Twitter Takipçi Kasma Uygulamaları

Twitter Takipçi Kasma Uygulamaları

Twitter takipçi kasma uygulamaları hangileridir, takipçi kasma uygulamaları nasıl çalışır? İnsanların duygu, düşünce ve görüşlerini belli karakter sınırlamasıyla paylaştıkları Twitter son dönemin en yüksek kullanıcı sayısına ulaşan sosyal medya mecralarından biridir. İnsanların çeşitli konulardaki düşüncelerini paylaştıkları bu platform direkt olarak diğer sosyal medya hesaplarında da takipçi artışına neden olduğu için insanlar buradan kendi hesaplarını büyütmek isteyebilir.

Twitter’dan organik şekilde takipçi artışı sağlanması, hedeflenen yüksek takipçilere ulaşmak için belki de binlerce tweet atılması gerekebilir. Bu sebeple kullanıcılar Twitter takipçi kasma uygulamaları kullanmak isteyebilir. Bu uygulamaların büyük çoğunluğu ödeme karşılığında takipçi kazanmanızı sağlamaktadır. Twitter takipçi uygulamalarına dikkat etmek bu sebeple çok önemlidir. Işte Twitter takipçi arttırma hilesi bulunan uygulamalardan bazılarında şu yöntemler uygulanmaktadır;

 • Bir hesabın direkt olarak önerilenlerde çıkması
 • Doğrudan takipçi artışı
 • Atılan Tweetlerin fav ve Retweet alması
 • Gönderilerin keşfete çıkması

Tüm bu işlemler birçok farklı site tarafından yapılabilmektedir. Kullanıcıların Tweetlerini ön plana çıkarmaları durumunda eğer etkileyici, anlamlı ve bir amaca yönelik tweetler atılmışsa kitle etkileşimi büyük oranda artış gösterecektir. Doğrudan takipçi artışı sağlayan Twitter hilesi kullananlar eğer site tarafından bot takipçi atılmışsa etkileşim sağlayamayabilir. Bu da yalnızca takipçi sayısını fazla gösterir.

Çok iyi olduğunu düşündüğünüz bir tweetin ya da etkileşim almasını istediğiniz bir tweetin kullanımı içinde Twitter takipçi kasma uygulamaları kullanılabilmektedir. Eğer internet üzerinden Twitter takipçi sayınızı organik takipçiler tarafından arttırmak ve içeriklerinizin gelişimi konusunda tavsiyeler almak istiyorsanız sosyalat.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu site içerisinde çeşitli sosyal medya kanalları için uygulamalar ve öneriler bulunmaktadır.   

Twitter Takipçi Hilesi 2021 Ücretsiz

Ücretsiz takipçi kasma Twitter

Twitter takipçi hilesi 2021 ücretsiz şekilde yapılabilir mi? Twitter üzerinden belli sayfaların takipçi arttırmak üzere çeşitli çalışmalar yaptığı bilinmektedir. Bu sayfalardan birine katılmak sizlerin takipçi arttırmanızı kolaylaştıracaktır. Twitter üzerinden takipçi kazanmak için ödeme yapanlar belli bir ajans sistemine sahip organik takipçilerden oluşmaktadır. Bir kullanıcı ödeme yaptığında anlaşılan kuruluş hesapları belli bir şifre ile yönlendirmektedir. Şifresiz yönlendirmeler ise direkt olarak kullanıcı adı üzerinden yapılmaktadır.

Bu Twitter takipçi hilesi yapan sitelerle iletişime geçerek onlardan biri olabilir. Farklı sayfaları takip ettiğiniz için ya da bir etiket için tweet atarsanız sizlerde takipçi kazanabilirsiniz. Ancak Twitter interaktif içerik bakımından çoğunluğa sahip olsa da Twitter takipçi kasma uygulamaları genellikle takipçi artışı için bot atabilmektedir. Bu botlar da farkında olmasanız da Twitter hesabınızın kalitesini düşürür. Üstelik bot miktarı ve takipçi sayınızdaki ani yükseliş halinde hesabınız incelemeye alınabilir ve tamamen kapatılabilir.

Twitter Hilesi

Twitter hilesi kullanmak için ne yapılmalı diyen soranlar için en kolay yöntem direkt olarak aratmada bulunmaktır. Google üzerinden Twitter hilesi şeklinde arama yaptığınızda karşınıza birçok farklı site çıkabilir. Bu sitelerde işleyiş şu şekildedir. Öncelikle sizden bilgi alınır, ne kadar takipçi hedefliyorsunuz, kullanıcı adınız nedir şeklinde daha sonra bu hesabınız Twitter takipçi kasma uygulamaları tarafından incelenir ve takipçi kasma işlemi için, tweet etkileşimi için veya Twitter’da yapılacak farklı bir işlem için belli bir ücret belirlenir. Bu ücretin ödenmesi halinde istediğiniz işlem uygulanmaktadır. Genellikle tüm sosyal medya hesaplarında şifrelere yer verilmektedir. Şifreli içerikler şu şekilde adım adım ilerler;

