YouTube Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır

YouTube Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır

YouTube Premium nasıl ücretsiz kullanılır, premium’un avantajları nelerdir? YouTube çeşitli video içeriklerinin sürekli yüklendiği bir sosyal medya platformudur. Diğer platformların aksine burada kullanıcılar yayınlananlardan çok izleyenler olarak oluşur. YouTube gelir elde etmek için uzun yıllardır reklamları kullanmıştır. Ancak son dönemde reklamlarda artış göstererek kullanıcılara birçok avantajı bulunan Premium’u önermektedir. YouTube Premium belli bir ücretle size birçok anlamda kolay kullanım sağlar.

YouTube’un en rahat kullanımı için birçok insan premium’u tercih etmektedir. Ancak YouTube Premium maliyeti birçok kullanıcı için yüksek gelmektedir. Bu durumda YouTube Premium nasıl ücretsiz kullanılır? YouTube uygulaması son dönemde müzik dinlemek için kullanıcılara YouTube müziği sunmuştur. Buradan müzik dinlemek mümkündür ancak yine reklamlarla karşılaşılabilmektedir. YouTube videolarını reklamsız izlemek için ve istediğinizde donma sorunu yaşamadan kullanım için şunları kullanabilirsiniz;

  • YouTube Vanced
  • YouTube Premium APK
  • YouTube Ücretsiz versiyonu

YouTube Vanced

YouTube Premium Vanced

YouTube Vanced YouTube’un Premium özelliklerini hiçbir koşul, ödeme gerektirmeden kullanmaya yarayan bir çeşit destekleyici uygulamadır. YouTube Vanced kurulumu oldukça kolaydır. Yapılması gereken işlemler ilk önce YouTube Vanced vancedapp adresinden MicroG Vanced adlı yazılımın kurulumu yapılır. Bu kurulumu hatalı yapmanız durumunda YouTube algoritması erişimi engelleyebilir eğer sorun yaşarsanız silin ve tekrar kurun.

Daha sonra kuruluma devam etmek için Google Play Store’dan Split’s APK İnstaller uygulamasını indirin ve kurun. İndirdiğiniz bu uygulamayı açın ve Vanced APK’sını seçerek MIUI dosyasını devre dışı bırakın. Son işlem olarak Android’in data kısmına girin. Burada Vanced manager yazan dosyadan devam edin file kısmından sonra Vanced ve en sonda nonroot seçeneği ile kurulumu yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra YouTube videolarını alta alarak kullanabilir, reklam izlemeden rahat rahat Premium ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

YouTube Premium APK

Tüm yazılımların ve mobil uygulamaların olduğu gibi YouTube platformunun da APK yazılımı bulunmaktadır. YouTube Premium APK hiçbir ücret ödemeden Premium ayrıcalıklarından faydalanmanızı sağlar. Kurulum işlemi oldukça basittir. Google üzerinden YouTube Premium APK yazılımını aratın. Daha sonra buradan karşınıza ilk çıkan sayfadan uygulamayı indirin. Ancak yaptığınız işlemin güvenli olmasını istiyorsanız önceden uygulamaya yönelik yorumlara göz atabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra kurulum işlemini başlatabilirsiniz. Kurulum tamamlandığında yazılım sizi otomatik olarak Premium YouTube sayfasına yönlendirecektir. Bu aşamadan sonra reklamsız videolar, kesintisiz çalma listeleri ve alta alınarak kullanılabilen videolar ile rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sistem ücretsiz kullanım için en sık tercih edilendir. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalarda vardır.

Eğer güvenli olmayan bir siteden YouTube Premium APK uygulaması indirirseniz. Telefonunuza virüs bulaşması, kişisel verilerinize saldırı düzenlenmesi gibi risklerle karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple indireceğiniz sayfayı ve uygulama yazılımını iyice araştırın ve güvenlik testinden geçirin.

YouTube Premium Hilesi

YouTube Premium hilesi olarak sıklıkla kullanılan yöntem YouTube ücretsiz versiyon kullanımıdır. YouTube üzerinden hesabınızla premium’u belli sürelerle ücretsiz şekilde kullanmanız mümkündür. Hesabınızla ücretsiz kullanıma başlayabilir sürenin dolması halinde farklı bir hesap oluşturarak tekrar bir süre daha Premium kullanımına devam edebilirsiniz. Sürekli yeni hesap açmak YouTube Premium hilesi olarak görülebilir. Ancak bu gibi durumlar biraz uğraş gerektirebilir.

Bu şekilde vakit kaybettiğini düşünen kullanıcılar YouTube Vance ve YouTube Premium APK seçeneklerini tercih edebilirler. Ancak bilinmelidir ki YouTube Premium kullanımı en güvenli olarak sürekli yeni hesap açma ile mümkündür. Çünkü korsan yazılımlar cihazlarınızı saldırılara karşı açık hale getirebilir ya da ilerleyen süreçte YouTube’un geliştireceği bir analiz algoritması bu yazılımları engellemeye başlayabilir. Bu sebeple dikkatli olmakta fayda vardır.

