TikTok Video Düzenleme Programları ve Uygulamaları

TikTok Video Düzenleme Programları ve Uygulamaları

Tiktok video düzenleme programları ve uygulamaları, Tiktok kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Günümüzde kullanımı en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından birisi olan Tiktok uygulamasında kullanıcılar, kendi hazırladıkları kısa videoları paylaşmaktadırlar.

Tiktok kullanıcıları bu video paylaşımlarını yapmadan önce ise bir takım video editlemelerine ihtiyaç duymaktadırlar. Tiktok uygulaması içerisinde yer alan özelliklerden birisi de, video düzenlemeleri olup, Tiktok kullanıcıları kendilerine sağlanan bu özellik ile videolarını kullanıcı hesaplarında paylaşmadan önce bazı efektler ekleyebilmekte ve istedikleri gibi videolarını düzenleyebilmektedir.

Tiktok uygulamasında yer alan bu video düzenleme özellikleri ise daha profesyonel videolar paylaşmak isteyen Tiktok kullanıcıları için yetersiz olmaktadır. Bu nedenle pek çok Tiktok kullanıcısı videoların düzenlenmesini ve en iyi şekilde paylaşılmasını sağlayan bazı Tiktok video düzenleme programları ve uygulamalarından yararlanmaktadırlar.

Tiktok Video Düzenleme Programları ve Uygulamaları Nelerdir?

Video düzenleme uygulamları TikTok

En sevilen sosyal mecralardan birisi olan Tiktok uygulamasında kullanılabilen pek çok video düzenleme programları ve uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalar ve programlar ile Tiktok kullanıcı hesaplarında paylaşılacak olan videolar pratik ve hızlı bir şekilde editlenebilmekte, istenilen her türlü değişiklik ve düzeltme yapılabilmektedir. Buna bağlı olarak kullanımı en çok tercih edilen Tiktok video düzenleme programları ve uygulamaları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Videoshop
  • LightMV
  • VideoShow
  • Magisto
  • Quik
  • VivaVideo
  • Inshot
  • Filmorafgo
  • Powerdirector
  • Timbre

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması Videoshop

Tiktok kullanıcılarının en çok tercih ettiği video düzenleme uygulamalarından birisi de, Videoshop olmaktadır. En iyi Tiktok video düzenleme uygulamalarından birisi olan Videoshop programı hem android, hem de iOS işletim sistemlerine sahip olan bütün cihazlarda ve akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir. Videoshop uygulaması ile Tiktok’ta paylaşılacak olan bütün videolara alt yazı, müzik ve pek çok farklı ses efektleri eklenebilmektedir.

Videoshop Tiktok video editleme programı ile Tiktok kullanıcıları videolarının istedikleri bölümlerini kırpabilmekte, birden fazla video klipleri oluşturabilmekte ve çeşitli filtreler kullanarak videolarını en iyi şekilde düzenleyebilmektedir. Tiktok için video düzenlemeleri yapılan bu program, aynı zamanda düzenlenen bütün Tiktok videolarının Instagram, Youtube, Twitter ve Facebook gibi diğer sosyal mecralarda da paylaşılmasına olanak vermektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması LightMV

En çok kullanılan ve en iyi video editleme uygulamalarından birisi de, LightMV olmaktadır. Son derece gelişmiş özellikler sahip olan Tiktok video düzenleme uygulaması LightMV ile Tiktok kullanıcıları videolarında en güzel slayt gösterileri oluşturabilmektedir. Aynı zamanda istenilen her video editlemeleri yapılabilmektedir. LightMV programı hem android, hem de iOS işletim sistemine sahip olan bütün cihazlarda ve telefonlarda kullanılabilmektedir. Masaüsti bilgisayarlarda da kullanılabilen LightMV uygulaması Windows ve Mac Os işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması VideoShow

Kullanımı en kolay Tiktok video düzenleme uygulamalarından birisi de, VideoShow olmaktadır. VideoShow programı ile istenilen her Tiktok videosu hızlı ve prtaik bir şekilde editlenebilmektedir. VideoShow uygulamasının yardımı ile bütün Tiktok videoları birleştirilebilmekte, düzenlenebilmekte, bölünebilmekte, yakınlaştırılabilmekte, uzaklaştırılabilmekte ve daha pek benzeri video editleme işleri yapılabilmektedir. Aynı zamanda VideoShow programı ile video hızları ayarlanabilmekte, videolara sesli anlatımlar ya da metinler ve filtreler eklenebilmektedir. VideoShow uygulaması içerisinde yer alan 100’e yakın hazır tema videoların hazırlık aşamasında kullanılabilmektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması Magisto

