Tiktok'ta Beğendiklerimi Nasıl Gizlerim?

Tiktok'ta Beğendiklerimi Nasıl Gizlerim?

TikTok hayatımıza hızlı giriş yapan uygulamalardan biri haline geldi. TikTok kullanıcısı her yıl giderek artmakla birlikte özelliklerinin de yenilenmesi ile birlikte artış göstermektedir. Tiktok’ta beğenilerin görünmemesi yeni bir özellik olarak giriş yaptı. TikTok beğenilerinin görülmesinin artık çıkmasını isteyen birçok kişi mevcut.

TikTok hesabınızda yaptığınız paylaşımlardaki beğenileri kimsenin görmesini istemiyorsanız yapmanız gereken şey ayarlar üzerinden beğeni özelliğini kapatmaktır.

TikTok artık gitgide büyüyen sosyal medya platformu arasında yer almaktadır. Güncellemeleri ile birlikte her hesapta farklı özellikleri de getirmektedir.

TikTok üzerinden yaptığımız bir paylaşımın beğenisinden hoşnut olmamanız durumunda beğenilerinizi kapatabilirsiniz. Eskiden bu özellik olmadığı için birçok kişi bu durumdan şikayetçiydi. TikTok bunun üzerine yaptığı çalışmalar sonucunda artık beğenileri kapatabilme özelliği de geliştirmiş oldu.

Gizli olmadığı zamanlarda kişilerin beğendiği gönderilerin ne olduğunu kolaylıkla bakabiliyordu ve birçok kullanıcı bu durumdan şikayetçiydi. Beklenen bu güncellemenin sonucunda TikTok hayranları fazlasıyla sevindi ve daha fazla Tiktok’ta zaman geçirmeye başladı.

Eğer ki TikTok uygulamasında yeniyseniz ve kullanmaya yeni başladıysanız bu gelen güncellemenin nasıl kullanıldığını, nereden işleme alınacağı konusunda bilginiz olmayabilir.

Gizlilik ayarların içerisinde yer alan beğenilerinizi kendinize özel yapabilme seçeneği ile birlikte artık getirilen bu yenilikten nasıl bir yararlanacağınız da öğrenmiş oldunuz. Daha detaylı bir anlatım için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

TikTok Beğenilerin Görünmesinin Çıkmasını İstiyorum

Tiktok’ta beğenileri kimse görmesin istiyorsanız ve beğenileri gizlemek istiyorsanız TikTok beğenileri nasıl gizlenir konusunu merak ediyor olabilirsiniz.

TikTok deneyimlerinin başkası tarafından görünmesini istiyorum seçeneğini aslında birçok insanın istediği seçenekler arasındadır.

Sosyal medya uygulamaları kullanıcılarınında isteklerine önem veren bir uygulama olan TikTok, aslında bu yüzden çok daha popüler ve hızlı büyüme içerisindedir.

Tiktok’ta Beğenileri Nasıl Gizlerim?

Eğer ki TikTok hesabınız var ise nasıl yapacağınızı kısaca anlatacağım.

TikTok hesabınıza girdikten sonra profil kısmına gelip profil bölümündeki sağ üst alanda bulunan “...” butonuna tıklayarak karşınıza gelecek ekrandaki seçenekler içerisinde bulmuş olacaksınız.

Bu seçenekler içerisinde yapacağınız işlem şu şekildedir.

Seçenek içerisinde gizlilik ayarları kısmına giriş yapın.

Beğendiğim videoları kimler görebilir butonuna basarak burada herkese açık butonundan çıkıp beğeniler tüm herkes tarafından görüntüleyebilir butonuna tıklayabilirsiniz.

Bunun dışında yeni gelen özellikle birlikte beğendiğim videolar kimler görebilir seçeneğinde sadece ben özelliğine tıklayarak işleminizi sağlayabilirsiniz.

Eğer ki TikTok hesabınızı başka bir yere bağlantı olarak eklemedi iseniz yapmanız gereken, ayarlardan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekmektedir.

Uygulamaya kaldırıp tekrar yükledikten sonra da sorun giderilmedi ve uygulamada en son sürüm işlenmiş olacaktır.

Telefonlarınıza gelen güncellemeleri de anında işleme koymanız işinizi çok daha hızlı bir şekilde kolaylaştıracaktır.

Ayrıca TikToka gelen beğeniler ile birlikte farklı yenilikler de mevcuttur.

Profil alanınızda yaptığınız tüm beğenilerin başkaları tarafından görülmemesi büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Bu ayarı sadece ben yaptıktan sonra tüm gönderileri istediğiniz şekilde doyasıya beğenebilir ve izleyebilirsiniz.

Bu durumdan rahatsız olan kişiler ise genellikle TikTok fenomenleridir. Çünkü TikTok fenomenleri bazen beğenmek istediği halde büyük fan kütlesinden dolayı beğenemiyor ve sıkıntılar yaşayabiliyor. Bu yeni gelen özellik sayesinde en rahatlayan gruplardan biri de TikTok fenomenleri oldu.

TikTok Hesabı Kullanmak

TikTok hesabı artık günümüzün bir parçası haline geldi. Neredeyse bütün insanlık TikTok kullanmaya başladı. TikTok kullanmadığını söyleyenler bile TikTok videolarını gizlice izlemektedir.

Tiktok’ta ilgilenmiyorum, geri alma seçeneği ile en çok merak edilen anlardan biridir. Çünkü bazen bir videoya ilgilenmiyorum diye seçtikten sonra bunu değiştirmek isteyebilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67