TikTok’ta Mavi Tik Almanın Yolları

TikTok’ta Mavi Tik Almanın Yolları

Sosyal medya hesaplarında mavi tik sahibi olmak, güvenilirliği de arttırmaktadır. Bu nedenle birçok kişi TikTok’ta mavi tik almanın yolları üzerine araştırmalar yapmaktadır.

Eğer bu platformda mavi tik almak istiyorsanız, deneyebileceğiniz farklı yöntemler mevcuttur. Bunların hepsi, size aynı sonucu verecektir. Ancak bunun için sahip olmanız gereken, bazı şartlar da mevcuttur. Dolayısıyla hızlı hareket etmek, hesabı açtıktan kısa süre sonra istek yapmak genellikle olumsuz karşılacaktır.

Zira her ne kadar mavi tikleri güven verici ve hoş bir simge olarak görse de gerek TikTok, gerekse diğer platformlar rastgele simge dağıtması yapmamaktadır. TikTok’ta mavi tik almanın yolları üzerine bu maddeleri incelemek, size yararlı olacaktır.

TikTok Üzerine Hizmet Veren Ajanslar İle Çalışmak

Eğer tik almak istiyorsanız, bir yolunuz ajanslarla çalışmaktır. Aynı zamanda sosyal medya üzerine hizmet veren kişilere başvurmak da bu kategori altıntadır. Burada TikTok mavi tik başvurusu, sizin tarafınızdan değil, anlaştığınız ajans/kişi tarafından yapılmaktadır.

Eğer profesyonel kurumlarla çalışıyorsanız, alacağınız sonucun olumlu olma ihtimali yüksektir. Lâkin burada gelişigüzel bir kurumla anlaşmanın da netice vermeyeceğini bilmeniz gerekmektedir. Zira yeni bir şirketle ya da kişiyle anlaştıysanız veya ilgili tarafın daha önce aldığı olumlu sonuçlar düşükse, size çoğu zaman yarar getirmeyeektir.

Dolayısıyla üzerlerinde bir araştırma yapmadan iletişime geçmek, tavsiye edilmemektedir. Bunun için kendi sitelerini detaylıca incelemek, oldukça yararlı olacaktır. Aynı zamanda Google üzerinde ilgili kişiyi/kurumu taratmak da size bir fikir verecektir.

Emin olduktan sonra iletişime geçerek, sorular sormanız gerekmektedir. Bunlara dikkat etmek, daha iyi sonuç almanız için şarttır.

Doğrudan Başvuru Yapmak

TikTok mavi tik başvurusu, aynı zamanda sizin tarafınızdan da yapılmaktadır. Bunun için geri bildirim kısmından ya da e-mail yoluyla TikTok’a mesaj atmanız gerekmektedir.

TikTok mavi tik başvurusu nasıl yapılır, İngilizce dilindedir. Eğer bu dili bilmiyorsanız, öncelikle düzgün bir Türkçe metin hazırlamanız, ardından da dikkatli biçimde İngilizce çevirtmeniz tavsiye edilmektedir. Her ne kadar translate gibi çevrimiçi uygulamalar mevcut olsa da, verdiği sonuçlar kesin doğru değildir. Çoğu zaman üzerlerinde düzeltmeler gerekmektedir.

Böyle amatör bir metin yollamak, hesabınız mavi tik almak için yeterli olsa bile olumsuz yanıtla sonuçlanabilir. Dolayısıyla profesyonel yardım almak tavsiye edilmektedir. TikTok mavi tik başvuru formu üzerine bu durum oldukça önemlidir.

Mavi Tiklerin Kimlere Verildiğini Bilmek

TikTok’ta mavi tik almanın yolları arasında genellikle kimlere bu simgelerin verildiğini bilmek oldukça yararlıdır. Zira böylece onlardan biri olmak için çaba gösterebilir, ardından yaptığınız başvurularda daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  1. TikTok üzerinde yapılan aramalarda, isminizin sıkça geçmesi
  2. Google üzerinde apılan aramalarda, isminizin sıkça geçmesi
  3. Dergi gibi yerlerde paylaşım bulmak
  4. İnstagram üzerinde mavi tik bulundurmak
  5. Fenomen olmak
  6. Marka bulundurmak
  7. Ünlü olmak

Bunlara dikkat göstermek, mavi tik emojisi verilmesi için büyük bir etmendir.

Mavi Tik Almanın Şartlarını Bilmek

TikTok mavi tik emojisi için belirli bir takipçi limiti de vardır. Eğer buna özen gösterirseniz, alacağınız geri dönüşler de daha olumlu olacaktır.

TikTokta kaç takipçiden sonra mavi tik alınır sorusunu merak ediyorsanız, platform 1,000 takipçiye ulaşmanızı istemektedir. Dolayısıyla ne kadar takipçiniz varsa, alacağınız sonuçlar da yüksek olacaktır.

Eksiksiz ve Beğenilen Bir Hesap Olmak

TikTok mavi tik başvurusu öncesinde platformdaki bilgilerinizin, her bakımdan eksiksiz olması tavsiye edilmektedir. Siteniz varsa da belirtilmelidir. Ayrıca takipçileriniz ve beğenilerinizin yüksek olması da olumlu dönüş alma olasılığınızı arttıracaktır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67