Youtube Arka Planda Çalıştırma (Ücretsiz)

Youtube Arka Planda Çalıştırma (Ücretsiz)

Youtube arka planda çalıştırma (ücretsiz) programları son zamanların en trend başlıkları arasında yerini almaya devam etmektedir. Dünyanın en sevilen dijital platformlar arasında yerini almaya devam eden YouTube, birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir. YouTube üzerinden video izleyen ya da müzik dinleyen kişilerin sayısı bir hayli fazla olduğu için, videolarını ya da müziklerini arka planda dinleyerek telefonlarından farklı işlemler yapmak isteyen kişilerin sayısı da çok fazladır. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için bazı uygulamalar ve Seçenekler geliştirilmeye devam etse de bu seçeneklerin ücret dahilinde gerçekleştirilmeye devam ettiği de verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Özellikle de YouTube premierum üyeliği yapmak istemeyen kişiler, arka planda çalıştırma işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında detaylı araştırmalar yapmaya devam etmektedir. Bu işlemler telefon markasına göre de değişiklik gösterebiliyor.

iPhone ‘da YouTube Arka Planda Nasıl Çalıştırılır?

Iphone'da YouTube arka planda çalıştırma

iPhone ’da YouTube arka planda nasıl çalıştırılır? Tarzında sorular da birçok kişi tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. iPhone kullanıcılarının sayısı bir hayli fazla olduğu için iOS sistemi ve sürümü de sık sık araştırılmaya devam edilir. iPhone telefonlarınızda YouTube üzerinden müzik dinlemek istiyorsanız ve arka planda çalıştırmayı planlıyorsanız yapmanız gereken işlemler de şu şekildedir;

 • Öncelikli olarak Apple Store uygulaması üzerinden Dolphin Browser uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
 • Uygulamayı indirdikten sonra ise kurma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ve uygulamayı kullanıma hazır bir hale getirmeniz gerekecektir.
 • Uygulamayı indirip kurduktan sonra yapmanız gereken işlem ise; YouTube Uygulamasını açmanız gerekecektir.
 • YouTube uygulamasını açtıktan sonra ise; arka planda YouTube üzerinden izlemek ya da dinlemek istediğiniz videoyu açıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
 • Bu işlemleri tamamlamanızın ardından ilk etapta YouTube üzerinden açtığınız video yeniden dolacaktır.
 • Video duraklatıldıktan sonra ise; telefonunuzun ekranını yukarı kaldırarak, orada yer almakta olan kontrol paneli kısmını açmanız gerekecektir.
 • Daha sonra ise kontrol panelinde yer almakta olan oynatıcı kısmına giriş yapmanız ve burada yer alan başlat kısmına tıklamanız gerekecektir.
 • Tüm bu işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamladıysanız, Apple telefonlarınızda YouTube’u Premierum özelliğine sahip olmadan arka planda kullanmaya başlamanız mümkün olacaktır.

Android Telefonlarda YouTube Arka Plan Kullanımı

Android telefonlarda YouTube arka plan kullanımı birçok kişi tarafından sıklıkla araştırmaya devam eden konular arasında yerini almıştır. Ülkemizde yer alan birçok kişi Apple telefon türlerini kullanıyor olsa da bazılarının da android kullanmaya devam ettiği verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Sizde android telefonlar kullanmaya devam ediyorsanız aşağıda verilen işlemleri uygulayabilirsiniz. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

 • Android telefonlarınız üzerinden YouTube arka plan kullanımı yapmak istiyorsanız; öncelikli olarak Google Chrome tarayıcısına giriş yapmanız gerekecektir.
 • Google Choreme tarayıcısına giriş yapmanızın ardından ise; telefonunuzda yer alan YouTube kısmına giriş yapmanız gerekecektir.
 • YouTube uygulamasının sağ üst bölümünde üç tane nokta bulunan bir kısım vardır. Bu kısma da giriş yapmanız gerekecektir.
 • Üç nokta Olan kısma giriş yaptıktan sonra ise; masaüstü site yazan kısma tıklamanız gerekecektir.
 • Masaüstü kısmına girdiyseniz ise; YouTube üzerinden izlemek istediğiniz video Ya da şarkıyı açabilirsiniz.
 • Bu işlemi eksiksiz bir şekilde tamamladıysanız, ilk etapta giriş yaptınız video donacaktır.
 • Donan video ise; android telefonlarınızın ekranını aşağı kısma kaydırarak düzeltebilirsiniz. Bu kısımdan kontrol panelini açmanız donan videoyu tekrar seyrede bilmeniz için yeterli olacaktır.
 • Tüm bu işlemleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirdiyseniz; aşağı ekranda yer almakta olan oynatıcıya giriş yapabilir ve orada yer alan başlat kısmına tıklayabilirsiniz.
 • Tüm bu işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamladıysanız, artık android telefonlarınızdan YouTube’u arka planda seyretmeniz mümkün olacaktır.

