Youtube'da En Çok İzlenen Video (Türk)

Youtube'da En Çok İzlenen Video (Türk)

Global olarak en sevilen video paylaşım platformu Youtube kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan birisi de, Youtube'da en çok izlenen video (Türk) olmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı olan Youtube uygulamasında Türkiye’den de pek çok dünya çapında ilgiyle izlenen Youtube fenomeni yani youtuber bulunmaktadır. Buna bağlı olarak Türk Youtube fenomenlerinin paylaştığı videolar milyonlarca izlenme sayısına erişmektedir. 2021 yılı içerisinde birçok farklı kategoride olan ve Türk youtuberların videoları ise şunlar olmaktadır.

Youtube’da En çok İzlenen Türk Dizi Videoları - 2021

Youtube uygulamasında 2021 yılı verilerine göre en çok izlenen dizi kategorisindeki vide,  Maraşlı adlı TV dizinin fragmanı olmuştur. Maraşlı dizisinin fragmanı, Youtube’da 2,7 milyon izlenme oranına ulaşmıştır. Bir diğer çok izlenen dizi fragmanı ise Kırmızı Oda adlı TV dizisinin fragmanı olmuş ve bu videonun izlenme sayısı da 2,3 milyon kişiye ulaşmıştır. Bir diğer en çok izlenen dizi fragmanı ise Mendirman Celaleeddin adlı dizinin fragmanı olmuş ve bu dizinin fragmanının izlenme sayısı ise 555 kişi ile uzun süre bu fragmanın Youtube videosu da, Youtube trend videolar kısmında kalmıştır.

Youtube’da En çok İzlenen Türk Oyun Videoları - 2021

2021 yılı Youtube oyun kategorisinde en çok izlenen videolar PUBG Türkiye videoları olmuş ve bütün bu videoların izlenme oranları milyonlarca sayıya ulaşmıştır. Aynı zamanda Oğuz Aslan, Ters Maske, Kaanstyle ve Doğukan Adal isimli Türk youtuberların kanallarında paylaştıkları Minecraft isimli oyunların kısa videoları da, toplam olarak milyonlarca izlenme sayısına ulaşmıştır. Dünya çapında en çok oynanan oyunlardan birisi olan PUBG içeriklerine sahip olan videoları ile de, Ersin Yekin, Barış Bra, Mezarcı ve Barış G isimli Youtube fenomenlerinin kanallarında yayınladığı bu videolar ise yine milyonlarca izlenme sayısına sahip olmuştur.

Youtube’da En çok İzlenen Türk Müzik Videoları – 2021

Youtube istatistiklerine göre 2021 yılı içerisinde en çok izlenen Türk Youtube müzik videoları arasında en başta geleni Sezen Aksu’nun Affet parçasına çektiği klibin Youtube videosu olmuştur. Sezen Aksu’nun bu Youtube videosunun izlenme sayısı ise 7,8 milyon olmuştur. Aynı zamanda yine Türk müzik videoları arasından en çok izlenen video ise Derya Bedavacı’ya ait olan video klip olmuştur.

Derya Bedavacı’nın paylaştığı müzik videosunun izlenme sayısı ise 8,7 milyondur. Ünlü şarkıcı Mustafa Cecilli’ye ait olan Dayanak isimli parçanın Youtube videosunun izlenme sayısı ise 6,6 milyona ulaşmıştır. En sevilen genç şarkıcılardan olan Aleyna Tilki’ye ait olan Retrograde isimli şarkının Youtube videosu izlenme sayısı ise 2,9 milyon olmuştur.

Youtube’da En çok İzlenen Diğer Türk Videoları – 2021

Youtube Türkiye platformunda en çok izlenen videolardan birisi de, Pisi TV isimli Youtube kanalının Konuşan Kediler başlıklı videosu olmuştur. Bu videonun Youtube’da izlenme sayısı ise 18 milyona ulaşmıştır. Bir diğer video ise Çok Güzel Hareketler adlı Youtube kanalının paylaştığı ve Survivor programını tiye alan videosu olmuştur. Bu videonun izlenme sayısı ise 15 milyondur. Türk Youtube videolarında en çok izleme sayısına sahip olan, diğer videoların başlıkları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Masumlar Apartmanı - 1.Bölüm

Nisa Sahneyi Salladı – Survivor Yarışması

Öğretmen – 1.Bölüm

Gacı Olimpiyatları – Ali Biçim, Berkcan Güven

Ziymet Salı – Kalbim Tatilde

Zehra – Cennetten Çiçek

Ece Mumay – Galaksi

Bilal Hancı – Kışkırtma

Whatsapp’ın 10 Gizli Özelliği

Hurvivor – Çok Güzel Hareketler – 46. Bölüm

Murda ve Ezhel – Bir Sonraki Hayatımda Gel

Reynmen – Leila

Gazapizm – Unutulacak Dünler


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67