beraber, Clubhouse yenidir. Üstelik sistemi de farklıdır. Dolayısıyla daha hızlı popüler olmak isteyen kişiler, ne yapması gerektiğini sıkça sorgular. Bu konuda size yardımcı olan Sosyalat, Clubhouse takipçi satın al seçeneğini de size sunar. Eğer bizimle irtibat kurarsanız, kısa sürede yardım bulabilirsiniz.

Peki, sonrasında takipçi artışı haricinde hangi faydaları görebilirsiniz? Yüksek takipçiyle beraber normal büyüme hızınız da artış sergiler. Diğer üyeler sizin yüksek sayılarınızı görerek, diğer sosyal medya hesaplarınızı da incelemek ister. Zira günümüzde pek çok kullanıcı, fenomenlerin diğer platformlardaki hesaplarını da aboneliğe alır.

Böylece kullandığınız diğer sosyal medyalarda da artış görmeniz mümkündür.

Bu paketler ihtiyacınızı karşılamadı mı?

Mevcut paketler ihtiyacınızı karşılamıyor, daha fazla alım yapmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın. Sosyal medya danışmanlarımız sizin için özel bir analiz yaparak ihtiyacınıza yönelik bir paket oluştursun

İLETİŞİME GEÇ
widget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67