Youtube Katıl Nedir, Nasıl Açılır?

Youtube Katıl Nedir, Nasıl Açılır?

Youtube katıl nedir, nasıl açılır konusuna siz değerli okurlar için açıklık getirelim. 2005 senesinden beri hayatımızda olan Youtube, yüz binlerce insan tarafından kullanılmaktadır. Amerikan çevrimiçi video paylaşım ve sosyal medya platformu olan Youtube, Paypal çalışanı tarafından kurulmuştur. Merkezi San Bruno, Kaliforniya olan Youtube katıl kısmı ile bir hayli merak uyandırıyor. Youtube katıl butonu nasıl eklenir konusu internet üzerinden bir hayli araştırılmaktadır. Siz değerli okurlar için bu konuya bir açıklık getirmek isteriz.

Youtube katıl nedir, nasıl açılır gelin hep beraber inceleyelim. Pek çok Youtube kullanıcısı, platformda yer alan katıl butonu hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Özellikle bu platform üzerinden kanal sahibi olmak isteyen bireyler, siteyi muhakkak yakından tanımalılar. Platform ile ilgili her detayın bilinmesi ile beraber kullanıcılar kendi avantajları adına siteyi değerlendirmektedir. Youtube üzerinden hesap oluşturmuş olan bireyler, kapsamlı araştırma yapmalıdır. Gelin hep beraber Youtube katıl butonu hakkında bilgi sahibi olalım.

Youtube Katıl Butonu Nedir?

Katıl butonu YouTube

Youtube katıl nedir, nasıl açılır konusunda bir merakınız var ise yazımızı okumaya devam ediniz. Katıl butonunun nasıl eklenmesinin evvelinde ilk olarak Youtube katıl butonu hakkında bilgi verelim. Sevilen bir platform haline gelen Youtube’un kendi sitesinde ve internette yer alan çeşitli kaynaklarda katıl butonu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başlığı herhangi bir tarayıcı üzerinden aratmanız, konuya vakıf olmanızı sağlayacaktır. Son dönemlerde bir hayli ses getirmeyi başarmış olan Youtube katıl butonu, bir hayli araştırılmaktadır. İnsanlara ek gelir sağlayan bu özellikten faydalanmak için yazımızın devamında paylaşacağımız şartlar hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz.

Youtube katıl nedir, nasıl açılır sorusunun yanıtı bir hayli merak ediliyor. Kuşkusuz, pek çok Youtube içeriğinde göze ilk çarpan abone ol butonudur. Bu özellik hakkında hala bilgi sahibi olmayan birçok insan vardır. Bu özellikten hala faydalanmıyorsanız, çok şey kaçıyorsunuz demektir. Youtube abone ol butonu Youtube içerik üreticilerinin yeni bağış toplama biçimi olarak hayata geçirilecektir. Bununla beraber Youtube üzerinden bağış toplamak artık eskide kalmış oluyor ve Youtube tarafından sağlanan bu özellik sayesinde bağış toplama gerçekleştirilebilmektedir.

YouTube Katıl Butonu Ne İşe Yarar?

Youtube katıl nedir, nasıl açılır konusu son dönemlerde bir hayli dikkat çekmektedir. Dünyanın en çok kullanılan video içerik platformlarından birisi haline gelen Youtube, bazı özellikleri ile bir hayli dikkat çekiyor. Youtube üzerinden içerik üreten bireylerin ziyaretçiler vesilesi ile bağış alabileceği katıl butonu özelliği, son dönemlerde bir hayli dikkat çekiyor.

Youtube katıl nedir, nasıl açılır sorusunun yanıtını öğrenmek için yazımızı okumaya devam ediniz. Katıl butonu özelliği ortaya çıkmadan evvel, Patreon gibi çeşitli platformlar sayesinde bağış toplayan ve bu biçimde ek gelir sağlayan bireyler, artık katıl butonu özelliği ile gelirlerini Youtube üzerinden sağlıyor. Youtube içerik üreticisi katıl butonu sayesinde vaktini başka sitelerde harcamıyor ve Youtube üzerinden kolay biçimde ek gelir sağlamaktadır.

YouTube Katıl Butonu Eklemek için Yapılması Gerekenler

Youtube katıl nedir, nasıl açılır konusuna bir açıklık getirmişken, katıl butonu eklemek için yapılması gerekenleri de siz değerli okurlara anlatalım. Katıl butonunun duyurulması ile beraber Youtube katıl butonu eklemek isteyen bireyler bu konu hakkında çeşitli araştırmalar yapmaya başlamıştır. Özelliğin tanıtımının sağlanmasının ardından, kısa bir süre sonra katıl butonu bir hayli dikkat çekmeye başlamıştır. İçerik üretenlerin katıl butonu hakkında bilgi sahibi olmaları için yazımızın devamını okumaları gerekiyor.