YouTube Premium 3 Ay Ücretsiz

Ücretsiz 3 Aylık YouTube Premium

YouTube kullanıcılara özel olarak sürekli olarak geliştirmiş olduğu Premium seçeneğini almak konusunda öneride bulunmaktadır. YouTube kullanıcılarının düzenli kullanımı halinde YouTube Premium 3 ay ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Bunu yapmanın yolu çok basittir. YouTube Premium’u önerdiğinde kabul edin ve hesabın etkinleşmesini sağlayın. YouTube Premium’un avantajları nelerdir diye soranlar için işte avantajları;

  • Reklamsız ve kesintisiz müzik dinlemek, video izlemek gibi işlemler sağlanmaktadır
  • Müzik listelerinizi YouTube’u alta alarak da dinlemeniz mümkündür
  • Daha sonra izlemek üzere istediğiniz YouTube videosunu indirebilirsiniz. YouTube Premium videoları kaydeder.
  • YouTube Premium çeşitli dizi ve filmlerin kullanımını da açmaktadır.

YouTube Premium’un ortaya çıkması Google anlamında daha yüksek gelirlerin kazanılmasına neden oldu. İşin aslı şu ki Premium kullanmak izlenen video reklamlarından çok daha karlıdır. Nasıl diye soranlar için YouTube Premium sistemini çıkardığı andan itibaren reklam miktarlarını 2 katına çıkardı. Buda gelirlerde artış anlamına geldi. Bu süreçte reklamların büyük çoğunluğunda kendi Premium seçeneğine de yer verdi. Bu sayede hem kendi reklamını izletti ve para kazandı hem de premium’a geçen kullanıcılardan kar elde etti.

YouTube Premium Öğrenci

YouTube Öğrenci Premium

YouTube Premium Öğrenci planı da sıkça YouTube’un reklamlarda kullandığı bir önermedir. YouTube Premium öğrenci ne işe yarar? Aslında herkes için geçerli olan YouTube premium’dan hiçbir farkı yoktur. Tek fark ücretlerde indirime gidilmesidir. YouTube Premium fiyatı genel kullanıcı için 17 TL olarak belirlenmiştir. Ancak YouTube izleyici kitlesinin büyük çoğunluğun çocuklar olması nedeniyle öğrencilere 10 TL ücret belirlenmiştir.

Peki, YouTube Premium Öğrenci paketi nasıl alınır? YouTube Premium internet üzerinden aratıldığında ayrı bir web sitesi bulmak mümkündür. Buradan öğrenci planı kısmına girin. Öncelikle size YouTube Premium 2 ay ücretsiz seçeneği verebilir. Bu kullanım sürecini değerlendirdikten sonra buraya ID bilgileri girilir. Eğer okulunuzun adını yazdığınızda sonuç alırsanız YouTube Premium kullanımında öğrenci indiriminden yararlanabilirsiniz.

YouTube Premium Kaç Cihazda Kullanılabilir?

YouTube Premium kaç cihazdan kullanılabilir, çok fazla cihaza giriş sağlanabilir mi? Premium’un avantajlarından biri hesabınızı farklı cihazlardan erişim sağlıyor olmanızdır. YouTube Premium seçenekleri 2 ye ayrılmaktadır. İsteğe bağlı olarak YouTube Music ve YouTube Premium’da ayrı hesaplar açılabilir. Premium’a geçtiğinizde 10 farklı cihaza kadar erişim sağlanabilmektedir. Bunun yerine size daha avantajlı bir tarife sunan YouTube aile planı ile 5 kişilik erişim hakkı tanır. Ailece tek bir paketi kullanarak ayda 25 TL gibi bir ücret ödemeniz yeterlidir. Bu durumda tüm ailenin rahatlıkla YouTube Premium kullanımı sağlanır. Özellikle de televizyonda kullanan ebeveynleriniz için harika bir fırsattır.

YouTube Premium 2 ay ücretsiz olarak kullanıldıktan sonra isteğe bağlı olarak iptal edilebilir. Bunun için YouTube hesabınızdaki Profilinize girin. Burada ödeme bilgileri ve ücretler gibi bir kısım bulunmaktadır. Buradan YouTube Premium’u iptal ete tıklayarak kolayca ayrılmanız mümkündür.

YouTube Premium kullanımı ülkemizde pek yaygın değildir. Çünkü her ne kadar kullanıcılar Netflix için para ödemeyi normal görse de sadece reklam atlamak için bu şekilde ücret vermeyi mantıklı bulamamaktadır. Üstelik müzik kısmında YouTube’un Spotify’dan geride kaldığı görülmektedir. YouTube Music atılımının kitlelerce yeterince etkili olmadığı görülmektedir.

YouTube Premium APK kullanımı genellikle basit bir işlem olduğu için çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca internet üzerinde birçok reklam engelleyici uygulama bulunmaktadır. Bunları da kullanarak reklamlardan kurtulmanız mümkün hale gelir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67