Ücretsiz Youtube Premium Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz Youtube Premium Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz Youtube Premium nasıl kullanılır gibi soruların sosyal medyalar arasında en çok merak edilen başlıklar arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere Youtube, hayatımıza ilk girdiği günlerde kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmiyordu. Ancak içerik sayısının artması ve aynı zamanda paylaşılan reklamların artmasına bağlı olarak Premium özelliğini sunmuştur.

Hemen her platform, belirli bir ücret karşılığında pek çok avantajdan yararlanabilmenizi sağlamaktadır. Youtube da günümüzde en çok ziyaret edilen platformlardan biri olarak kişilere Premium özellik almaları kapsamında belli başlı özellikler sunmaktadır. Ancak hiçbir ücret ödemeden de bu platformun Premium özelliklerinden yararlanmanız mümkündür. Bunun için alt başlıkları inceleyerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ücret Ödemeden Youtube Premium Kullanmak

Ücretsiz YouTube Premium kullanma

Binlerce içerik sunması ve bunun yanı sıra kullanıcıların da içerik üretmesini sağlama gibi pek çok avantaja sahip olan Youtube, Youtube Premium ücretsiz kullanma kapsamında da ön plana çıkmaktadır. Normal şartlarda bu platformun Premium özelliklerinden yararlanabilmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Ancak aşağıda yer alan adımları uyguladığınız takdirde ücretsiz Premium kullanma şansınız olacaktır.

 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra kullanıcı ayarlarına gidin.
 • Bu alanda bulunan hediye envanteri seçeneğine tıklayın.
 • Sizi karşılayacak olan sayfada hediyelerin bölümü olacaktır.
 • Daha sonra bu seçenek üzerinden Youtube Premium kodu gör butonuna tıklayın.
 • Son olarak aldığınız kodu youtube.com/redeem sitesini ziyaret ederek ücretsiz Premium kullanımı aktif hale getirebilirsiniz.

Youtube Premium Hilesi

Youtube, son dönemlerde oldukça değişen ve gelişen yapısıyla günde milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Gerek sunulan içerikler gerekse de milyonlarca farklı şarkı barındırması sayesinde ziyaret edilen bu uygulama, Premium özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Her ay belirli bir ücret ödemek yerine Youtube Premium hilesi gibi başlıklar, sıklıkla merak edilen ve araştırılan içeriklerden birisi olmuştur.

Öncelikle belirli bir uygulamayı hile ile kullanmak, elbette hesabınızı tehlikeye atacaktır. Hesabınızı tehlikeye atmamak adına bilinen yöntemlerle bu özelliklerden yararlanmanız tavsiye edilmektedir. Ancak yine de hile yöntemlerini merak ediyorsanız yedek bir hesap edinerek bu yöntemleri kullanabileceğinizi bilmelisiniz.

Youtube Premium Ücretsiz Kullanma Yöntemleri

Youtube Premium ücretsiz kullanma yöntemleri, Youtube Premium özelliğine parası yetmeyen veya para ödemek istemeyen bireyler tarafından merak edilmektedir.  Birbirinden farklı özellikleri ve avantajları olsa da bazı paketlerinin yüksek fiyatlı olması, bu konu hakkında diğer alternatif yöntemlerin merak edilmesine yol açmaktadır. Her ay düzenli ödeme yapmak yerine tercih edebileceğiniz birden çok yöntem de bulunmaktadır.

 • Youtube uygulamasından kod almak
 • Youtube Premium hilelerini denemek
 • Youtube Premium özellikleri sunan uygulama kullanmak

Sıralanan bu alternatif çözümler sayesinde Youtube uygulamasına ödeme yapmadan da Premium özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için her bir yöntemi detaylı bir şekilde incelemeli ve avantajlarının ne olduğunu bilmelisiniz.

Youtube Premium Özellikleri Sunan Uygulamalar

Youtube tarafından sunulan içeriklerden ücretsiz bir şekilde yararlanmanızı sağlayan birden fazla yöntem olduğu yukarıda anlatılmıştı. Youtube Premium özellikleri sunan uygulamalar da bu konu hakkında merak edilen bir içerik olarak ön plana çıkmaktadır. Hile veya kod kullanmak yerine tercih edebileceğiniz bu yöntemde sizleri en çok tercih edilen uygulama karşılayacaktır.

Youtube Vanced olarak adlandırılan ve Premium tarafından sunulan özelliklerin hemen hemen aynısını sağlayan bu uygulama, hiçbir ücret ödemeden Youtube Premium kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Youtube uygulamasından tamamen bağımsız olan bu uygulama; arka planda video oynatma, reklam engelleme, video pencere stili değiştirme, çözünürlük ve oynatma hızı ayarlama gibi pek çok özellik sunmaktadır.

