Twitter Plus Nedir, Nasıl İndirilir?

Twitter Plus Nedir, Nasıl İndirilir?

Pek çok Twitter kullanıcısı, Twitter Plus diye bir uygulamanın çıktığını görünce Twitter Plus nedir, nasıl indirilir? Özellikleri neler diye merak etmektedir. Sizleri bu meraktan kurtarmak için Twitter Plus ile ilgili bütün özellikleri anlattık. Twitter ile ilgili pek çok ayrıcalığa sahip olmak için Twitter Plus indir seçeneğinden yararlanmak sizler için son derece faydalı olacaktır.

Twitter, hiç şüphesiz ki içinde bulunduğumuz şu dönemlerin en çok kullanılan popüler sosyal medya uygulamalarından birisidir. Sonuç olarak teknoloji her zaman için daha iyiye en ileriye gitmek amacı güder. Elbette ki teknoloji adına en çok tüketim sahası mevcut olan bir yer var ise o da sosyal medya uygulamalarıdır. Yani sosyal medya uygulamaları her zaman için üzerine bir şeyler konularak ilerlemeye devam eder.

Bunu da sosyal medya uygulamalarının daha üst versiyonlarının çıkması ile takip edebiliriz. Twitter, Facebook, Instagram ya da WhatsApp uygulamalarının bir üst modeli olarak da değerlendirilebilecek olan plus özellikleri mevcut hale gelmiştir. Twitter için konuşacak olur ise Twitter Plus uygulaması bize yeni bir Twitter kullanımı açısından yeni bir kapı açmıştır.

Pek çok insan için bir günlük niteliğinde olan, anlık duygu ve düşüncelerimizi yazdığımız, herhangi sosyal veya siyasi bir konu hakkında görüşlerimizi arkadaşlarımız ile paylaştığımız ya da hayatımızdan bir takım kesitler sunduğumuz veyahut da yeni arkadaşlar edinmek için kullandığımız Twitter artık çok daha geniş imkanlara sahip olarak karşımıza çıkmakta. Ve bunu da Twitter Plus uygulaması ile yapmaktadır. Peki, nedir bu Twitter Plus uygulaması? Twitter Plus uygulaması nedir ne değildir? Hadi birlikte inceleyelim.

Twitter Plus Nedir, Ne Değildir?

Twitter Plus Detayları

Gün içinde pek çok şeyden haberdar olmamıza yarayan ve pek çok özelliği olan Twitter uygulaması yeni bir versiyon ile karşımıza çıkmaktadır. Twitter Plus... Twitter Plus nedir ne değildir diye soracak olur iseniz; uzun zamandır kullanmış olduğumuz Twitter uygulamasının çok daha geniş özelliklere ve ayrıcalıklara sahip olan bir versiyonudur demek hiç de yanlış olmaz.

Twitter Plus APK ya da Twitter Plus 2022 şeklinde bir arama yaparak bulup indirebileceğiniz bir uygulama olarak Twitter Plus, Twitter'ı çok daha eğlenceli bir halde kullanmanıza yardımcı olur. Neden diye soracak olur iseniz Twitter Plus uygulaması, normal bir Twitter uygulamasından çok daha farklı ayrıcalıklar ile kendinizi çok daha iyi hissetmenize neden olacaktır.

Twitter ile ilgili olarak Twitter Plus, Twitter Aero ya da Aero Twitter şeklinde bir takım versiyonları da bulunur.

Twitter Plus Özellikleri Nelerdir?

Twitter Plus'ın ne olup olmadığını öğrendikten hemen sonra bu Twitter Plus nasıl bir şeydir? ne şekilde kullanılır? Twitter Plus uygulamasının ayrıcalıkları nelerdir? Twitter plus özellikleri neler şeklinde pek çok soru Twitter kullanıcılarının aklına gelecektir. Twitter Plus özelliklerini sayacak olur ise şunlardan söz etmek mümkün olacaktır;

  • Twitter temasını İstediğiniz şekilde dizayn edebilir ya da kendi temanızı oluşturabilirsiniz
  • Toplamda tam 9 adet renk seçeneği mevcuttur.
  • Feelts paylaşımları görüp görmediğinizi gizlemek size kalmıştır.
  • Mesajların okundu bilgisini kapatabilirsiniz.
  • DM üzerinden yazışırken yazıyor gibi bir ibarenin çıkmasını engelleyebilirsiniz.
  • Mesajlarda mavi tiki kaldırabilirsiniz.

Twitter Plus uygulamasının bu tür özellikler sunması ile daha rahat ve de çok daha özgür bir Twitter kullanımı sağlayabilir ve Twitter'ı eskisinden çok daha eğlenceli bir yer haline getirebilirsiniz. Bu sebepten dolayı pek çok insan Twitter plus nasıl indirilir sorusunu da sormaktadır.

Twitter Plus uygulaması, normal bir Twitter uygulaması ile karşı karşıya getirilecek olur ise Twitter Plus uygulaması için Twitter'ın bir üst modeli diye adlandırırsak hiç de yanlış bir şey söylemiş olmayız.

