Tiktok'tan Nasıl Para Kazanılır?

Tiktok'tan Nasıl Para Kazanılır?

TikTok, özellikle genç kesimler arasında popüler bir platformdur. Para kazanmak mümkün olup, TikTok para çekme işlemi pek çok kişi tarafından yapılır. Bunun için tercih edilebilecek pek çok yöntem bulunur;

 1. Sponsorlar ile para kazanmak.
 2. E-Ticaret yapmak.
 3. Canlı yayın yapmak.
 4. Reklam almak.
 5. Youtube’a yönlendirme yapmak.
 6. Hediye puan kazanmak.

Bu yöntemler, pek çok TikTok kullanıcısı tarafından yapılır. Her biri farklı şekilde gerçekleştirilir. TikTok iban ekleme, dolayısıyla platform tarafından konulmuştur.  Parasını çekmek isteyenler, profil ayarlarından bunu yapabilir.

TikTok Banka Hesabı Nasıl Eklenir?

TikTok nasıl para çekilir banka hesabına para yatmasıyla işler. Dolayısıyla iban eklemeniz gerekir. Bunun için şu maddeleri izlemeniz yeter;

 1. TikTok hesabınıza girin.
 2. Profilinizi açıp, üç noktaya dokunun.
 3. Ayarlara tıklayarak, bakiye seçeneğine dokunun.
 4. Cüzdan menüsünden, canlı hediyeleri seçin.
 5. Ardından “para çek” butonuna tıklayın. Burada çekim işlemleri için minimum miktar gerektiğini unutmayın. Şartı sağlıyorsanız, buton kırmızı görünür.
 6. Sonrasında yeni bir çekme yöntemi ekleye dokunun.
 7. Yöntem ekleyi seçerek, banka hesabı bağla’ya dokunun.
 8. Telefon numaranıza gelen kodu onaylayın.
 9. Karşınıza gelen sayfayı, sizden istenen şekilde doldurun.
 10. İlet seçeneğine tıkladıktan sonra, tüm bilgileri kontrol edip onaylayın.

TikTok banka hesabı ekleme bu şekilde yapılır. Anlaşılacağı üzere bu seçenek, hediye puan gibi, platform üzerinde parayı çekmek içindir.

Reklam Alarak Para Kazanmak

Reklam alarak, para kazanmanız mümkündür. Burada sistem oldukça basittir. Kullanıcılar, bir markaya reklam isteğinde bulunur. Marka, sizi inceler ve kabul ederse fiyat görüşmeleri yapılır.

Ancak bu oldukça zordur. Zira firmalar, reklamlarından sonuç almak ister. Bu nedenle size yatırım yaparak, satışlarını arttırmayı hedefler. Bundan emin olmak için de etkileşim ve takipçilerinize bakar. Eğer yetersiz gelirse, sizinle anlaşma yapmazlar.

Bununla beraber TikTok parası hesaplama açısından en fazla kazandıranlardan biri de reklamdır. Zira ne kadar başarılı olursanız, size verilen ödenek de artar. Reklamın nasıl yapılacağı ve kaç adet olacağı gibi konular sonradan ele alınır.

Youtube’a Yönlendirme

Platformu dolaylı yönlerden kullanarak da para kazanmak mümkündür. Bunun en iyi seçeneklerinden biri Youtube olur.

Eğer TikTok’ta seviliyorsanız ve Youtube hesabınız varsa, sevenlerinizi buraya yönlendirmek abone, beğeni ve izlenme kazandırır. Bu da Youtube üzerinden kazandığınız parayı arttırmanızı sağlar.

E-Ticaret

E-Ticaret, günümüzde büyük bir kavramdır. Özellikle sosyal medya hesaplarında yoğun şekilde kullanılır. Eğer ürün ya da hizmet sunuyorsanız, sizin de başlamanız mümkündür.

Üstelik yeteneklerinizi de e-ticaret olabilir. Örneğin resime kabiliyetiniz varsa, bunu metalaştırıp, insanlara istedikleri portreleri çizebilirsiniz. Eğer herhangi bir ürün satmak istiyorsanız, buna da başlayabilirsiniz.

Özellikle butik tarzı hesaplar, sosyal medyada yoğun şekilde görülür. Bu dünyayı TikTok’ta kullanıp, gelir sağlayabilirsiniz. TikTok para hesabı nasıl açılır, e-ticarette müşterinizin size yolladığı parayı sunar. Dolayısıyla alıcı, doğrudan parayı iban numaranıza aktarır. Siz de bu sırada ürününü yollarsınız.

Sponsorlar Edinmek

Sponsorlar, size belli miktarda ödemeler yapar. Eğer birkaç sponsor edinirseniz, büyük miktarlar kazanmanız mümkündür. Ancak bunun için, takipçileriniz çok olması gerekir. Etkileşimleriniz de bunlarla orantılı olmalıdır.

Hediye Puan Kazanmak

TikTok hediyeler, başka aboneler tarafından size yollanır. Hepsi belirli bir fiyata sahiptir. Size gönderilen hediyeleri cüzdana ekleyip, TikTok para çekme işlemi yapmak mümkündür. Burada iban numarası eklenmelidir. Burada hediyeler, size belirli oranda komisyon kesilerek aktarılır.

Bu yöntemlerin hepsi, para kazanmak için beraber kullanılabilir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67