Twitter Toplu Tweet Silme Uygulaması

Twitter Toplu Tweet Silme Uygulaması

Twitter toplu tweet silme uygulaması, Twitter kullanıcıları tarafından merak edilen başlıklar arasındadır. Aktif olarak Twitter hesabını kullanan kişiler, geçmişe dair yaptıkları paylaşımları silmeyi ve yeni tweetler atmayı tercih etmektedir. Bu noktada da tüm tweetlerin nasıl silinmesi gerektiğini merak etmektedirler.

Twitter, diğer sosyal medya platformlarından daha farklı bir atmosfere sahip olmakla birlikte milyonlarca kullanıcıyı bünyesinde barındırmaktadır. Düşünce ve yorum paylaşmanın yoğun olduğu bu uygulamada, tweetler üzerine yapılabilecek işlemler araştırılmaktadır. Tweetler nasıl silinir gibi başlıklar ise merak edilen başlıklardan biri haline gelmiştir. Bu konuda kullanıcılara sunulan birbirinden farklı ve aynı zamanda sonuç veren uygulamalar da bulunmaktadır.

Twitter’da Tweetler Toplu Silinir Mi?

Toplu tweet silme Twitter

Güncel konuların yorumlandığı ve milyonlarca kullanıcının aktif bir şekilde kullandığı Twitter, pek çok konu başlığında incelenen sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır. Özellikle binlerce tweete sahip olan ve bu durumu değiştirmek amacıyla tweetlerini silmek isteyenler, bu işlemin nasıl yapılacağını Twitter’da tweetler toplu silinir mi başlığında araştırmaktadır.

Öncelikle Twitter uygulaması üzerinden yapılan paylaşımların tek tek seçeneklerden silinebildiği bilinmektedir. Ancak söz konusu toplu tweet silme olduğunda bunun için uygulama detayında bir ayrıcalık bulunmamaktadır. Bu noktada kullanıcıların ikinci bir uygulamadan yararlanması gerekmektedir. Bu uygulamaların isimleri ve detaylı açıklamaları, aşağıda diğer alt başlıklar yardımıyla açıklanmıştır.

Tweet Silme Uygulamaları Hangisidir?

Bir önceki başlıkta bahsi geçen tweet silme işlemi, özellikle bu mecrada yeni bir başlangıç yapmak isteyen bireyler tarafından araştırılmaktadır. Yüksek sayıda tweete sahip olanlar, toplu silme işleminin nasıl yapılacağını bilmemektedir. Tweetlerin tek tek silinmesi ise oldukça büyük vakit kaybı olacaktır. Bu noktada gündeme gelen tweet silme uygulamaları hangileridir başlığı sayesinde birkaç öneriye rastlamak mümkündür.

  • Tweet Deleter
  • Tweet Eraser
  • Tweet Delete

Sıralanan bu üç uygulama da aynı amaca hizmet etse de her birinin içeriği ve kullanım şekli birbirinden oldukça farklıdır. Bu nedenle cihazınıza bu uygulamaları indirmeden önce ne içerdikleri konusunda bilgi edinmeniz tavsiye edilmektedir.

Tweet Deleter

Tüm tweetleri silme ücretsiz seçenekleri arasında ilk sırada yer alan Tweet Deleter uygulaması, toplu tweet silme işleminde tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir. IOS ve Android telefonları ile uyumlu olan bu uygulama, her iki cihaza da indirilebilmektedir. Ücretsiz bir uygulama olması sayesinde toplu Tweet silme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bahsi geçen uygulamayı tercih etmeden önce uygulamanın nasıl kullanılacağı veya tweet silme konusunda herhangi bir sınırlamanın olup olmadığını mutlaka öğrenmeniz gerekmektedir. örneğin uygulama dahilinde sunulan otomatik silme talimatı sayesinde eski tweetleriniz her gün yavaş bir şekilde silinebilmektedir. Bunun yanında tam temizleme seçeneği sayesinde eski tweetlerinizi kısa sürede hesabınızdan kaldırabilirsiniz.

Tweet Eraser

Hem ücretli hem de ücretsiz içerik sunması kapsamında tercih edilen bir diğer uygulama ise Tweet Eraser olarak karşımıza çıkmaktadır. Toplu tweet silme sitesi veya uygulaması aradığınızda karşınıza çıkan seçeneklerden biri olan bu uygulama, sunduğu özellikler sayesinde de kullanıcılarını memnun etmektedir. Silinen tweetlerin korunması veya toplu silme işlemlerinin yapılması, başlıca sunulan işlemler arasında yer almaktadır.

Bunların yanı sıra Tweet Eraser uygulaması için söylenebilecek önemli bir detay daha bulunmaktadır. Bu uygulamayı indirip ana sayfasını açtığınız anda Tweet Delete ve Tweet Deleter uygulamalarının özelliklerini de görebilirsiniz. Çünkü bu iki uygulamanın özelliklerinden yola çıkılarak Tweet Eraser uygulaması yapılmıştır.

