Türkiye'nin En Çok Takipçili TikTok Fenomenleri

Türkiye'nin En Çok Takipçili TikTok Fenomenleri

Her ne kadar TikTok özellikle son zamanlarda bazı skandallara imza atmış da olsa, en çok kullanılan platformlar arasında. Bunun en önemli göstergelerinden bir tanesi de TikTok en çok takipçisi olan Türkler. Zira kurulduğundan bu yana sadece dünyada değil, ülkemizde de sevilerek kullanılmakta ve bunun sonucunda birçok fenomen de ortaya çıktı. Bunlardan bazıları şöyle;

Cznburak: 45.6 milyon takipçi

Nnursema: 16.3 milyon takipçi

Yesimresmi1: 10 milyon takipçi

Nusr_et: 9.9 milyon takipçi

Aydas: 9.6 milyon takipçi

Cilgindondurmaci_: 9.6 milyon takipçi

Korayzeynep: 8.9 milyon takipçi

Cerenyaldz: 8.2 milyon takipçi

Eğer TikTok’ta takip edebileceğiniz fenomenler arıyorsanız, resmi hesapları üzerinden hemen abone olabilirsiniz.

Cznburak

Cznburak Tik tok en çok takipçisi olan Türkler arasında ilk sırada yer almakta. Kendisini 45.6 milyon kişi takip ederken, aldığı beğeniler ise 840 milyon gibi büyük sayıda. Bir restoran zinciri bulunan fenomen, aynı zamanda da bir aşçı. Hesabı üzerinden yayınladığı videolarda yaptığı yemeklerin büyü boyutları, yapma yöntemleri birçok kişinin ilgisini çekmekte.

Ayrıca TikTok akımları üzerine videolar da paylaşmakta.

Nnursema

TikTok üzerinde en çok takipçiye sahip olan kadın fenomenler arasında ikinci sırada olan Nnursema, 16.3 milyon takipçiye, 372 milyon beğeniye sahip. Çektiği videoların klasik TikTok akımlarıyla ilgisi olmaması nedeniyle çok büyük bir ilgi toplamakta. Çizimleri, boyamaları, değişik tarzda videoları ile öne çıkmakta. YouTube paylaşımları da mevcut olup en farklı hesaplar arasında.

Yesimresmi1

Yesimresmi1 Türk kadın tiktokerler arasında üçüncü sırada bulunmakta. Takipçi sayısı 10 milyon olup, beğenileri ise 170 milyon. Özellikle saç stili ile büyük bir ilgi toplamakta olup, platform üzerindeki akımları ilgili biçimde takip ederek, ilgili videolar yayınlamakta. Dublajları ve dans ettiği videoları da mevcut olup; Instagram ve YouTube adresi de çok aktif.

Nusr_et

Birçok kişi tarafından tanınmakta olan Nusr_et platformda 9.9 milyon takipçi bulundurmakta. Beğeni sayısı 76 milyon olup, bilindiği üzere global çapta çok sayıda restoranları var. Aynı zamanda aşçı olup, ünlü kişilerle çektiği videolarla da bilinmekte.

Aydas

Uzun boylu ve esmer bir kız olan Aydas en çok takipçisi olan Türk Tiktokerler 2021 listesinde yer almakta. Zira 9.6 milyon gibi geniş bir takipçi listesine sahip. Aldığı beğeniler 150 milyon olup dublaj, dans, akım ve daha birçok videosu bulunmakta. Snapchat, YouTube ve Instagram üzerinde de oldukça aktif.

Cilgindondurmaci_

TikTok üzerinde 9.6 milyon takipçiye ve85 milyon beğeniye sahip olan Cilgindondurmaci_ bir Maraş dondurmacısı olup, eğleneli numaraları, dansları ile bilinmekte. İşini sevdiği anlaşılmakta olup, videoları da birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmekte.

Korayzeynep

Korayzeynep en çok takipçisi olan Türk Tiktokerler 2021 listesinde ZINK TV olarak da bilinmekte. Bir aile hesabı olarak tanımlanabilecek olup platformda 8.9 milyon takipçisi bulunmakta. Beğeni sayısı ise 215 milyon. Bir anne, baba ve iki kız çocuğunun çektiği videolar olup sadece kendi akımlarını paylaşmamakta. Zira buldukları ve değişik konulara ait videoları da yayınlamakta.

Cerenyaldz

TikTok içerisinde 8.2 milyon takipçisi olan Cerenyaldz, 630 milyon beğeniye sahip. Şarkı videoları oldukça sevilmekte olup, klasik akım videoları da beğenilmekte. Ayrıca bunlara ek olarak yaptığı eğlenceli, absürt veya korkunç makyajlarıyla da oldukça dikkat çekmekte. TikTok haricinde YouTube ve Instagram üzerinde de aktif paylaşım yapmakta.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67