Twitter’dan Para Kazanmanın

Twitter’dan Para Kazanmanın

Sosyal medya üzerinden para kazanmak günümüzde birçok kişi tarafından yapılır. Dolayısıyla Twitter içerisinde birçok üye de Twitter’dan para kazanmanın yolları neler sorusunu yoğun şekilde araştırır. Global olarak kullanım gören platform, her geçen gün birçok yeni hesabı içerisine ekler.

Dolayısıyla her geçen gün bu soruyu soranların sayısı yükselir. Eski kullanıcılar neler yapılması gerektiğini bilse de, bu yeni üyeler için geçerli olmayabilir. Burada şu gibi para kazanma seçeneklerinden bahsedilebilir;

Satış ortaklığı

Sponsor

Reklam Tweetleri

Ürün Satma

El İşi Satma

Youtube’a Yönlendirme

Peki, Twitter’dan para kazanılır mı 2021 nasıl yapılır?

Satış Ortaklığı

Twitter’dan para kazanılır mı 2020 için ilk seçeneğiniz budur. Eğer satış ortaklığı sunan web adreslerine girerseniz, ürünleri satmak için ortak olabilirsiniz. Ardından da gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Ancak burada ne kadar kazandığınız vasıtası olduğunuz ürünler ve sizin reklam gücünüz çerçevesindedir.  Dolayısıyla reklam gücünüzü yükseltmek, kazançlarınızı da arttıracaktır.

Sponsor

Günümüzde firmalar, yüksek etkileşimli ve takipçili hesaplara sponsor olur. Bunun temel nedeni, kendisi tarafından sunulan ürünlerin daha fazla görüntülenmesi, satışının arttırılmasıdır. Örneğin bir fenomenin fotoğrafında yer alan küçük bir ürün, hayranları tarafından büyük bir merakla karşılanır. Bu da satışların hızlı şekilde yükselmesini sağlar.

Dolayısıyla hesabınızı yükseltir ve yüksek sayılara ulaşırsanız bir firmaya sponsorluk için başvuru yapabilirsiniz. Eğer firma kabul ederse detayları konuşabilirsiniz.

Reklam Tweetleri

Twitter’dan para kazanılır mı 2021 reklam tweetleri ile de yapılır. Burada mantık sponsor olmaya benzer. Bunun için öncelikle bir firmaya kendisinin reklamını yapmak istediğinize dair mesaj, mail atmanız gerekir.

Ardından firma kabul ederse, görüşmeler yapılır ve nasıl olacağı, fiyatı belirlenir. Her ne kadar çok basit gibi görülse de, mesajınızı alan firma öncelikle sizi inceler. Zira reklamının geniş kitlelere ulaşacağından emin olmak ister. Bu bakımdan takipçi sayınızın ne kadar olduğu, etkileşimleriniz oldukça önemlidir.

Bu şekilde yalnızca firmanın teklifi kabul etme şansı artmaz. Aynı zamanda alacağınız geliri de yükseltir.

Ürün Satma

Ürün satma da Twitter ile para kazanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Burada da yapacağınız reklam tweetleri ile oldukça benzedir. Eğer konuşmanızı geliştirir ve daha geniş kitlelere hitap ederseniz, daha fazla kazanabilirsiniz.

Bu noktada takipçilerin sizi ne kadar sevdiği, sayfanızın ne kadar aktif olduğu ve pazarlama yeteneğiniz de ön plandadır.

El İşi Satma

Eğer kendinize ait bazı ürünler varsa Twitter’dan para kazanılır mı 2020 sorusuna verilecek cevap evettir. Ancak bu el işleri ile sınırlı değildir. Örneğin resim hizmeti veriyorsanız da Twitter üzerinden bir ücret karşılığı insanlara bunu sunabilir, gelir elde edebilirsiniz.

Şayet mutfakta kendinize güveniyorsanız kurabiye gibi küçük yiyecekleri de satışa sunabilirsiniz. Ayrıca terziliğinize güveniyorsanız şapkalar veya giysiler dikebilir, platform kullanıcılarının beğenisi için paylaşabilirsiniz.

Eğer sunduğunuz ürün veya hizmetle alakalı etiketler kullanırsanız, daha geniş bir kitleye hitap etmeniz de mümkün olur.

Youtube’a Yönlendirme

Twitter’dan para kazanmanın yolları için bir diğer madde de Youtube’a yönlendirmedir. Eğer bu platformda kanal sahibiyseniz, Twitter abonelerinizi buraya yönlendirerek kazandığınız geliri arttırabilirsiniz.

Zira sizi severek takip eden bazı üyeler, kanalı bulamamış olabilir. Özellikle farklı isimler kullanıyorsanız bu oldukça muhtemeldir. Twitter’dan aldığınız takipçiler sizi severek takip edeceği için izlenme ve beğeni gibi etkileşimleri de arttırır.

Böylece Youtube üzerinden kazandığınız parada ciddi bir artış görebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67