Twitter Para Kazanma Özelliği Geliyor!

Twitter Para Kazanma Özelliği Geliyor!

En popüler sosyal medya mecraları arasında yer alan twitter için, twitter para kazanma özelliği geliyor. Twitter’ın para kazanma özelliği üzerinde çalışmalar yaptığı ortaya çıktı. Yeni gelecek olan özellik sayesinde kullanıcılar, kendileri adına bir bahşiş kutusu oluşturarak bu yeni özellik sayesinde para kazanma imkanı elde edecekler. Bu sayede de Teitter da yer alan kullanıcılar farklı ödeme araçlarını da kullanabilecekler. Bu sayede de yapacakları paylaşımlar sayesinde alacakları beğeniler ile birlikte para kazanabilecekler.

Çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter için para kazanma özelliği üzerinde çalışıyor olması pek çok fenomen için yeni bir kazanç kapısı imkanı oluşturdu. Bu zamana kadar pek çok paylaşım yapan ve pek çok sayıda takipçisi olan fenomenler ve içerik üretileri bu sayede artık Twitter üzerinden de para kazanabilecekler. Yapılan son açıklamalar ve yaşanan son gelişmeler kapsamında bu durumun da değişebileceği gözler önüne serilmiş durumda.

Twitter Üzerinden Para Kazanmak Mümkün Olacak mı?

Pek çok Twitter kullanıcısı yeni gelen özellik ile birlikte Twitter üzerinden para kazanmak mümkün olacak mı diye merak etmeye devam ediyor. Sosyal ağ uygulamalarına uygulanmakta olan tersine mühendislik işlemleri ile birlikte uygulamalara gelecek olan yenilikleri Jane Manchun Wong yeniden ortaya çıkardı. Bu kapsamda Twitter için çalışmalarına başlanan yeni bir özelliği de keşfetti. Bu özellik kapsamında Twitter kullanıcıları için gelecekte bahşiş kutusu özelliği ile birlikte para kazanma özelliğinin geleceğinden bahsetti. Bu gelecek olan yeni özellik ile birlikte Twitter üzerinden kullanıcılar desteklenecek.

Wong tarafından keşfedilmiş olan bu yeni özellik sayesinde Twitter üzerinde yer alan profik sayfalarına yeni bir buton geleceği gösterildi. Bu buton üzerinde para simgesi yer alıyor. Twitter’da yer alarak bu butona tıklayan kullanıcılar, farklı ödeme araçları veya platformlar sayesinde takip ettikleri Twitter kullanıcılarına bağış yapabilecekler. Bu sayede de aktif bir şekilde Twitter üzerinde yer alan kullanıcılar bahşiş kutusuna biriken miktarlar ile birlikte para kazanma imkanını elde edecekler.

Twitter para kazanma özelliği için şu ana kadar tespit edilmiş olan özellikler kapsamında bağış araçları da belli oldu. Bu kapsamda Bandcamp, Cash App, Patreon, Paypal ve Venme gibi ödeme araçları yer almaktadır. Aynı zamanda belirli bir zamandır Superfollow adında bir abonelik sisteminin de Twitter’ın Clubhouse’a benzeyen özelliği dikkat çekiyor. Bu özelliği de Twitter Spaces’a da bahşiş kutusu adı altında bir özellik getirilmeye uğraşılıyor.

Twitter Para Kazanma Özelliği Açıklandı mı?

Twitter hakkında ortaya atılan iddialar ardından pek çok Twitter kullanıcısı açıklanan bu özelliğin Twitter tarafından resmi bir açıklama ile duyurulup duyurulmadığını merak etmeye başladı. Bu konu hakkında Twitter tarafından henüz resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Bu nedenle de ortaya atılmış olan bu para kazanma adı altında Twitter yeni özelliği ne zaman kullanıma sunulacağı da bilinmiyor. Yine kullanılması adına ne gibi koşulların bulunacağı gibi detaylar da henüz pek çok Twitter kullanıcı tarafından merak ediliyor. Tüm bu açıklamaların ardından Wong’a göre ortaya atılmış olan özellik neredeyse kullanıma sunulmak adına hazır hale gelmek üzere. Wong tarafından ortaya atılan bu iddialar ardından pek çok Twitter kullanıcısı gelecek olan bu yeni özelliğin yakın bir zaman içerisinde hayata geçeceğini düşünmeye başladı. Eğer tüm hazırlıklar biter ve özellik hayata geçer ise yakın bir zaman içerisinde Twitter kullanıcıları da bu mecra üzerinden para kazanabilecekler.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67