Twitter ile Twitter Plus Uygulamasının Farkı Nedir?

Twitter kullanan pek çok insan yeni çıkmış olan bir uygulama olarak Twitter Plus hakkında pek fazla bir şey bilmece için Twitter ile Twitter Plus'ın farkı nedir şeklinde de pek çok soru soracaktır. İlk olarak şunu bilmeniz gerekir ki Twitter ile Twitter Plus uygulaması birbirinden son derece farklı ve gelişmiş bir uygulamadır.

Twitter ile Twitter Plus arasındaki fark nedir diye düşünecek olur isek, ilk olarak DM üzerinde son derece özgür bir yazışma imkanı bulmak pek çok Twitter kullanıcısının yüzünü güldürüyor demek mümkün olacaktır. Neden diye soracak olur iseniz DM üzerinde mavi tik olayı herkesin hoşuna gitmeyen bir özellik olarak karşımıza çıkabilir.

Her zaman için mesajları görmek zorunda değiliz ya da bir mesajı okuduktan sonra almanıza o mesaja dönüş yapmak durumunda kalmak da son derece can sıkıcı bir durumu beraberinde getirebilir. Normal Twitter kullanırken mesajları gördüğümüz anlaşılacaktır ancak Twitter Plus kullandığımız zaman mesajlar mavi tik olmaz.

Hatta mesajlara cevap verdiğimiz bile anlaşılmaz. Bu sayede istediğimiz mesaja da istediğimiz zaman cevap verebilir ve istediğimiz şekilde yazabiliriz. Çünkü yazıyor şeklinde bir bilgi karşı tarafa gitmez. Böylece hem daha gizemli hem de istediğimiz bilgilere ulaşarak dilediğimiz gibi özgür bir Twitter kullanımı yapabiliriz.

Twitter Plus Nasıl İndirilir?

Twitter Plus nedir ne değildir ya da Twitter Plus'ın tüm özelliklerini incelemiş olan her insan mutlaka ama mutlaka Twitter Plus uygulamasını indirmek isteyecektir. Bu sebepten dolayı İlerleyen zamanlarda hiç kimse normal Twitter kullanmamaya başlayabilir. Herkes Twitter Plus uygulaması kullanarak daha eğlenceli bir Twitter kullanımı sağlayabilir ve istediği ayrıcalıklara da sahip olabilir.

Twitter Plus nasıl indirilir diye soracak olur iseniz ilk önce Twitter Plus ile ilgili tüm özellikleri tek tek incelemeniz söz konusu olacaktır. Daha sonra Twitter Plus APK indir şeklinde bir durum ile karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Ancak APK olması size neler kazandırır ya da neler kaybettirir konusunda kafanız da karışık olabilir.

Bu kafa karışıklığını hemen giderecek olur isek APK dosyaları android cep telefonları için uyumlu olan bir takım özellikler taşır. Twitter APK indir butonuna bastığınız zaman bir takım şartlar karşınıza çıkacaktır. bu şartları kabul etmek sureti ile Twitter APK dosyasını indirip Twitter Plus uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Twitter Plus ile İlgili Merak Edilenler

Twitter merak edilenler

Twitter Plus uygulaması hayatımızda daha çok yeni girmiş olan bir uygulamadır. Bu sebepten dolayı da Twitter Plus uygulaması hakkında sık sorulan sorular da bu konuda son derece büyük bir önem taşır. Neredeyse bütün Twitter kullanıcıları, Twitter Plus hakkında pek çok şeyi merak etmektedir. mesela Bunlardan biri Twitter Plus ücretli midir şeklinde sorulan bir sorudur. Twitter Plus ve benzeri pek çok uygulamanın Plus özelliği hiçbir şekilde ücret talep edilmeden indirilmektedir.

Bu bilgi pek çok sosyal medya kullanıcısını mutlu eden bir bilgi olarak karşımıza çıkar. bir diğer merak edilen konu ise Twitter Plus uygulamasında bir özellik olarak mesaj okundu bilgisini istediğimiz zaman aktif edip istediğimiz zaman kapatabiliyor muyuz konusu ile ilgili olacaktır.

Elbetteki Twitter Plus uygulamasında bu tür özellikleri İstediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Twitter Plus'ın telefonunuzda herhangi bir veri toplayıp toplamadığı da ayrı bir merak konusudur. Bu konuda da hiç şüpheniz olmasın ki Twitter Plus cep telefonunuz ile ilgili herhangi bir veri toplamaz. Yani Twitter Plus indirmek cihazınız ile ilgili fotoğraf, video ya da herhangi bir mesaj gibi bir veriyi kopyalanamaz.

Twitter Plus APK uygulaması için en çok merak edilen sorulardan biri de Twitter Plus Twitter hesabına zarar verir mi konusu ile ilgili bir sorudur. şunu da gönül rahatlığıyla söylemeliyiz ki Twitter Plus APK uygulaması hiçbir şekilde Twitter hesabınıza zarar veren bir uygulama değildir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67