YouTube Abone Sayısını Arttırmanın 10 Yolu

YouTube Abone Sayısını Arttırmanın 10 Yolu

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu günümüzde video paylaşımları için en önde gelen adreslerden bir tanesi olmasından dolayı oldukça önemli bir konu olmaktadır. Youtube abone sayılarının artmasına yardımcı olacak birçok farklı yöntem yer almaktadır. Bu yöntemler arasında kişilerin belirli adımları takip etmesi sayfalarında istedikleri gelişimleri rahatlıkla bulmalarına olanak sunmaktadır. 

Youtube platformunun kısa sürede bu kadar popüler olması gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Ortalama olarak gün içerisinde bir milyar saatlik görüntüleme ile öne çıkan platformlardan birisidir. Youtube platformunun bu kadar hızla yükselmesi, kitaplıkların sınırsız olması ve her konu ile ilgili binlerce video içerikleri ile kıyasıya rekabeti öne çıkmaktadır. Hal böyle olunca da tüm Youtuber olarak çalışmalarına devam eden kişiler güçlerinin artmasından kanallarının daha geniş bir erişime sahip olmasını sağlamak bir yandan da en gerçek potansiyellerini en üst düzeylere çıkarmak ister. Bunun için de büyüme sırasına belirli bir süreç belirlenmiştir. Belirli adımlara dikkat etmek her sürecin daha kolay olmasına yardımcı olmaktadır.

YouTube Abone Sayısı Nasıl Artar?

YouTube abone sayısı arttırma

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu merak edilerek araştırılan bir konu olurken erişimler ne kadar yüksek olursa Youtube platformu üzerinde avantajlar o kadar yüksek olmaktadır. Bu durum da artık Youtube platformunda para kazanmanın geldiği büyüme noktaları ön plana çıkmaktadır. Bu hikaye için her bir adımın iyi takip edilmesi de gerekmektedir. Para kazanma süreçlerinde Youtuberler Youtube algoritmalarının Youtube platformunda dikte ettiği altın kural olarak da bilinmektedir.

Bir yandan da izlenme süreleri ile ilgili gerçek zamanlı sayımlar olmasından dolayı katılım ne kadar yüksek olarak yer alırsa başarı öyküleri yeniden tanımlanır. Bu sayede yeni kullanıcıların hız kazanmasını sağlamak için de doğaçlama istatistikleri açıklanmaktadır. Böyle anlarda daha iyi yerlere gelmek için on farklı ipucunun bilinmesi gerekmektedir. 

10 Kolay Yöntemle YouTube Abone Sayısını Arttırmak 

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu nelerdir diye incelenecek olduğu zaman ilk sıralarda kanalı gereksiz videolardan temizlemek öne çıkmaktadır. Dış dünyalardan adım atma ile değerlendirmeler Youtube kanallarında içeriklerin düzenlenmesine nasıl yardımcı olacaklarına dair birçok şeyi öne çıkarmaktadır. Youtube abonesi edinmelerin tek adımları da düşük üretim kaliteleri ya da hiç yayınlanmamaları gerekli olan durumlardan dolayı geriye dönülerek bakılacak olduğu zaman hiç alakaları yer almayan ve felaket durumda olan içerikler olmaktadır. 

İlgi Çekici İçerikler Oluşturmak

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için Youtuberler için büyüme kat etmek için uzun bir yol izlenmesi önemli adımlardan birisi olmaktadır. Araştırmaların direk olarak doğru yapılması ve bir senaryo karar vermektedir. Şirket içinde mükemmel düzeylerde olan stüdyoların kullanımları ile ilgi çekici düzeylerde içerikler yayınlanması Youtube abonelerinin edinmesi ve bu tabanlarda hayranı bırakma görevlerini de yerine getirmektedir. Bir yandan da videoların birkaç saniyenin ilk bölümlerinde büyük bir öneme sahip olması izlenimlerden en iyi şekilde yararlanmaya olanak sunmaktadır.

Kanal Fragmanlarını Ayarlamak 

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için bir diğer adım olmaktadır. Bu kanallardaki fragmanlar aboneleri abone ol kısmına tıklanması ardından bir çağrıda bulunmaya yardımcı olan büyüleyici şeyler göz önüne alınmalıdır. Böyle anlarda kalmayı seçmek ziyaretçiler için bir amacı beraberinde getirirken kendi içinde ilgi çekici düzeylerde olması da gerekir. Ortalama olarak 30 ila 60 saniyelik yararlı bir özellik olması da dikkatleri çekmektedir. 

