Tiktok Yazısız Video Nasıl İndirilir?

Tiktok Yazısız Video Nasıl İndirilir?

TikTok, müzikli videolar çekmesine olanak tanımasıyla kısa sürede yaygın hale gelmiştir. Bunda sahip olduğu özelliklerde de etkilidir. TikTok video indirme, söz konusu özellikler arasında en kullanışlı olanlar arasındadır.

Bu sayede kullanıcılar, beğendikleri videoları telefonlarına kaydederek, istediği zaman, internet olmasa da izleme imkânı bulmaktadır. Bununla beraber yazılar, çoğu kişi için bir sorun olmaktadır.

TikTok logosu olmadan video indirme için, tek yapmanız gereken çevrimiçi sitelerden yardım almanız mümkündür. Böylece yazılar ve TikTok logosu olmadan, video izleme keyfinizi arttırmanız da mümkündür.

Burada tercih edecebileceğiniz, çok sayıda site ve uygulama vardır. Kullanıcılar, bunlardan herhangi birini tercih edebilir.

TikTok Video Nasıl İndirilir?

TikTok yazısız video nasıl indirilir öncesinde platformdan nasıl indirme yapılacağına da değinmek gereklidir. Burada kişilerin tercih edebileceği sayısız seçenek vardır. Ancak bunlardan en pratik ve çabuk olanı, TikTok’un sunduğu seçeneği kullanmaktır. Zira platform, videoların kayıt edilmesine imkân sunmaktadır.

Ancak burada bilmeniz gereken, indirilebilmesi için yükleyen kişinin, hesabını herkese açık olması gerektiğidir. Aksi durumda indirmeniz de söz konusu değildir. TikTok video nasıl indirilir akıllı telefonlar üzerinden şu maddeleri takip ederek yapılabilir;

 1. Akıllı telefonunuzda bulunan TikTok uygulamasına giriş yapın.
 2. Hesabınız açık değilse, giriş yapın.
 3. İndirmek istediğiniz videoyu bulun ve açın.
 4. Sonrasında sağ kısımda görülen “paylaş” bölümüne dokunun.
 5. Karşınıza gelen seçenekler arasında “videoyu kaydet” seçeneğine dokunun.

Eğer platformda yeniyseniz ve video indirmenin nasıl olacağını bilmiyorsanız, bu yöntem size hızlı ve pratik yönden yükleme yapmanızı sağlar. En hızlı yöntem olup, doğrudan platform kullanılmaktadır. İndirdiğiniz video, tamamlanınca telefonunuzda yer alan galeri üzerinden izlenebilmektedir. Bunu tekrar oynatmanız için internetinizin olması da gerekmemektedir.

Bununla beraber bu indirim seçeneği, ekranda TikTok logosu/filigranı/yazısını da çıkaracaktır. Pek çok kişi bundan rahatsız olduğu ve videonun görünümünü bozduğu için hoşlanmamaktadır. Eğer siz de onlar arasındaysanız, söz konusu durumdan TikTok video downloader vasıtasıyla kurtulabilirsiniz. Burada tek yapmanız gereken, farklı uygulamalardan yardım almaktır.

TikTok Videolarını Yazısız İndirme

Peki, TikTok yazısız vido nasıl indirilir? Her geçen gün birçok kişi, bu yazıların nasıl kaldırılabileceğini sorgulamaktadır. Bunun için şu maddeleri takip etmeniz yeterlidir;

 1. Akıllı telefonunuzda mevcut olan TikTok uygulamasına girin.
 2. Eğer hesabınız açık değilse, giriş yapın.
 3. Telefonunuza indirmek istediğiniz videoyu bularak, açın.
 4. Ardından paylaş seçeneğine dokunarak, bu sefer “bağlantıyı kopyala” butonunu seçin. Bu, video linkini kopyalamanıza yarayacaktır. İndirme yapabilmek için bu gereklidir.
 5. Söz konusu videoyu yazı olmadan indirebilmek için telefonunuzun web tarayıcısını açın.
 6. Buraya musicallydown gibi bir sitenin adresini yazarak, giriş yapın.
 7. Musicallydown sitesine girmişseniz, ekranın üst tarafında göreceğiniz kutuya telefonun hafızasında bulunan linki yapıştırın.
 8. Son olarak download seçeneğine dokunun.

Bu işlemler ardından, cihazınıza filigran olmadan TikTok videosu indirme yapılacaktır.. Böylece videolarınızı ek bir yazı olmadan daha keyifli izleyebilir, kaliteyi daha yüksek elde edebilirsiniz.

Canlı Video İndirme

TikTok filigransız video indir haricinde canlı videoların nasıl indirilebileceği de soru işaretleri arasındadır. Canlı videoları oldukça sevilen platformda, özellik yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bunun için şu maddeler takip edilmelidir;

 1. Iphone model telefonlarınızda TikTok uygulamasına girin.
 2. Hesabınız açık değilse, giriş yapın.
 3. İndirmek istediğiniz videoya gelerek, paylaş menüsüne gelin.
 4. Buradan canlı fotoğraflara dokunun.
 5. Sonrasında dosya, canlı fotoğraf olarak cihazına yüklecektir.

Yükleme ardından IOS paylaşım menüsüne girerek, video olarak kaydet demek yeterlidir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67