 • Site sizden istediği ücreti aldıktan sonra size bir şifre gönderir
 • Bu şifrenin yer aldığı bir tweet atmanız ya da bu şifreyi aratarak bir tweeti bulup beğeni ya da retweetlemeniz istenir
 • Sonrasında başka bir şey yapmanız gerekmeden takipçi sayınız artacaktır

Ancak yapmış olduğunuz bu işlemin net bir garantisi bulunmamaktadır. Çünkü siteler her ne kadar kullanıcı erişim garantisi verse de istenen miktarda takipçi alındığında yeterince içerik paylaşımı ve düzenli kaliteli içerik bulundurmazsanız takipçi sayınız zamanla azalacaktır. Bu sebeple en uygun yöntem organik şekilde büyüme göstermektir. Aktif paylaşımlarda bulunmak, insanlarla Twitter üzerinden konuşmak vb. işlemler takipçi sayınızı arttırabilmektedir. Üstelik bazı uygulamalar gerçekten birkaç bin takipçi için çok komik rakamlarda ödeme isteyebilmektedir…

Twitter Takipçi Arttırma Bedava

Twitter takipçi arttırma bedava şekilde de yapılabilmektedir. Bir twitter kullanıcısının takipçi arttırabilmesi için hiçbir aracıya ihtiyacı yoktur. Birkaç farklı yöntem uygulanarak takipçi sayınızı hem uzun süreli olarak hem de sürekli bir biçimde arttırmak mümkündür. Öncelikle Twitter insanların gerçek düşüncelerini paylaştığı ya da mizahi paylaşımlara yer verdiği bir platformdur. Bu sebeple Twitter üzerinden net bir profil yapısı ve tweet düşüncesi oluşturulmalıdır. Bu sizi takip eden kitlenin özellikleri açısında önemlidir.

Düzenli olarak tweetler atmak zamanla takipçi artışı sağlar. Ancak bu kendi kendinize düşüncelerinizi paylaştığınız tweetler olduğu sürece büyük bir artış pek de mümkün değildir. Twitter’ın en iyi özelliklerinden biri Trend Topic listesinin olmasıdır. Burada trend olmuş konulardan birindeki hastagı kullanarak tweetler atın. Ancak dikkat edin, burada genellikle açılan etiketler 2 farklı düşüncenin çatışması nedeniyle olabilmektedir bu durumda bir taraf olmanız gerekir. Twitter takipçi arttırma bedava şekilde nasıl olur diye soruyorsanız tweetleriniz de şu içeriklere yer vermelisiniz;

 • Belli politik göndermeler oldukça popülerdir
 • Bir fikir ya da konu hakkındaki düşünceleriniz tweetlerde aşırıya kaçılmadan bahsedilebilir
 • Mizahi bir paylaşım üzerine sıralı şekilde paylaşımlar yapılabilir
 • Takipçileriniz ya da arkadaşlarınızla konuşulacak bir alan ve konu tweetlerde tercih edilebilir

Twitter üzerinden basit bir şekilde takipçi kazanmanın yolu bu tip trend konulardan bahsedilirse mümkündür. Bedava şekilde takipçi arttırmak için uygulanacak bir diğer yöntem fenomenlerin tweetlerini yanıtlamaktır. Bu yanıtlar bir tweet altında toksik paylaşımlar, alakasız reklamlar ya da hakaretler şeklinde olursa çok sert yanıtlarla karşılaşmak mümkündür.

Bir fenomen, yüksek takipçili bir Twitter kullanıcısı bir konu hakkında tweet attığında yanıtlama kısmında fikrini destekleyebilir ya da yapıcı, mantıklı bir şekilde eleştirebilirsiniz. Bu şekilde kullanıcıların tweetlerinize bakarak hesabınıza göz atması ve belki de takipçi kazanmanız mümkündür. Kim bilir belki tweetiniz o fenomen tarafından beğenilir ya da retweet alır.

Twitter Takipçi Kasma

Takipçi kasma twitter

Twitter takipçi kasma işlemi bahsedilen şekilde çok farklı yöntemlerle görülmektedir. Son dönemde en çok tercih edilen Twitter takipçi kasma yöntemi diğer sosyal medya kanallarını kullanmak oldu. Özellikle de eğer bir İnstagram kullanıcısıysanız İnstagram’da yer alan birçok mizahi ya da siyasi paylaşımın tweet olduğunu görebilirsiniz. Çeşitli İnstagram sayfaları yeni bir içerik üretmek yerine Twitter’dan reklam olarak bu tweetleri alır ve paylaşır. Bu sayede hem sayfa kitlesi tarafından beğeni alır hem de paylaşılan tweet sahibi takipçi kazanabilir. Bunun için İnstagram sayfaları belli bir ücretlendirme sağlamaktadır.

Twitter hesabınızda takipçi sayınızı arttırmak, sosyal medya hesaplarınızı büyütmek için eğer bilgi almak istiyorsanız sosyalat.com web adresini ziyaret ederek, içeriklere göz atabilirsiniz. Bu site içerisinde size takipçi kazanmanın yollarını gösteren birçok yöntem ve direkt olarak takipçi sayınızı arttıracak organik takipçiler yer almaktadır. Cüzzi ücretler ile sizlerde yüksek takipçili bir Twitter fenomeni olabilirsiniz. Siteye göz atın ve kararınızı verin…


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67