YouTube Like Arttırma Yolları Nelerdir?

YouTube Like Arttırma Yolları Nelerdir?

YouTube like nasıl arttırılır, YouTube like hilesi yapma yolları nelerdir? YouTube üzerinden izleyicilere çeşitli video içerikleri üretmek mümkündür. Bu video içeriklerinde belli bir takipçi ve izlenme sayısına ulaşıldığında maddi bir kazanç elde etmek hemen her YouTube kullanıcısının istediği bir durumdur. Bu sebeple videoların izlenmesini arttırmak ve ön plana çıkması için beğeni sayısı oldukça önemlidir. YouTube like nasıl arttırılır, işte bazı yöntemler şunlardır;

 • Düzenli olarak video içerikleri üretmek
 • Kalite odaklı olmak ve içeriği geliştirmek
 • Kitle etkileşimi sağlamak adına yorumları yanıtlamak ve eleştirileri olumlu değerlendirmek
 • İçten bir davranış sergilemek ve olabildiğince videolarda doğal davranmak
 • İzleyici önerileri doğrultusunda video içerikleri üretmek
 • İzleyicilere videolarınızı beğenmelerini hatırlatmak

YouTube üzerinde belli bir izleyici sayısına ulaşmış hemen her kullanıcı düzenli şekilde içerik üretmektedir. Haftada en az 1 gün video atmak başlangıçta kesinlikle faydalı olacaktır. Videolarınızın sıklığı kadar kalitesi ve içeriği de önemlidir. Anlamsız saçma videolardan 10 tane atmak yerine insanların sevebileceği bir videoyu 1 haftada atmak yeterli olacaktır.

Sizi izleyen insanlarla doğru iletişim kurmak bu aşamada çok önemlidir. Yorumlarda onlarla konuşmak, videolarınızda içten ve samimi duygularla yaklaşmak genel olarak izleyicilerin YouTube videolarından beklentileri arasındadır. Bu şekilde hızla sizi seven izleyici kitlesine ulaşmanız mümkündür. Bir aşamadan sonra izleyicilerin size uygun içerik önerileri olacaktır bu içerik önerilerini uygulamak kolayca takipçi kazanmanızı ve beğeni almanızı sağlar.

En önemlisi ise izleyiciden like atmalarını ve abone olmalarını istemektir. YouTube izleyicilerinizden bu tip bir istekte bulunmanın çok etkili olduğuna yönelik bir araştırma yapmıştır. Etkili şekilde videolarınızdan like isteyebilir ya da hatırlatıcı bir animasyonu video içerisine ekleyebilirsiniz. Böylece YouTube abone arttırma imkanınız da olacaktır.

YouTube Beğeni Hilesi

Beğeni hilesi YouTube

YouTube beğeni hilesi nasıl kullanılır? İnternet üzerinde çeşitli sitelerde beğeni hilesi kullanmak mümkün hale gelmiştir. Sosyal medya hesaplarının hemen hepsinde bu tip hizmetler veren siteleri ve uygulamalarda iki tip sistem uygulanmaktadır. Bunlardan ilki bot yönlendirmesi ile oluşturulan izlenme ya da beğeni işlemleridir. Bir diğer ise organik kullanıcıların görev yöntemiyle çeşitli kanal videolarında beğeni atmalarıyla sağlanmaktadır. YouTube beğeni hilesi yapan siteler sizlerden şu bilgileri istemektedir;

 • Kanal adı
 • Kanalda beğeni istenen videonun başlığı
 • Videonun ya da kanalın bağlantı adresi
 • İstenen like sayısı

Tüm bu unsurlar site tarafından belirlendikten sonra site sizden bir ücret talebinde bulunur. Bu ücretin verilmesi halinde işlem için belli bir süre size bildirilir. Bu süre içerisinde o videoda like sayısı artışı gözlemlenmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir unsur vardır. Like sayısı botlar tarafından uygulanıyorsa muhtemelen algoritma ani artışı fark eder ve kanalınız incelemeye alınabilir ve belki de para kazanma özelliği kapanabilir.

Buna bağlı olarak organik takipçi yönlendiren siteleri tercih etmenizde fayda vardır. Bu siteler arasında istediğiniz YouTube beğeni hilesi ve diğer takipçi kazanma yöntemlerini sosyalat.com web sitesi üzerinden sağlayabilirsiniz. Bu sitede güvenli şekilde sosyal medya hesaplarınızı büyütebilir. Ayrıca birçok farklı sosyal medya kanalları hakkındaki önerilerle hesaplarınızı geliştirebilirsiniz.

YouTube Beğeni Hilesi Şifresiz

YouTube beğeni hilesi sistemi şifreli ve şifresiz seçeneklerle de uygulanabilmektedir. Şifre sistemi belli bir kodun kullanıcılara verilmesi ile uygulanmaktadır. Bu kod video açıklama kısmına yazılır ve bu kod arama kısmından aratıldığında video direkt olarak bulunur. Bu kod yalnızca belli ücret ödemiş ve beğeni, yorum, takip gibi işlemleri talep eden kullanıcılar için hazırlanmıştır. YouTube beğeni hilesi şifresiz şekilde de yapılabilmektedir.

