Twitter Toplu Tweet Silme Uygulamaları

Twitter Toplu Tweet Silme Uygulamaları

Twitter toplu tweet silme uygulamaları hangileridir? İnsanların düşüncelerini mesaj olarak belli bir karakter sayısıyla paylaşıldığı, Twitter oldukça sık kullanılan bir sosyal medya platformudur. Burada birçok kişi aklında geçenleri, sormak istediklerini ya da eleştirmek istediği konuları dile getirmektedir. Böylece diğer kullanıcılarda bu atılan tweetleri beğenebilir, retweetleyebilir ya da yanıtlayabilir. Bu şekilde kullanıcılar Twitter üzerinden etkileşim sağlamış olurlar.

Geçmişte atmış olduğunuz ve silme istediğiniz birçok tweeti temizlemek isteyebilirsiniz. Maalesef Twitter’ın bir toplu tweet silme özelliği bulunmamaktadır. Bu işlem için Twitter toplu tweet silme uygulamaları tercih edilebilmektedir. Bu uygulamalardan bazıları şunlardır;

  • Tweetdelete
  • Tweet Eraser
  • Tweet Wipe
  • Tweet Deleter
  • Tweek

Tüm bu uygulamalar cihazınıza yüklenerek kolayca hesabınızdaki tweetleri silmeniz için tercih edilmektedir. Uygulamalardan ücretsiz bir şekilde yaralanabilirsiniz. Mobil cihazlardan indirilen bu uygulamalar oldukça basit bir kullanıma sahiptir.

Tweet Silme Programı

Tweet silme programı detayları

Tweet silme programı kullanacak olan Twitter kullanıcıları istedikleri herhangi bir uygulamayı App store ya da Play Store üzerinden indirebilirler. Uygulamaların indirme işlemi her ne kadar ücretsiz olsa da tweet silme işlemi için uygulama içi ödemeler alınmaktadır. Genellikle hemen her Tweet silme programı belli bir sınırda tweeti toplu şekilde silmektedir. Örnek verecek olursak;

Tweetdelete uygulaması ile ücretsiz kullanımda en fazla 3200 Tweet’e kadar temizleme işlemi sağlamaktadır. Tweet Wipe uygulaması ücretsiz şekilde tüm tweetlerinizi sorunsuz bir şekilde silmenize yarar. Tweet Deleter ve Tweet Eraser gibi uygulamalar ise belli bir ücretlendirme sistemine sahiptir. Tweet Deleter uygulamasında ücretsizken en fazla 5 tweet silmenize izin verilmektedir. Eğer Premium paket satın alırsanız 3000 tweet’e kadar silmeniz mümkün olacaktır. Unlimited paketinde ise Tweet silme programı Tweet Deleter ile sınırsız şekilde tweet silebilirsiniz. Bu uygulamada Premium paket aylık ücreti 10 dolar Unlimited paketi aylık ücreti ise 15 dolar olarak bilinmektedir.

Bir diğer uygulama olan Tweet Eraser uygulaması da benzer bir yöntem uygulamaktadır. Tweet Eraser içerisinde ücretsiz, standart ve Premium paket kullanımında benzer işlev olarak maksimum 3200 Tweet silinmektedir. Ancak Standart paket kullananlar aynı zamanda bu işlemi 3 farklı hesapta uygulayabilirken Premium paket kullanıcıları sınırsız hesapta silme işlemi gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca Premium pakette silinen tweetlerin saklanması da mümkündür. Tweet silme programı olarak bilinen Tweet Eraser standart paket ücreti 7 dolar, Premium paket ise 10 dolar şeklinde ücretlendirilmektedir.

Twitter Tüm Tweetleri Silme Kodu

Twitter tüm tweetleri silme kodu nedir, nasıl kullanılır? Twitter uygulamasının içerisinde yer alan tweetleri toplu şekilde silmek mümkündür. Bunun için yapılması gereken işlemler belli bir sınırlamaya sahiptir. Twitter yazılımı hiçbir ücret ödemeden gün içinde kod yöntemiyle en fazla 1000 tweet silinmesini sağlamaktadır. Bir sonraki gün başka bir 1000 tweeti silerek devam edebilirsiniz.

Twitter tüm tweetleri silme kodu için öncelikle Twitter uygulamasına web üzerinden erişim sağlamanız gerekmektedir. Twitter adresiniz üzerinde işlem yapmak için profilinizi açın. Google’ın URL bölümünde Twitter.com adresinin yanına search advanced yazın ve aratın. Böylece karşınıza gelişmiş arama seçenekleri çıkacaktır. Tweetlerinizi silmek için bu arama kısmının en altında bulunan date bölümüne tarih girin.

Burada hangi tarih aralığındaki tweetleri görmek istiyorsanız listeleyebilirsiniz. Tarihleri aradıktan sonra internet üzerinde yer alan twitter tüm tweetleri silme kodu bulun. Kodu kopyalayın ve tarayıcı geliştirici araçları üzerinden console bölümündeki kodu yapıştırın. Böylece silme işlemi başlayacak ve maksimum 1000 tweet silinecektir.

