Twitter Takipçi Arttırma Yolları ve Nedenleri

Twitter Takipçi Arttırma Yolları ve Nedenleri

Twitter kullanıcıların 280 ile sınırlandırılmış ‘tweet’ adı verilen gönderiler yazabildiği, fotoğraf ve video paylaşabildiği bir sosyal ağdır.

Günümüzde Twitter kullanım amacı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Kullanıcılarının bir kısmı güncel konuları takip etmek için, bir kısmı spor, siyaset gibi konulara vakıf olmak, bir kısmı ise mizah amaçlı kullanmaktadır. Bunların yanı sıra Twitter, büyük bir kamuoyu oluşturmak, har hangi bir olay hakkında sosyal bir güç olabilmek adına da kulanılan bir ağdır.

Sayfalarının ses getirmesini isteyen kullanıcıların takipçi sayılarının da yüksek olması gerekmektedir. Çünkü takipçi sayısının fazla olması  sayfa adına diğer kullanıcıların gözünde güvenilirlik hissi vermektedir.

Takipçi sayısındaki fazlalık sayfaya güvenilirlik katmasının yanı sıra popülaritesini de arttırmaktadır.

Günümüzde aktif Twitter kullanıcı olan birçok ülke lideri, milletvekili, siyaset adamı spor yazarı, futbolcular, sanatçılar gibi geniş kitleye hitap etmek isteyen meslek grupları için takipçi sayısı oldukça önem arz etmekte.

Örneğin günümüzde seçim kampanyaları sosyal ağlarda yapılmaktadır ve bu sosyal ağların arasından bu amaçla en çok kullanılan ise Twitter’dır. Seçim zamanları seçmenlere hitap eden siyaset adamları tweetlerinin daha çok öne çıkmasını, profil ziyaretlerinin artmasını hedeflemektedir. Profil ziyaretlerinin artmasıyla profil imajına önem veren liderler takipçi sayılarının fazla ve göze hoş görünmesini istemektedirler.

Yalnızca ünvan sahibi kullanıcılar değil bazı mizah sayfaları ya da kişisel hesap kullanıcıları da takipçi sayısının çok olmasını istemektedir.

Günümüzde sosyal medya fenomeni olmak para kazanma yollarından biri haline gelebilmektedir. Twitter fenomeni olmak isteyen kullanıcıların öncelikli yapması gereken işlemlerden biri de takipçi sayılarını arttırmak ve takipçi kasmak olacaktır. Çünkü hedef kitle genelde sayfayı ya da kişiyi takip etmeden önce profil ziyaretinde bulunup inceledikten sonra takibe almakta. Bu ziyaretçilerin ilk bakacağı yer ise genel olarak takipçi sayısı olmaktadır.

Takipçi sayısının doğal yollarla artışının yanı sıra twitter takipçi hilesi ile de bu artış çok daha kısa sürede olabilmekte. Ayrıca twitter takipçi hilesi ile doğal takipçi sayısından çok daha fazlasına çok daha kısa sürede çıkmak mümkündür.

Twitter takipçi kasmak, twitter takipçi hilesi ile son zamanlarda eskiye ve doğal yollarla takipçi arttırma yöntemine göre çok daha kolay hale gelmiştir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67