Tiktok'ta Takip Etmeyenler Toplu Nasıl Silinir?

Tiktok'ta Takip Etmeyenler Toplu Nasıl Silinir?

Tüm dünyada en çok kullanılan uygulamalar arasında Tiktok en üst sıralarda yer almakta ve Tiktok'ta takip etmeyenler toplu nasıl silinir? sorusunun cevabı da, Tiktok kullanıcıları tarafından merak konusu olmaktadır. Tiktok profillerinin çabuk gelişmesi açısından takipçi sayıları da önem taşımakta olup, bu nedenle Tiktok üyeleri olabildiğince takipçi elde etmeye çalışmaktadır.

Bu takipleşmeler genel olarak, karşılıklı takipleşme şekilde olsa da, bazı durumlarda karşılıklı takipleşmeden de taraflar bazı Tiktok üyelerini takip etmektedirler. Bir müddet sonra ise bu takipleşmelerden bazı Tiktok üyeleri çıkarılmak istenmektedir.

Tiktok Takip Etmeyenleri Toplu Silme

Sosyal medya platformları arasında en popüler uygulamalardan birisi olan Tiktok, sürekli olarak kendini güncellemekte ve bu açıdan üyelerine bütün kolaylıkları sağlamaktadır. Tiktok uygulamasında, takip etmeyen Tiktok üyelerini toplu olarak silmeye ait olan bir özellik henüz kullanılmamaktadır.

Aynı zamanda Tiktok takip etmeyenleri toplu silme işlemi için diğer sosyal mecralarda kullanılabilen bazı programlar bulunmasına karşın, Tiktok uygulaması için böyle bir programda mevcut bulunmamaktadır. Bu nedenle Tiktok profillerinde takip etmeyenleri silmek için manuel yani tek tek elle silmeden başka bir çözüm yolu bulunmamaktadır.

Tiktok Takip Etmeyenler Nasıl Silinir?

Tiktok uygulamasında, TikTok toplu takip bırakma gibi benzeri bir özellik henüz bulunmadığı için bu yüzden elle takipçilerin her birinin ayrı olarak çıkarılması lazımdır. Bunun için yapılması gerekenler ise sırasıyla şunlardır;

 • Öncelikle Tiktok uygulamasına üye girişi yapılmalıdır
 • Üye girişi yapıldıktan sonra Tiktok profiline girilmesi lazımdır.
 • Profil kısmında yer alan hayranlar butonuna tıklanmalıdır.
 • Burada yer alan aboneler listesi açıldıktan sonra ise silinmek istenen kişinin üstüne gelerek, o kişinin Tiktok profiline girilmelidir.
 • Silinmek istenen kişinin profilinin sağ üst köşesinde yer alan üç nokta şeklinde ki sembole tıklanmalıdır.
 • Burada açılan kısımda ise engelle seçeneğine basılarak istenen Tiktok kullanıcısı kolaylıkla silinmiş olmaktadır.

Bütün bu yapılan işlemler sonrasında takip etmeyen Tiktok kullanıcısı hem silinmiş, hem de engellenmiş olmaktadır. Bu silme işlemi yapılırken karşılıklı takipleşme olmamasına dikkat etmekte önem taşımaktadır. Buna dikkat edilmediği takdirde istenmeyen silinmeler ve engellenmeler yaşanmaktadır.

Tiktok Takipçi Sayısı Nasıl Çoğaltılır?

Tiktok profillerinin çabuk gelişmesi açısından takipçi sayılarının da yüksek olması gerekmektedir. Takipçi sayısı yüksek olan Tiktok profillerinde yüklenen kısa videolar daha çok izlenmekte, daha çok yorum almakta ve daha çok beğeni toplamakta ve bu sayede daha çok takipçi elde etme şansı elde edilebilmektedir. Aynı zamanda takipçi sayısı yüksek olan Tiktok profilleri, Tiktok keşfet kısmında daha üst sıralarda yer almaktadır. Her açıdan Tiktok takipçi sayısının yüksek olması, her zaman profil sahiplerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu nedenle Tiktok’da daha çabuk ve hızlı bir şekilde takipçi elde edebilmek için dikkat edilmesi gerekenler ise şunlar olmaktadır;

 • Çekilen ve paylaşılan Tiktok kısa videolarının, kaliteli ve özgün içeriklerden oluşması lazımdır.
 • Tiktok profillerinde paylaşımı yapılan videoların HD video kalitesinde çekilmesi gerekmektedir. Böylelikle görüntü kaliteleri daha yüksek olmakta ve bu ayarda çekilen videolar daha çok izlenmekte ve beğeni toplamaktadırlar.
 • Kısa Tiktok videoları içeriklerinde kullanılan müziklerin tanınmış parçalar içinden seçilmesine dikkat etmek gerekmektedir.
 • Tiktok profillerinde kullanılan etiketlerin güncel ve içeriklere uygun olması önem taşımaktadır.
 • Tiktok profillerinde yapılan kısa video paylaşımlarının, her gün düzenli olarak ve belli bir disiplin içinde yapılması lazımdır. Düzenli video paylaşımı yapılmayan profillerde, bir müddet sonra takipçi sayılarında da büyük oranda azalmalar olmaktadır.

Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67