YouTube Telegram’dan Arka Planda Kullanılır Mı?

YouTube Telegram’dan arka planda kullanılır mı? Tarzında başlıklar mesajlaşmak için Telegram uygulamasını tercih eden kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Telegram mesajlaşma uygulamaları arasında yerini almaya devam ediyor olsa da YouTube girişlerine gerçekleştirmeniz ve arka planda istediğiniz videoyu seyretmeniz mümkün olabilecek uygulamalar arasında da yerini almaktadır. Durum böyle olunca birçok kişi WhatsApp uygulaması yerine Telegram kullanmaya devam etmektedir. Telegram uygulamasının, kendine ait geliştirici bir özelliği yoktur. Ancak internet üzerinde yer alan çeşitli uygulamalar sayesinde; Telegram üzerinden de YouTube’u arka planda seyretmeniz mümkün olacaktır. Bu uygulamalardan bir tanesi ise FireTube olarak bilinmektedir bu sayede tele grama giriş yaptığınız zaman dilediğiniz zaman YouTube üzerinden video izlemenizde söz konusu olacaktır.

YouTube Arka Planda Kullanmak Ne İşe Yarar?

YouTube’u arka planda kullanmak ne işe yarar? Diye merak ediyorsanız, bu işlemin birçok alanda işinize yarayacağını emin olabilirsiniz. Özellikle de müzik dinlerken paralı uygulamalardan faydalanmak istemeyen bir kişi iseniz, YouTube’un bu anlamda size birçok farklı katkısı olacaktır. Bununla beraber hem ders çalışacağınız içeriklere sahip video İzlemek hem de birileriyle mesajlaşmak istiyorsanız, YouTube’u arka plandan izleme seçenekleri işlemlerinizi çabuk ulaştırmaya devam edecektir. Bu fırsatlardan yararlanarak, paralı uygulamalardan uzak duran kişilerin sayısı da bir hayli fazladır.

Paralı uygulamalar, aylık olarak ödendiği için, ilk etapta bir sorunmuş gibi gelmese de daha sonralarda çok yüksek ücretlere tabi tutulabiliyor. Bu nedenle, YouTube’u arka planda çalıştıracak uygulamalardan faydalanmanız sizin için daha mantıklı olacaktır. Bu sayede herhangi bir ücret ödemeden bütün işlerinizi yapma şansı elde edebilirsiniz. Üstelik YouTube çok geniş bir platformdur. Bu platformdan hemen hemen her videoya ve müziğe Ulaşabileceğiniz için, farklı bir uygulamaya da ihtiyaç duymayacaksınız.

Ücretsiz YouTube Arka Plan Kullanımı

Ücretsiz YouTube arka plan kullanımı başlıkları son dönemlerin en sık araştırılan konular arasında yerini almaya devam eder. Özellikle de YouTube üzerinden paylaşılan içeriklerin günden güne çoğalmaya devam etmesi ve çeşitlendirilmesi birçok kişinin YouTube üzerinden video izlemesine sebebiyet vermiştir. Ancak, YouTube üzerinden arka planda video izlemek her zaman sandığınız kadar kolay olmayabiliyor. Bu tarz işlemleri herhangi bir ödenek vermek istemiyorsanız isen; bazı uygulamalardan faydalanmanız zorunlu hale gelmiştir. Söz konusu uygulamalara ise, hem android hem de iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarından kolaylıkla ulaşım sağlamanız da mümkün olacaktır.

Ücretli YouTube Uygulamaları

Ücretli YouTune uygulama örnekleri

Ücretli YouTube uygulamaları da son dönemde birçok işini araştırmaya devam et almıştır. Ücretli YouTube uygulamaları, hem internet üzerinden hem de YouTube üzerinde kullanılmaya devam etmektedir. Engellenmesine hem de arka planda video izlenmenin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Ancak bu ücretler bazı kişilerin maddi imkanları zorlamaya devam etmektedir. Bu nedenle genel olarak YouTube arka plan izleme uygulamaları değil de ücretsiz olanlar kullanılmaya devam eder. Sizde aylık olarak herhangi bir ücret ödemek istemiyorsanız, birçok farklı uygulamadan işlemlerinizi gerçekleştirmeniz söz konusu olacaktır.

Üstelik arka planda YouTube izlemek için; herhangi bir bilgi girişi yapmanız deryada ekstra bir işlem gerçekleştirme olmayacaktır. Durum bu şekilde olunca, birçok kişi YouTube preminium uygulamalarından kaç farklı Seçenekler indirerek işlerini daha sistematik bir hale dönüştürmeye özen göstermişlerdir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra ise; herhangi bir problem ile Herhangi bir kuşku duymamıza da kesinlikle gerek yoktur. Söz konusu uygulamaları rahatlıkla kullanmaya devam edebilir ve YouTube’u arka plan kullanımı ile seyredebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67