Telefondan Toplu Tweet Silme

Telefonda toplu tweet silme işlemi için bahsettiğimiz uygulamaları kullanabilirsiniz ya da bunun için hizmet veren bazı sitelerden destek alabilirsiniz. Tweet silme işlemi için bazı sitelerde bot yazılımlar yer almaktadır. Bu bot yazılımlar kullanılarak telefondan toplu tweet silme işlemi gerçekleştirilebilir. Bot yazılımlar ile toplu tweet silmek için siteler sizden şu bilgileri istemektedir;

  • Twitter kullanıcı adınız
  • Hangi tarih aralığında tweetlerin silinmesini istediğiniz
  • Hesabınızın bağlantı adresi

Sonrasında siteler sizden belli bir ücret karşılığında bu hizmeti sağlayacaktır. Ödeme işlemleri sonrasında Twitter hesabınızda silinmesini istediğiniz tüm tweetleri temizlemiş olursunuz. Ancak bu sitelerde işlem uygularken dikkatli olmak gerekir. Çünkü bazı siteler ödeme işlemleri gerçekleştirirken kredi kartı verilerini sızdırabilir, bot yönlendirmesi ile hesabınızı çalabilir ya da buna benzer çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu sebeple tercih ettiğiniz telefondan toplu tweet silme sitesini iyice araştırın. Konu ile ilgili destek alan kullanıcıların yorumlarına göz atın. Herhangi bir şikayet ve kötü yorum görmeniz halinde farklı bir siteye geçiş yapın ve işlemlerinizi güvenli bulduğunuz bir siteden devam ettirin. Eğer güvenli bir şekilde Tweetlerinizi toplu olarak silmek istiyorsanız sosyalat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Tweetleri Silme Ücretsiz

Kullandığınız hesabınızda çok fazla tweet birikmesi ve artık geçmişte atmış olduğunuz tweetlerden rahatsız olmanız halinde tüm tweetleri silme ücretsiz olarak uygulanabilir. Tweetleri temizleme işlemi için çeşitli siteler, uygulamalar ve yöntemler bulunmaktadır. Ancak tüm bu yöntemler ya belli miktarda tweet silebilmenizi ya da yüklü ücretleri gerektirebilir. Bu durumda ücretsiz olarak tüm tweetlerinizi silmek için APK Tweet silme uygulamalarını kullanabilirsiniz.

APK yazılımlar uzmanlar tarafından çeşitli uygulamaların tüm özelliklerini ücretsiz şekilde kullanmaya yaramaktadır. Bu şekilde yazılımları indirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm tweetleri silme ücretsiz bir şekilde yapılabilmesi için Tweet silme uygulamaların APK hallerini indirmeye yarayan siteleri ziyaret edin. Uygulamayı indirerek kurulum yaptığınızda artık tüm tweetlerinizi silebilirsiniz.

Ancak dikkat edilmesi gereken durum indirme işlemi yaptığınız APK yazılımların nasıl çalıştığıdır. Çünkü birçok cihaz APK yazılımlar nedeniyle virüs bulaşması, yavaşlama ve ek birçok probleme de neden olabilmektedir. Bu sebeple cihazınıza zarar vermemesi için güvenli bulduğunuz bir APK Tweet silme uygulaması tercih edin. Sonrasında tüm tweetleri silme ücretsiz bir şekilde yapılabilir.

Toplu Tweet Silme 2021

Toplu tweet silme 2021, toplu tweet silme işlemi için başka ne yapılabilir? Hesabınızda birçok kullanıcı sizi takip ediyor, ancak atmış olduğunuz eski tweetleri yok etmek istiyorsanız twitter hesabınızı kapatmanız söz konusu değildir. Bu durumda toplu tweet silmeye yarayan yöntemlerden birini deneyebilirsiniz.

Bot yazılım yönlendiren bazı uygulamalar ile profilinizde yer alan tweetleri silmek oldukça kolaydır. Bazı uygulamalar site içerisinde temizlik botları yönlendirilerek tweetlerinizin silinmesi için kullanılır. Ancak bu botların büyük çoğunluğu Twitter algoritması tarafından fark edilebilmektedir. Bu durumda hesabınızda gerçekleşen işlem dolayısıyla bir süre kullanım engeli yaşamanız söz konusu olabilmektedir. Bu gibi durumlarda aşırı yüksek miktarda tweet silmemekte fayda vardır. Böylece toplu tweet silme 2021 yılında güncel olarak bu şekilde uygulanabilmektedir.

Toplu Tweet Silme Sitesi

Toplu tweet silme sitesi detayları

Sizin hesabınıza zarar vermeyecek, güvenli bir kullanım sağlayan toplu tweet silme sitesi arıyorsanız en uygun seçenek sosyalat.com olarak bilinmektedir. Site içerisinde tweet silme işlemleri çok kolay ve güvenli bir şekilde uygulanır. Ayrıca isteğe bağlı olarak Twitter üzerinden takipçi kasma, beğeni ve retweet uygulama gibi işlemler için sosyalat.com sitesini tercih edebilirsiniz. Site içerisinde makul bir ücret ile size tüm bu hizmetler sağlanmaktadır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67