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium, hemen herkes tarafından tanınan Youtube kapsamında sunulan geniş bir hizmet olarak nitelendirilebilir. Premium özelliğe sahip olan diğer uygulamalardan az çok anlaşılabileceği gibi belirli bir ücret karşılığında daha fazla imkandan yararlanılabilmektedir. Üstelik bu özelliği aktif hale getirmek de oldukça basit adımlara sahiptir.

Eğer aileniz veya arkadaşlarınız ile ortak hesap kullanmak istiyorsanız ve hizmetinizin kesilmemesini tercih ediyorsanız kalabalık paketleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında bireysel ve öğrenci olmak üzere daha pek çok paket bulunmaktadır. Amacınıza ve almak istediğiniz hizmete bağlı olarak sunulan paketlerden birini tercih edebilir ve Youtube Premium üyeliğinizi anında başlatabilirsiniz.

Youtube Premium Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda en çok merak edilen ve hatta tercih edilen Youtube Premium, sunduğu avantajlar kapsamında da ele alınmaktadır. Youtube Premium avantajları nelerdir başlığı altında sıralanan birden fazla hizmet, bu özellikten neden yararlanılması gerektiğini de kanıtlamaktadır. İster ücretsiz isterseniz de belli bir ücret karşılığında aldığınız Premium, aşağıda sıralanan avantajları sizlere sunacaktır.

 • İnternet bağlantısı olmadan video izlenebilmektedir.
 • İnternetsiz video izlemek için birkaç içeriği indirmeniz yeterli olacaktır.
 • Reklam olmadan müzik dinleme ve video izleme imkanı bulunmaktadır.
 • Youtube Premium üyeliği kapsamında Youtube Music de kullanılabilmektedir.
 • Aynı anda müzik dinlerken farklı bir işlem yapmak istiyorsanız arka planda oynatma özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Sıralanan bu avantajlar, pek çok kullanıcının sahip olmak istediği özellikler olarak belirtilmektedir. Özellikle reklamsız video izleme ve müzik dinleme keyfi için Premium paketlerine göz atılabilmektedir.

Youtube Premium Nasıl Alınır?

Youtube Premium özelliğinin ücretsiz kullanılabilir olmasının yanı sıra bu uygulamanın bilinen yöntemle nasıl aktif edilebileceği de merak edilmektedir. Youtube Premium nasıl alınır sorusu ise bu özellikten faydalanmak isteyen bireylerin merak ettikleri sorulardan birisidir.

 • Youtube uygulamasına giriş yapın ve Google hesabınızı uygulamaya tanımlayın.
 • Daha sonra Premium ayarlarını açın ve buradan kendinize bir paket seçin.
 • Seçtiğiniz paket kapsamında sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde yazın.
 • Uygulama tarafından sunulan ücretsiz kampanyadan yararlanabiliyorsanız üyeliğiniz başlayacaktır.
 • Herhangi bir kampanya yoksa düzenli ödeme aracı seçin ve üyeliğinizi başlatın.

Youtube Premium Öğrenci Nedir?

Öğrencilik hayatına bakıldığı zaman bu tarz uygulamaların yoğun bir şekilde kullanıldığını görmek mümkündür. Öğrenciler, çeşitli içerikleri sorunsuz takip edebilmek adına Youtube uygulamasının Premium özelliğini tercih etmektedir. Youtube Premium öğrenci seçeneği ise bu alanda tercih edilebilecek en uygun paket olarak değerlendirilmektedir.

Bir önceki başlıkta sıralanan adımlar ile başlatacağınız öğrenci planı için öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir belge talep edilmektedir. Bağlı olduğunuz okuldan öğrenci belgesi edinerek bu belgeyi online bir şekilde Youtube Premium öğrenci planı sayfasına ekleyebilirsiniz. Yapacağınız bu işlem ile birlikte hem öğrenci planına sahip olabilir hem de daha uygun fiyatlarla Premium özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Youtube Premium Fiyatları Nedir?

YouTube Premium fiyat listesi

Youtube Premium fiyatları nedir sorusu da bu konuyla alakalı merak edilen sorulardan birisidir. Pek çok yararlı avantajın yer aldığı bu özellik, birden fazla paket dahilinde seçilebilmektedir. Her paketin sunduğu imkanlarda birtakım değişiklik olsa da asıl amaç aynıdır. Reklam engelleme, arka planda oynatma gibi özelliklerin yer aldığı Premium, tercih edeceğiniz pakete göre farklı fiyatlara sahiptir.

Bireysel paket, aile paketine kıyasla daha uygun fiyatlı olsa da öğrenci paketine göre daha pahalı karşılanabilmektedir. Aile paketi, birden fazla kişi tarafından aynı anda kullanılabilmektedir ve bu nedenle ortak hesap olarak da kullanılabilmektedir. Ödeme sayfası üzerinden fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67