Daha Kısa Videolar Hazırlanması 

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için videoların uzunluk süreçleri de oldukça önemli bir düzeyde yer almaktadır. Birçok uzman daha kısa süre içerisinde videolar oluşumları ardından Youtube abonelerinin artırılacak olması dikkatleri çeker. Aboneler kısa dikkat süreleri ile ilgili olarak ortalama süreçlerde 3 ila 5 dakikalık sürelerin üzerinde olan, izleyicilerin kaydırma yapmak için ayırmadığı bir kesinti olması için çalışmalar yapmaktadır. Bu yüzden de videoların uzunlukları ne kadar kısa süreçlerde yer alırsa o kadar da iyi olmaktadır. 

Güç Oynatma Listeleri 

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için bir yandan da güç oynatma listeleri öne çıkmaktadır. İlişkilendirilmiş düzeylerde yer alan videolardan meydana gelen yinelenen bir oynatma listesi, Youtube aboneleri edinmek için en kolay adımlardan birisi de olmaktadır. Oynatma listeleri üzerinde gruplandırmalar yaparak yolları açmak, görüntüleyenlerin manuel bir şekilde arama yapması ve bir sonraki tıklama süreçleri için zaman kazanılmasına da olanak sunmaktadır. 

Etkili CTA Yapmak 

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için bir diğer adım da etkili CTA yapmaktan geçer. Youtube platformunda abone çekmek için en etkili olan adımlardan bir tanesi de etkili düzeylerde CTA belirlemek ile meydana gelmektedir. Üretken düzeylerde pazarlama alanlarında yer alan pazarlama stratejilerinin parçası olurken, CTA düzeylerinde bitiş ekranlarının eklenmesi ya da bir videonun içinde yer almıyorsa daha kullanıcı dostu olan Youtube kartları olarak geliştirilmesi de gerekmektedir. 

Küçük Resimler İle Özelleştirme 

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için bir diğer etki olarak da küçük resimleri özelleştirme olarak yer almaktadır. Youtube alanında yer alan kanalların başarı elde edebilmesi için hayati bir öneme sahip olmaktadır. Videoların kapak kısımlarının etkili olarak tasarlanması Youtube abonelerinin kazanması için de küçük resimlerin nasıl kullanılacak olduğu ile alakalı bir durum olmaktadır. Böylece videoları oynatmakta olan kişilerin en çok ihtiyaç duymakta olduğu gösterimleri elde eden izleyiciler de zararlı konumda olmaktadır.

Tutarlı Olmak 

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için Youtube platformunda yer alan kişilerin tutarlı olması gerekir. Youtube abonelerinin nasıl kazanılacak olmasından abone kalmayı seçecekleri önceden bildirmesi düzenli aralıklar ile videoların oluşturulması açısından komut dosyaları yapmanın tutarlı ve ince ayar yolları da talep edilmektedir.

YouTube Reklamları İle Yatırımlar

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için Youtube alanında yapılan reklamlar ile de yatırımlar büyük bir öneme sahip olmaktadır. En iyi tanıtım yollarından birisi olarak da öne çıkmaktadır. Reklamlara iyi para vermek kısa sürede iyi yerlere gelmek için etkili olmaktadır. Görüntülü reklamlardan yapılabilen atamalardan tutun atlanamayan reklamlara, sponsorlu olan kartlardan yer paylaşımlı reklamlara kadar birçok reklam ile özelleştirmek kanalların abonelik hacimlerinin artmasına yardımcı olur.

Youtube hedefleme noktasında iyi bir seçim yapılabilecek olduğu gibi birçok farklı özellik sunar ve ilgi alanlarına uygun bir şekilde demografi seçimlerine olanak sunar.

YouTube Kanal Promosyonları

Kanal promosyonları YouTube

Youtube abone sayısını artırmanın 10 yolu için Youtube kanal promosyonları da oldukça önemli düzeylerde yer almaktadır. Bu tarz abone edinme yöntemlerinden bir tanesi de Youtube alanında yer alan kanalların topluluklar ya da gruplar arasında çevrim içi bir şekilde tanınmaktan geçer. Twitter alanlarından Reddit alanlarına ya da Facebook alanlarından İnstagram platformuna kadar aktif katılım dünya üzerinde yayılımlara yardımcı olmaktadır. Kanıt olarak bu durum artan sayılarda abonelik için adeta bir nimet görevinde de yer almaktadır. 

Erişimler ne kadar fazla olursa da itirazlar da o kadar fazla konumda olmaktadır. 


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67