TikTok’ta Beni Takip Etmeyen Kişileri Nasıl Anlayabilirim?

TikTok’ta Beni Takip Etmeyen Kişileri Nasıl Anlayabilirim?

Her sosyal medya ağında olduğu gibi, TikTok içerisinde de kullanıcılar kendisini takip etmeyeni, takip etmemek ister. TikTok takip etmeyenleri bulma konusu bu noktada büyük bir önem sahibidir. Her ne kadar uğraştırıcı gibi görülse de, bulmak oldukça pratiktir.

Burada kişilerin aklına gelen ilk çözüm, TikTok profilindeki listeleri karşılaştırmadır. Her ne kadar düşük takipçili, platformu eğlence için kullanan kişiler için bu kolay da olsa, takipçi sayısı yüzlerce ise bu imkânsızlaşır. Zira kişiler buna saatlerini harcamak zorunda kalır.

Ancak bazı püf noktaları kullanırsanız, bu duruma kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Her ne kadar bazı siteler ve aplikasyonlar da bu konuda yardım sağlasa da, dikkatli olmak tavsiye edilir.

TikTok Takibi Bırakanlar Nasıl Anlaşılır?

TikTok üzerinde birçok kullanıcı takipçi sayısını arttırmak ister. Zira aboneler ne kadar yüksekse, popülerlik de bu oranla artar. Ancak böyle olunca kişilerin takipçi listelerini kontrol etmesi de zorlaşır. Özellikle bir zamanlar karşılıklı takipleşme yapılmışsa, hâlâ verdikleri sözü tutup, tutmadıkları bir soru işaretidir.

Ayrıca insanlar, kendisini çıkaran arkadaşlarını, akrabalarını da görmek ister. Tüm bu nedenlerden dolayı birçok kişi TikTok’Ta beni takip etmeyenleri nasıl görürüm? Sorusunu sürekli sormaktadır. Eğer listelere tek tek bakmakla uğraşmak istemiyorsanız, kullanılabilecek yöntemlerden biri telefonun ekran fotoğrafı alma özelliğidir.

Şayet her iki listenin de görüntüsünü cihazınıza kaydederseniz, aralarında kıyaslama da yapabilirsiniz. Ardından isimleri not alıp, siz de geri çıkartabilirsiniz. Ancak bu durum telefonunuzda büyük miktarda yer gerektirir. Peki, bunun haricinde bir çözüm var mıdır? Eğer aşağıdaki maddeleri takip ederseniz, daha pratik çözüm bulabilirsiniz;

  1. Bilgisayardan TikTok ağına giriş yapın.
  2. Kullanıcı bilgilerinizle hesabınızı açın.
  3. Ardından sizi takip edenler listesine tıklayın.
  4. Akıllı telefonunuzdan sizin takip ettikleriniz bölümüne girin.

Tüm bu işlemler ardından yapmanız gereken, her iki listeden takip etmedir. Böylece kâğıda not tutma durumu olmadan, çıkarma işlemlerini daha hızlı şekilde yapabilirsiniz. Ancak hatırlamanız gereken, binlerce takipçiniz varsa yine de günler alabileceğidir.

TikTok Takipten Çıkanları Görme Uygulamaları

Sosyal medya ağlarına yönelik hizmet veren çok sayıda uygulama vardır. Bunlar fotoğraf-video editleme seçeneklerinden, filigran kaldırmaya kadar gider. Eğer yabancı kaynaklar da araştırılırsa, daha fazla uygulamaya erişir.

Bunlardan bir tanesi de, TikTok takibi bırakanlar görme uygulamalarıdır. Ancak bunları kullanmadan, dikkatli olmanız ve sorumluluğun sizde olduğunu bilmeniz gerekir. Nitekim uygulama takipçi listenize bakmak için, hesabınıza erişmelidir. Bu durum tüm bilgilerinize bakabileceğini gösterir.

Her ne kadar gösterdiği sonuçların doğruluğu sizin tarafınızdan incelenince keşfedilebilecek olsa da, bu konuda risk alınmaması önerilir. Zira binlerce takipçi sayısı olan hesabınız böylece çalınabilir. Eğer aynı yahut benzer şifreleri kullanıyorsanız, diğer sosyal medya ağlarınızın da keşfedilmesi muhtemeldir.

TikTok Takipten Çıkanları Görme Sitesi

Tıpkı aplikasyonlar gibi sosyal medyaya yönelik hizmet sunan birçok web sitesi vardır. Bunların her biri farklı konulara bakmaktadır. Günümüzde teknoloji geliştiği için ayrıntılı bir inceleme yapmak gerek Türkçe, gerekse İngilizce kaynaklarda TikTok takip etmeyenleri bulma sitesi yönünde sonuçlar almanızı sağlayabilir.

Ne var ki bu durum da tıpkı aplikasyonlar gibi tehlikelidir. Her ne kadar gösterdiği sonuçların doğru olup olmadığı incelemeyle ortaya çıkarılabilecek de olsa, sitelerin size ait arkadaş listesini karşılaştırabilmesi için hesabınıza girmesi gerekir.

Aksi durumda kıyaslama da mümkün olmaz. Ancak izin verirseniz, bilgileriniz de üçüncül tarafların eline geçer. Böylece hesabınızın çalınması gibi tehlikeler meydana gelir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67