Youtube katıl nedir, nasıl açılır konusu hakkında bilgi sahibi olmuşken, katıl butonu eklemek için yapmanız gerekenleri öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. İşte Youtube butonu eklemek için yapılması gerekenler:

 • İlk olarak Youtube hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.
 • Sonraki adımda Youtube Studio adlı sekmeye giriş yapmanız gerekiyor.
 • Ardından karşınıza çıkacak olan para kazanma sekmesini tıklamanız gerekiyor.
 • Bir sonraki adımda üyelik kısmını işaretlediğiniz anda katıl butonunun aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Bahsi geçen bu işlemleri tamamladıktan sonra Youtube katıl butonundan faydalanabilir hale geleceksiniz. Son derece basit bir şekilde tamamlayacağınız bu adımlar, size büyük avantajlar sağlayacaktır. Youtube katıl butonunu keşfettikten sonra ziyaretçileriniz bu buton üzerinden size bağışta bulunabilecek ve bu durum da ek gelir sağlayabilmiş olacaksınız.

YouTube Katıl Butonu İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Katıl butonu için gerekli şartlar

Youtube katıl nedir, nasıl açılır konusu hakkında bilgi vermişken, katıl butonundan faydalanabilmek için sağlanması gereken şartlara değinelim. Normal şartlarda bir sosyal medya platformu üzerinden tanıtılan özellikler neredeyse tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir. Fakat Youtube platformunda durum çok da böyle değil. Yalnızca şartlar karşılandığı dahilde bu avantajlardan faydalanabileceğinizi söylemek yanlış olmayacak.

Youtube katıl butonundan faydalanabilmek için birtakım şartları yerine getiriyor olmanız gerekiyor. Bu şartların neler olduğunu merak ettiğinizi sezer gibiyiz. İşte Youtube katıl butonu için gerekli şartlar aşağıdaki gibidir:

 • Youtube kanalınızda çok sayıda uygunsuz içeriğe yer vermemeniz şartı en temel şartlardandır.
 • 18 yaşına girmiş olmanız gerekli şartlardandır.
 • 30.000’den fazla aboneye sahip olmanız gerekmektedir.
 • Youtube kapsamında desteklenen konumlardan birinde olmanız gerekli diğer şartlardandır.
 • Müzik ve çocuk programlarında hak talep edilen içerikler, uygun olarak görülmemektedir.
 • Youtube kanalınız Youtube iş ortağı programının üyesi olma şartı taşımalıdır.
 • Youtube kanalınızın yalnızca çocuk içerikli olmaması ve yetişkinlere yönelik uygun içeriklerin de bulunması önem taşır.
 • Oyun kanallarının en az 1000 aboneye sahip olması ile beraber şartlar karşılanabilir.

Bahsi geçen bu şartlar sağlandığı taktirde Youtube katıl butonunun fırsatlarından faydalanabileceksiniz. Youtube katıl butonu aktif hale geldikten sonra, platforma dair tüm detaylara vakıf olmanız önem taşıyor. Tüm bu işlemlerin ardından bağış toplayarak, ek gelir sağlamış olacaksınız.

YouTube Katıl Butonu Üzerinden Vergi Verilir mi?

Youtube katıl nedir, nasıl açılır konusunun yanı sıra Youtube katıl butonu üzerinden vergi verilir mi konusu da bir hayli merak edilmektedir. Siz değerli okurlar için bu konuya da bir açıklık getirelim. Özellikle sosyal medya üzerinden sağlanana kazançların vergi verip vermediği bir hayli merak ediliyor. Sosyal medya üzerinden sağlanan kazancın türüne göre vergi ödemeniz mümkündür. Henüz Youtube tarafından bu yönde bir açıklama yapılmamaktadır.

YoTube Katıl Butonu Hilesi

Youtube katıl butonu hilesi olup olmadığı bir hayli merak ediliyor. Sosyal medya kullanıcıları, bazı özelliklerden zahmetsiz ve ücretsiz faydalanmak için bazı yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemlerden birisi de sosyal mecralarda yapılan hilelerdir. Youtube katıl butonu hilesi daha şimdiden araştırılan konular arasına girmeyi başarmıştır. Youtube platformunda sağlanan katıl butonu özelliğinin hilesi ile ilgili birçok içerik bulunmaktadır ve kullanıcılar bu konuda bir hayli dikkatli olmalıdırlar.

İsminden de anlaşılacağı üzere hile içerikli birçok yöntem, her anlamda size ve ana hesabınıza zarar verebilir. Bundan dolayı dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Hesabınızı tehlikeye atacak herhangi bir durumdan uzak kalmanız yararınıza olacaktır. Platformun sağladığı şartlardan faydalanarak, hileye başvurmadan ilerlemeniz de yine yararınıza olacaktır. Fakat risk almaktan yana bir kaybınız olmayacağınızı düşünüyorsanız da tercih sizin.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67