Tweet Delete

Toplu tweet silme işlemlerinde önerilebilecek uygulamalardan bir tanesi de Tweet Delete olarak bilinmektedir. Toplu tweet silme nasıl yapılır sorusunun yanıtı, Twitter uygulamasının ayarlarında yanıtlanmamaktadır. Bu nedenle farklı uygulamalardan yararlanmanızda fayda olacaktır. Yukarıda açıklanan iki önerinin yanında Tweet Delete uygulaması da önerilen seçeneklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

  • Arama filtresi sayesinde anahtar kelimelerden yararlanarak geçmişte attığınız tweetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Toplu tweet silme işlemlerinizi birkaç dakikada tamamlayabilirsiniz.
  • Çoklu hesaba sahip olanlar hesaplarını bu uygulama ile senkronize edebilmektedir.
  • Sınırlı sayıda tweet silme özelliği sunmaktadır.

Sıralanan bu bilgiler dahilinde tüm önerileri inceleyebilir ve sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Böylece saatler ve hatta günler süren tweet silme işlemlerinizi kısa süre içerisinde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Twitter’da Silinen Tweetler Ne Zaman Kaybolur?

Twitter’da silinen tweetler ne zaman kaybolur sorusunun da bu konu kapsamında sıklıkla aratılan başlıklardan biri olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle toplu silme işlemlerinde bu sürecin nasıl ilerlediği ve tweetlerin anında silinip silinmediği kullanıcılar tarafından çeşitli kaynaklar üzerinden incelenmektedir. Sonuç olarak bu soruya pek çok yanıt bulmak mümkündür.

Tek bir tweetin silinmesi, panelde kaldığı süreye bağlı olarak ortadan kaybolma durumu da değişebilmektedir. Örneğin 1 hafta önce attığınız bir tweeti silme kararı aldığınızda bu tweetin bir süre daha profilinizde görüldüğünü fark edebilirsiniz. Ancak tweet detaylarına girdiğinizde bu paylaşımın bulunmadığı hakkında bir bilgilendirme de görebilirsiniz. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına toplu silme işleminden yararlanmanız tavsiye edilmektedir.

Silinen Tweetler Geri Getirilebilir Mi?

Twitter, pek çok görüşün açıklandığı ve belli olaylar üzerine yorumların yapıldığı sosyal medya olarak açıklanmaktadır. İnsanlar, bu platform üzerinden görüşlerini yorum yaparak paylaşabilmektedir. Ancak çoğu kişi, yaptığı bir yorumu silme kararı alıp profilinden tamamen silmeyi tercih etmektedir. Tam da bu noktada silinen tweetler geri getirilebilir mi sorusu gündeme gelmektedir.

Öncelikle bu işlemin imkansız olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Silinen tweetlerin görülebilmesi için belli başlı uygulamalar tarafından atılan tweetlerin kaydedilmiş olması gerekmektedir. Eğer silmeye karar verdiğiniz tweetleri önceden kaydettiyseniz kullanmakta olduğunuz uygulamanın arşiv bölümünden bu silinen tweetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Silinen Tweet Bulunur Mu?

Söz konusu tweet silme olduğunda pek çok kişinin bu konuda kararsız olduğu da fark edilmektedir. Örneğin bir konu hakkında yaptığınız yorumun silinmesini istediğinizde basit bir işlemle bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak silinen tweeti tekrar görmek istediğinizde ise ne yapacağınızı bilmemeniz oldukça normaldir.

Önceden Twitter üzerinden silinen tweetlerin tamamen ortadan kaybolduğu bilinmekteydi. Ancak teknolojinin gelişmesi ve uygulamanın da geliştirilmesi kapsamında silinen tweet bulunur mu sorusu olumlu bir şekilde yanıtlanabilmektedir. Twitter uygulamasının arşiv bölümünden yararlanarak attığınız tweetin tarihini yazabilir ve silinen tweete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ancak bu tweetin tekrar yüklenmesi söz konusu olduğunda yapabileceğiniz pek bir işlem olmayacaktır.

Twitter’da Yanıt Nasıl Silinir?

Tweet yanıt silme detayları

Twitter toplu tweet silme konusunun yanı sıra insanların paylaşımlara yaptığı yorumların nasıl silineceği de merak konusu olmaktadır. Özellikle rahatsız edici içerikler barındıran yanıtların silinmesi pek çok tweet sahibi tarafından detaylı bir şekilde araştırılmaktadır. Twitter’da yanıt nasıl silinir sorusu da yapılan bu inceleme kapsamında ele alınan başlıklardan birisidir.

  • Öncelikle yanıtlanan tweeti bularak bu sayfaya erişmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra yanıta tıklayarak yan tarafta bulunan seçenekler menüsünü açın.
  • Burada yer alan herkese gizle butonuna tıklayın ve menüden çıkış yapın.

Sıralanan bu üç basit adımın uygulanması sayesinde yanıtlar hem siz hem de diğer kullanıcılar tarafından görülmeyecektir. Böylece rahatsız edici içeriğe sahip yanıtlar görüntülenmeye kapalı olacaktır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67