Ücretsiz Exxen Hesabı Nasıl Açılır?

Ücretsiz Exxen Hesabı Nasıl Açılır?

Acun Ilıcalı tarafından sunulan Exxen, çok sayıda zengin içeriğe sahiptir. Bu bakımdan kişiler Exxen bedava hesap açarak, bunlara erişim sağlamak ister. 3 Ocak 2021 itibariyle 500 bin üyesi olan platform,

  1. Konuşanlar,
  2. İlginç Bazı Olaylar,
  3. Olağan Şüpheliler,
  4. Hükümsüz,
  5. İşte Bu Benim Masalım,

Dâhil çok sayıda içeriğe sahiptir. Reality show, dizi, yarışma, belgesel ve çocuk programları gibi kategorilere sahip olup, her yaşa hitap eden yapısı vardır. Bilindiği üzere reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı üyelik türü olup, ücretlendirme de buna göre değişir. Peki, bunu ödemek istemiyorsanız nasıl hesap açabilirsiniz?

Exxen Hesabı Ücretsiz Olarak Nasıl Açılır?

Exxen’in sahip olduğu zengin içerik, birçok kişiyi cezbetmektedir. Bu sebeple Exxen bedava üyelik internet üzerinde her geçen gün daha fazla sayıda araştırılır. Eğer şu işlemleri uygularsanız, ücret ödemeksizin hesaba sahip olabilirsiniz;

  1. Öncelikle https://www.exxen.com/tr sitesine giriş yapın.
  2. Ekranın üst kısmındaki ad soyad ve e-posta adresi kısmını doldurun.
  3. Posta yazdığınız yerin sağ tarafındaki “15 günlük deneme sürümünü başlat” seçeneğine tıklayın.
  4. Ardından şifre, telefon ve posta adresi gibi bilgileri yazın.  Üyelik sözleşmesi ile gizlilik politikasına onay verin.
  5. Abonelik seçin ve kart bilgilerinizi girin.

Bu işlemler sonucunda, kişiler 15 günlük bir deneme sürecine başlar. Bu sürede sahip olduğu tüm içeriklerden faydalanılabilir. Ancak 15 gün dolduğunda deneme süresi biteceği için, devam edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Birçok kişi içerisindeki içeriklere bedava Exxen izleme sitesi ile ulaşılabilir mi? Bu konuda bilinmesi gereken, söz konusu sitelerin ilerleyen dönemlerde kapatma alabileceği ya da içerikleri sileceğidir. Zira Exxen içerisinde bulunan yayınlar, telif hakkına sahiptir. Peki, bunun haricinde farklı bir yöntem var mı?

Exxen Bedava Hesaplara İnternetten Erişilebilir Mi?

Exxen izlemek istiyorsanız, kendi hesabınızı açarak 15 gün ücretsiz kullanma dışında bir yöntem de olabilir; ancak bunun tarafınızca denenmesi gerekir. İnternette Exxen hesapları ve şifreleri farklı sitelerde mevcuttur. Bunlardan yararlanarak platforma giriş yapma şansınız olabilir.

Ancak tahmin edilebileceği üzere bunlar geçerli dahi olsa, şifreleri kısa sürede değiştirilme imkânına sahiptir. Bu sebeple bulduğunuz her kullanıcı adını teker teker denemeniz gerekir. Ayrıca bir kere kullanmanız ardından, ikinciye girebileceğinizin de garantisi bulunmaz. Dolayısıyla her gün farklı araştırma yapmanız bile gerekebilir.

Exxen Ücretleri Ne Kadar?

Exxen üyelik açma iki seçeneğe sahiptir. Bunlardan bir tanesi reklamlı seçenektir. Aylık fiyatı 9,90 Türk Lirası olup yıllık 99,90 Türk Lirasıdır.

İkinci seçenek ise reklamsızdır. Bunun ücreti aylık 19,90 TL, yıllık ise 199,90 Türk Lirasıdır. Eğer sonradan paketinizi değiştirmek istiyorsanız canlı sohbet veya çağrı merkezi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz ne olursa olsun, aynı anda bir cihazda izlenebilir. Dolayısıyla telefondan bağlanmışsanız, bilgisayardan girebilmek için telefondan çıkış yapmanız gerekir.

Eğer üyeliğinizi iptal etmezseniz, aylık ya da yıllık ücret kesilir. Dolayısıyla uygulamaya girmemek, aplikasyonu silmek bir çözüm getirme. Yapmanız gereken, abonelik iptali yapmadır. Bu da istenen zamanda gerçekleştirilebilir.

Exxen Nasıl İptal Edilir?

Peki, 15 günlük deneme süresi ardından üyeliğinizi iptal etmeye karar vermişseniz, ne yapmanız gerekir? Burada öncelikle uygulamaya girerek, hesabım bölümünü açmanız şarttır. Ardından da hesap ve ayarlar bölümünden iptal et üzerine tıklamak gerekir.

Böylece kısa süre içerisinde abonelik iptali yapılabilir. Ardından tekrar abone olmak istiyorsanız, yeni üyelik açmanız gerekebilir. Bu sebeple öncesinde tekrar kullanmak isteyip, istemeyeceğini düşünmeniz önerilir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67