TikTok'ta Banka Hesabı Nasıl Açılır?

TikTok'ta Banka Hesabı Nasıl Açılır?

 

Sosyal medya alanlarının önde gelen uygulamalarından birisi olan TikTok bünyesinde ayrıntılı pek çok içerik yer almaktadır. Özellikle bu alanda profesyonel şekilde etkin olan pek çok kullanıcı TikTok banka hesabı açma işleminin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Şimdi TikTok banka hesabı açma işlemlerine dair gerekli tüm açıklamalarla devam edelim:

TikTok Uygulaması Para Ödeme Sistemi

Bu alandan işlem yapmaya başlamadan önce TikTok uygulamasının nasıl bir yapıya sahip olduğunu inceleyelim. Anlık şekilde fotoğraf ve video paylaşımına dayanan bir sosyal medya uygulaması olan TikTok, uygulama dahilinde kullanıcılar tarafından en çok dikkat çeken videolara yönelik şekilde paylaşımlar yapılmasını sağlar.

Hem dünya çapında hem de ülkemizde sayısız insan tarafından kullanılmakta olan uygulama dahilinde kullanıcılara belli şartlar altında para ödemesi de yapılmaktadır. Bu durum kullanıcıların takipçi sayısına ve aktiflik durumuna göre değişiklik gösterir. Yüksek takipçi sayısına sahip olan kullanıcılara para ödemesi yapılır. Bu para ödemesini alabilmek için TikTok’la bağlantılı banka hesabı nasıl açılır?  Normal hesap açmadan farkı nedir, birlikte inceleyelim:

TikTok Banka Hesabı Ekleme

  • Öncelikle TikTok uygulamasında yer alan ayarlar bölümüne giriş yapılır.
  • Bu bölümde para çekme yöntemi ekle seçeneği çıkacaktır, bu kısım seçilerek devam edilir.
  • Alt kısımda yer alan banka hesabını bağla bölümü seçilir.
  • Kayıtlı telefona doğrulama kodu gelecektir. Bu kod ilgili alana girildikten sonra işlem tamamlanır.

Yukarıda sayılan adımlar eşliğinde TikTok bünyesinde banka hesabı eklemek oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Banka hesabı eklemesinin yapılması ile birlikte para çekmenin gerçekleştirilmesi için elbette hesap limitinde para bulunması gerekir.

Yine uygulama dahilinde yer alan bakiye bölümünde mevcut hesapta ne kadar para olduğu kolaylıkla görülebilir. Hesaptan para çekme yapılabilmesi için en az 30 dolar karşılığında miktar bulunması gerekmektedir. Bunun yanı sıra para çekme uygulaması; yapılacak başvurunun sonrasından 10 ya da 15 gün içerisinde onaylanır ve daha sonra banka hesaplarına aktarılır.

TikTok banka hesabı nasıl eklenir sorusuna yanıt verilmesinin ardından; şimdi de bazı kullanıcılarına, özellikle alanda ön plana çıkan kullanıcılara para ödemesi yapan TikTok bünyesinde nasıl para kazanılabilir bunlara değinelim.

Tiktok'ta Para Kazanma Yolları

TikTok uygulaması dahilinde para kazanma yollarından ilk akla gelen elbetteki takipçi sayısının fazlalığıdır. Viral olarak ifade edilen videolar; yani yüksek izlenme kapasitesine sahip dikkat çeken videolar üretilerek çok sayıda kullanıcı tarafından izlenmesi amaçlanır. Belli bir seviyede takipçi kazanılmasının ardından; uygulama bünyesinde para kazanmak için sponsor bulma konusu da önem arz eder. Bununla birlikte uygulama dahilinde internet satışı gerçekleştirmek de dikkat çeken bir başka uygulamadır.

Bu işlemlerin yanı sıra TikTok bünyesinde özellikle belli bir süredir oldukça talep gören uygulama dahilinde para kazandırma olasılığı yüksek olan içeriklerden birisi de canlı yayın yapmaktadır. Elbette bu özellikler tek başına belirleyici değildir. Ancak pek çok açıdan TikTok bünyesinde para kazanmak için faydalı olacaktır. Uygulama aynı zamanda kullanıcıları için para kazanma hususunda değişik seçenekler sunmaktadır. Bunlardan birisi ve en önemlileri arasında yer alan unsur ise kullanıcının uygulama dahilinde ne kadar aktif olduğudur.

Peki canlı yayın üzerinden nasıl para kazanılır? İlk olarak TikTok canlı yayın başlatıldıktan sonra para cüzdanı olarak geçen alana hediye jetonlar birikir. Her bir jeton belli bir para miktarına tekabül eder. Ve canlı yayın başlatan kullanıcıya diğer kullanıcılar tarafından hediye olarak bu jetonlar gönderilebilir. Bu jetonların değeri 20 dolar ve üzerine eriştiğinde para olarak çekilebilir.

 

 

 


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67