Twitter Toplu Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Twitter Toplu Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Twitter yıllardır hizmet veren bir platformdur. Birçok kişi içerisinde sayısız paylaşıma beğeni bırakır. Ancak aradan geçen zaman bunları geri alma isteğini ortaya çıkarabilir. Instagram toplu beğeni silme 2021 yılında nasıl yapılır? Gibi sorular burada ön plandadır.

Bilindiği üzere bir beğeniyi geri almak istiyorsanız, çözümünüz verdiğiniz like üzerine bir kez dokunarak kaldırmadır. Ancak yüzlerce varsa hepsini tek tek bulmak ve geri almak imkânsıza eşdeğerdir.  Burada şu gibi seçeneklerden bahsedilebilir;

  1. Kodlardan yararlanma
  2. Siteleri kullanma
  3. Aplikasyonlardan yararlanma

Bunların üçü de temel olarak aynı sonuca ulaşmanıza yardım eder. Dolayısıyla arzunuza göre seçmeniz mümkündür. Tek bilmeniz gereken, hepsinin risk taşıdığıdır. Kısa sürede yoğun işlem yapmak, Twitter’ın spam yaptığınızı düşünmesine sebep olabilir.

Bu durumda iki seçeneği vardır. Bunlardan ilki size kısıtlama uygulamasıdır. Bunu yapmazsa hesabını kilitlemesidir. Eğer kalıcı olarak yapmışsa, itiraz etseniz bile yapılan araştırma yaptığınız yoğun işlemi ortaya çıkarır.

Buradan hareketle talebinize red yanıtı gelebilir. Ayrıca uygulama ve site kullanmak, çok büyük olasılıkla Twitter ile giriş yapmanızı gerektirir. Her ne kadar çoğu kullanıcı kabul etmeyerek devam edebileceğini düşünse de, çoğu zaman bu gerçekleşmez.

Zira hizmeti alabilmeniz için, hizmetin en başında kimlere beğeni verdiğinizi görebilmesi ve kaldırma yetkisine sahip olması gerekir. Bunun için de hesabınıza erişmesi şarttır. Dolayısıyla duruma dikkat etmeniz şarttır.

Kodlardan Yararlanma

Eğer beğenileri toplu bir şekilde silmek istiyorsanız, yapabileceğiniz ilk şey kodlardan yararlanmadır. Bunun için şu işlemler gerçekleştirilmelidir;

  1. Twitter’da oturum açın.
  2. Beğeniler ekranına girerek, sağ tıklayarak öğeyi denetle üzerine tıklayın.
  3. Karşınıza gelen seçenekler arasında console ya da konsol üzerine tıklayın.

Bundan sonra tek yapmanız gereken;

  1. setInterval(() => { for (const d of document.querySelectorAll(‘div[data-testid=”unlike”]’)) { d.click() } window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight) }, 1000)

kodunu buraya yapıştırmadır. Böylece toplu silme gerçekleşebilir. Ancak kodlardan anlamıyorsanız, önerilmez. Twitter toplu beğeni silme kodu 2021 hakkında meydana gelebilecek olumsuz sonuçlardan sorumlu olduğunuzu da bilmeniz gerekir.

Her ne kadar kullanıcı adı ve şifreyi üçüncü parti bir uygulamaya verme durumu olmasa da, yoğun beğeni silme işlemi spam olarak kolayca algılanabilir.

Siteleri Kullanma

Eğer bunu kullanmak istemiyorsanız, ikinci bir çözüm de sitelerdir. Günümüzde Twitter hakkında ek hizmetler veren çok sayıda üçüncü taraf uygulaması vardır. Eğer telefonunuzda yer yoksa ya da sadece bir kez kullanacağınız bir uygulamayı yüklemek istemiyorsanız tercih edilebilir.

Bunun için tek yapmanız gereken öncelikle hangilerinin uygun olduğunu bulunmalıdır. Gerek Türkçe, gerekse İngilizce aramalarda bir çözüm bulabilirsiniz. Ardından sadece yönergeleri takip ederek işlem yapmak kalır.

Kodlamadan farklı olarak burada sizden hesabınızın şifrenizi girmeniz istenebilir. Bahsettiğimiz üzere bu duruma karşı dikkatli olunmalıdır.

Aplikasyonlardan Yararlanma

Eğer sürekli kullanabileceğiniz bir program arıyorsanız, Twitter beğeni silme programı indirmek bir çözüm olabilir. Eğer market uygulamalarında bulamazsanız, Google gibi arama motorlarında gerekli APK dosyaları bulunabilir.

Burada öncelikle nasıl kurulacağı bilinmelidir. Cihazınızın ayarlar kısmına girdikten sonra, bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekir. Kurulumun sonrasında yapılması ardından uygulamaya girilir. Bundan sonra sizden Twitter hesabınıza girmeniz talep edilebilir.

Ardından işlem yapmanız mümkündür. Ancak tıpkı sitede olduğu gibi, ne kadar güvenli olduğu büyük bir soru işareti bırakır. Gerek site, gerekse aplikasyon kullanımı sonucu meydana gelecek olumsuz bir durumdan sorumlu olduğunuzu unutmamanız gerekir.

En güvenli yöntem, beğeniler ekranından uzun bile olsa tek tek silmedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67