Bunun için çeşitli sosyal medya kanallarında, gruplarda ve farklı tanıtım yapan sitelerde video kesitleriniz paylaşılır. Bu paylaşımlardan bağlantılar verilerek kanalınıza izlenme ve like sayısı arttırma amaçlanmaktadır. Ancak YouTube beğeni hilesi şifresiz şekilde uygulandığında kesin bir beğeni verilemez. Bütün ölçümler tahminidir. Çünkü yönlendirmeler yalnızca organik takip kitlesi için geçerlidir. Eğer video içerikleriniz kaliteli ya da eğlenceli bulunmazsa bu işlemden beklenen sonuç alınamayabilir.

YouTube Abone Arttırma

YouTube abone arttırma işlemi için seçenekler nelerdir, abone arttırmak için ne yapılabilir? YouTube kanallarında asıl büyümeyi beğeniler değil aboneler ve izlenme sağlamaktadır. Bir kanalın gelir elde edebilmesi için aranan ilk şart 4000 saat izlenme ve 1000 abone sayısını aşmış olmaktır. Bu seviyeye gelememiş olan kullanıcılar herhangi bir gelir elde edemez. YouTube abone arttırma sürecinde şu adımlar çok önemlidir;

 • Kaliteli içeriklere kanalınızda yer vermek
 • Sosyal medya kanallarınız üzerinden kitlenizle etkileşim kurmak
 • Videolarınızda belli bir iletişim kazanmak ve samimiyet göstermek
 • İçeriklerinizin merak uyandıran ve sürekli izlenebilir olmasını sağlamak
 • Kanalınızda birçok farklı kitleye uygun içeriği sürekli yayınlamak
 • Elbette abone olunmasını kanalınızı ziyaret eden ve videolarınızı izleyen kişilere hatırlatmak

Eğer tüm bu işlemleri uygular ve düzenli video paylaşımı yaparsanız algoritma sizi doğal bir şekilde üst sıralara taşı ve izleyicilere önerir. Düzenli video atan, kaliteye özen gösteren ve gerçekten doğal davranışlara sahip bir Youtuber hızla abone kazanacaktır. Ancak yine de abone kazanamıyorsanız, YouTube beğeni hilesi gibi abone hilesi de kullanabilirsiniz…

YouTube Beğeni Botu

YouTube beğeni botu ne işe yarar? Beğeni botu sistem üzerinden belli kullanıcıların beğeni sayısını arttırmak üzere kullanılmaktadır. Kullanıcıların bu botları satın alması halinde kanalda hızlıca beğeni sayısında artış meydana gelir. Böylece belli bir maliyetle videolarınızın beğenisine bağlı olarak izlenmesi artar.

Beğeni izlenmeyi neden arttırır diye soruyorsanız, bilindiği üzere YouTube izleyicileri aslında birbirileriyle sürekli olarak iletişim halindedir. Bir videonun iyi olup olmadığı genel olarak izleyicinin like ve dislike sayısından anlaşılmaktadır. Bu sebeple beğeni sayısı arttırmak video izlenmenizi ve abone sayınızı da doğru şekilde arttıracaktır.

Ancak unutulmaması gereken bir durum vardır. YouTube beğeni botu eğer aşırı miktarda beğeni sağlar ancak izlenme ve abone sayınızda artış gözlemlenmezse YouTube’un kendi botları bu durumu algılar ve kanalınız incelemeye alınabilir. Bu durumda kanalınız için çeşitli riskler meydana gelmektedir. Bu sebeple abone kazanmak ve videoların izlenmesi için uzun süre düzenli olarak video atmayı aksatmamalı ve içeriklerinizi çeşitlendirmelisiniz. YouTube beğeni hilesi ya da takipçi hilesi kullanıyorsanız kısa süre para kazanma özelliği açmamakta fayda vardır. Çünkü kanalınız bu özellik açılırsa derinlemesine incelenecektir.

YouTube Beğeni Satın Al

Beğeni satın almak YouTube

YouTube beğeni satın al, takipçi kazanmak ve daha fazlası için farklı sitelerde işlem yapmak mümkündür. Ancak bu sitelerde dikkat edilmesi gereken çeşitli unsurlar vardır. Bazı siteler sizlerden kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışabilmektedir. Bu sebeple dikkatli olmanızda fayda vardır. YouTube beğeni hilesi kullanacaksanız öncesinde site içi yorumları incelemeli ve sitenin güvenlik bağlantılarını kontrol etmelisiniz.

YouTube üzerinde beğeni almak, abone sayısı arttırmak vb. özellikleri kullanmak istiyorsanız sosyalat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu site çeşitli sosyal medya platformlarında hesapların büyümesi için hizmet vermektedir. Ayrıca bu site içerisinde çeşitli öneri ve tavsiyelerle sosyal medya kanallarınızı büyütmek mümkündür. Kitlenizi geliştirmek için sosyalat.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayın…


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67