Youtube Dislike Atanları Görme

Youtube Dislike Atanları Görme

Dislike atanları görme Youtube kullanıcıları arasında oldukça popüler olarak araştırılır. Platformda çok sayıda Youtuber olup, hesabını yukarıya çıkarmak için çaba gösterir. Bunun en büyük nedeni, iş ortaklığı programını katılıp, para kazanma isteğidir.

Ancak bilindiği üzere Youtube’da dislike atanlar da görülür. Bunun nedeni oldukça fazla olmakla beraber, Youtuberlar arasında en istenmeyen durumdur. Birçok kişi bu durumu düzeltmek ve görmek ister.

Dislike atanları azaltmak istiyorsanız, videolarınızın kalitelisini arttırmanız gerekir. Ayrıca,

Özgün videolar paylaşma, Düzenli videolar paylaşma, Kanal konusuna uygun içerik paylaşma, Kitlenize göre paylaşma gibi hususlara dikkat edilmelidir.

Peki, dislike atanlar görülür mü?

Youtube Dislike Atanlar Nasıl Görülür?

Youtube dislike atanlar gözüküyor mü birçok Youtuber tarafından merak edilir. Dislike atanlar daha az sayıda olduğu için, kimlerin verdiği her zaman merak konusudur.

Ancak bunu anlamak için bir yol yoktur. Eğer bunun için yardım edeceğini belirten kişilere rastlarsanız, ehemmiyetli olmanız tavsiye edilir. Zira Youtube buna izin vermez.

Youtube Dislike Nasıl Atılır?

Youtube’a her geçen gün birçok kişi giriş yapar. Eğer izleyiciler herhangi bir nedenle videoyu beğenmezse, bunu belirtmek isteyebilir. Şayet yorum yapılmayacaksa, “beğenmeme” butonu da vardır.

Dislike nasıl atılır için videonun altında sağ tarafta bir simge yer alır. Buna dokunmak, anında dislike verir. Ancak tekrar dokunmak geri alacağı için, dikkat etmeniz önerilir.

Youtube Dislike Atınca Ne Olur?

Youtube içerisinde birçok yeni kullanıcı vardır. Dolayısıyla bazı özellikler tam olarak bilinmeyebilir. Dislike almak da bunlar arasındadır.

Youtube dislike atınca ne olur izleyicinin görüşünü belirtir. Her videoda olmakla beraber, sayısı mümkün olduğunca az olmalıdır. Zira ne kadar artarsa, izleyicilerin görüşleri de o kadar olumsuz olur. Böylece beğeni veren kişiler azalır. Ayrıca izlenme sayısı da düşer.

Zira kullanıcılar videonun güzel olmadığı kanaatine sahip olur. Youtube 30 saniyeye kadar olan izlenmeleri saymadığı için, iş ortaklığı platformuna katılmak için gerekli olan 4,000 saate ulaşmak daha da zorlaşır. Peki, bu durumu önlemek için ne yapmanız gerekir?

Kitleye Görme Paylaşım Yapmak

Youtube kim dislike attı görülemeyecek olsa da, bu durum oldukça önemsizdir. Bunun yerine bu sayılar mümkün olduğunca düşürülmeye çalışılmalıdır.

Bu sağlamanın bir yolu, kanalınızda yer alan kitleye göre paylaşım yapmadır. Eğer onlara yönelik paylaşım yapmamaya başlarsanız, dislike’lar artar. Peki, sahip olduğunuz kitleyi nasıl öğrenebilirsiniz?

Kanalınızın konusu neyse, sahip olduğunuz kitleyi böylece rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca yorumları inceleyerek de fikir sahibi olabilirsiniz.

Kanal Konusuna Uygun Paylaşımlar Yapma

Her ne kadar kanal açılırken konu belirlenmese de, kişiler belirli konular üzerine paylaşım yapar. Örneğin bilgilendirici içerikler paylaşıyorsanız, çizginizi bozmamanız gerekir. Çünkü abonelerinizin sizi takip etme nedeni bu türdür.

Ancak daha fazla kişiye hitap etmek için eğlendirici içeriklere yönelmeye başlarsanız, kısa süre olumsuz yorumlar, dislike’lar artar. Dolayısıyla tercih ettiğiniz konu neyse, buna uygun hareket edilmelidir.

Düzenli Paylaşımlar Yapma

Dislike Youtube azaltmak için bir diğer seçenek de düzenli paylaşımdır. Zira bazı kullanıcılar, düzensiz yapılan paylaşımlara tepki olarak dislike verebilir. Bunun temel nedeni herkesin daha düzenli gönderiler beklemesidir.

Eğer iki video arasındaki süre çok yüksekse, durumu düzeltmek beğenilerinizin artmasına yardımcı olur.

Özgün Olma

Eğer oluşturduğunuz videolar sizin değilse, kopyaysa veya öncekilerle aynıysa dislike Youtube söz konusu olur. Zira aboneler, yeni ve farklı seçenekler görmek ister. Dolayısıyla her gönderiniz özgün olmalıdır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67