Twitter’da Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

Twitter’da Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

İnsanların birçok kesime çok rahat bir şekilde erişebilecekleri, duygu ve düşüncelerini çok rahat bir şekilde paylaşabilecekleri, duyurularını yapmak istedikleri olayları çok daha geniş kesimlere duyurma fırsatlarını elde etmek için en önde gelen sosyal medya platformlarının başında Twitter yer alıyor. Tüm dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısının bulunduğu Twitter’da gizli hesapları nasıl görebilirim kısmı en merak edilenlerin başında geliyor. İlla takip etmek zorunda kalmadan, kimleri takip etmiş, kimler ile etkileşime geçmiş, ne gönderiler, videolar ya da görseller paylaşmış diye merak eden kişiler gizli hesapları görüntüleyebilmek için birçok yöntem arıyor.

Twitter hem sadece arkadaşlarım olarak paylaşım fırsatları sunarken bir yandan da herkese açık bir şekilde paylaşım fırsatları sunuyor. Bu durum karşısında gizli hesapları takip etmek zorunda kalmadan paylaşımları görmek isteyen kişiler de kendileri için uygun bir yöntem arıyor. Tabi ki gene olarak eski sevgili ya da görüşülmeyen arkadaşlar gibi birçok sebepten ötürü insanlar genel olarak gizli hesapları görmek için farklı yöntemler ararlar.

Twitter gizli hesapları görmek için neler yapılabilir?

Twitter gizli hesapları görme yöntemleri her ne kadar en merak edilen konulardan bir tanesi olmasına rağmen bu konuda gelişimleri yapılan uygulama, yazılım, eklenti ya da farklı bir yöntem bulunuyor.

En çok da son zamanlarda gelen güncellemeler ile beraber uygulamalar yabancı kaynakların hesapları gizli bir şekilde görmesine engel olmak için daha güvenilir bir hale getirilmiştir. Bu güne kadar birçok uygulama ya da sayfalarda hesapları gizli görmek için adımlar var denilmiş olsa bile bunlar tamamen aslı olmayan haberlerdir. Twitter kurucuları tarafından güvenlik önlemleri çok dikkatli bir şekilde alınıyor. Hesaplarını gizli bir şekilde kullanmayı tercih eden kişilerin gizliliklerini korumayı başarmak için bu tarz yazılım, eklenti ya da uygulama gibi farklı şeylerin geliştirilmesine izin verilmiyor. Gizli hesapları görmek isteyen kişilerin her ne olursa olsun takip istekleri atmaları ve bu şekilde gizli olan hesaplara erişim fırsatları sunuluyor. Aksi bir durum söz konusu dahi olamayacaktır.

Kişiler gizli hesapları illa kendi isimleri ile takip etmek istemezlerse bunun için kendi isimlerine ait olmayan fake hesaplar açabilir ve bu şekilde takip istekleri atabilirler. Eğer istek atılan sayfa bu istekleri kabul ederse kişiler gizli olan hesapları rahat bir şekilde görebilecektir.

Twitter gizli hesapları görmeye yardımcı olan uygulamalar

Twitter gizli hesapları gösteren uygulamalar var denilse bile bu durum kesinlikle yalandır. İnternet üzerinde ya da çeşitli uygulamalarda böyle bir durumun söz konusu dahi imkansızdır. Gerekli güvenlik önlemlerinin Twitter üzerinden alınması, kişilerin gizliliklerini korumak için bu tarz bir uygulama gelişimi söz konusu dahi olmaz.

Şu an internet ortamlarında Twitter gizli hesap gösteren uygulamalar ile birçok adres vardır. Bunlar kişilerin kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapmasını sağlar. İnsanlar gerçek hesapları ile bir kere erişim sağladıktan sonra birçok bilgiler veri tabanlarına kayıt edilir ve genel olarak insanların bilgileri çalınır. Bu yüzden kurulan uygulamalar vardır. Ne değilse insanlar her ne kadar büyük bir umut ile Twitter gizli hesapları göreceğim diye umut ediyor olsalar bile böyle bir şey söz konusu olmayacaktır. Bu yüzden bilgilerin çalınmasına engel olmak için kişilerin genel olarak bu tarz uygulamalardan uzak kalmaları gerekir. Zaten istenen gizli hesapları göstermediği gibi bir yandan da insanların bilgilerini çalacak olmasından dolayı ne kadar uzak kalınırsa o kadar iyidir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67