En hızlı ve en kullanışlı olan Tiktok video düzenleme uygulamalarından en başta geleni Magisto olmaktadır. Magisto video editleme uygulaması sayesinde Tiktok kullanıcı hesaplarında paylaşılacak olan videolara kolay bir şekilde fotoğraf, efekt, metin, filtre ve müzik ekleme olanağı vermektedir. Magisto programı kullanımı kolay bir ara yüze sahip olup hem android, hem de iOS işletim sistemlerine sahip olan cihazlarda kullanılabilmektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması Quik

En iyi video düzenleme programlarından birisi olan Quik, aynı zamanda Tiktok üyelerinin en çok kullanımını tercih ettiği uygulamalardan birisi olmaktadır. Quik video editleme programı ve bütün özellikleri ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır. Quik video düzenleyicisi içerisinde yer alan otuza yakın video teması ile birbirinden güzel videolar oluşturulabilmektedir. Quik uygulamasında bütün video editlemelerinin yapılmasının yanı sıra, videolara çeşitli emojiler ve çok farklı olan filtreler eklenebilmektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması VivaVideo

VivaVideo uygulaması android ve iOS işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan ve kullanıcılarına video editlemeleri için pek çok seçenek sunan en iyi programlardan birisidir. VivaVideo programı ile Tiktok videoları istenildiği gibi kesilebilmekte, kolaj çalışmaları yapılabilmekte ve videoların düzeltmeleri pratik bir şekilde yapılabilmektedir. VivaVideo video düzeltme uygulaması ile videolarda kırpma, kopyalama ya da buna benzer pek çok düzenleme yapılabilmektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması Inshot

İnshot programı en güvenli ve en hızlı video düzenleme uygulamalarından birisi olup, Google Play tarafından oluşturulmuştur. Ücretsiz olarak kullanılabilen ve en iyi HD videoları yapmayı sağlayan programlardandır. Tiktok video düzenleme uygulaması olarak kullanılan Inshot ile videolara müzik ve ses efektleri eklenebilmekte, istenen flulaştırmalar yapılabilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz olarak kullanılabilecek olan pek çok filtre de, Inshot uygulaması içerisinde yer almaktadır. Inshot programı Google Play uygulaması mağazasından indirilebilmektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması Filmorago

Tiktok video düzenleme uygulaması Filmorago ile video editlemelerinin hepsi kolaylıkla yapılabilmektedir. En iyi video editörü programlarından birisi olan Filmorago ile aynı zamanda videolara istenilen tarzda filigranlarda eklemek mümkün olmaktadır. Filmorago uygulaması ise çok güzel video kolajları oluşturulabilmektedir. Filmorago programı ile videoların birleştirilmesi, bölünmesi ya da kırpılması gibi bütün benzeri işler yapılabilmektedir. Filmorago hem iOS, hem de android işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması Powerdirector

Powerdirector uygulaması en kullanışlı Tiktok video düzenleme uygulamalarındandır. Profesyonel anlamda Tiktok videoları hazırlamak için en çok kullanılan video düzenleme programlarından birisi de, Powerdirector olmaktadır. Powerdirector uygulamasında bulunan özellikler ile çoklu zaman çizelgesi video düzenlemeleri, ters video, ağır çekim videolar yada efketli videolar gibi benzeri pek çok işlem yapılabilmektedir. Aynı zamanda Powerdiractor programında bulunan hazır arka planlarla çok farkılı ve güzel Tiktok videoları hazırlanabilmektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması Funimate

En iyi kısa video düzenleme programlarından birisi de, Funimate olmaktadır. Funimate uygulaması ile en iyi müzikal video klipleri oluşturulabilmektedir. Uygulama içerisinde yer alan birçok yararlı özellik sayesinde, hareketsiz ve hareketli görüntülerden oluşan videolar hazırlanabilmektedir. Tiktok kullanıcılarının kısa video hazırlıklarında ve editlemelerinde en çok kullandığı programlardan birisi de, Funimate Tiktok video düzenleme uygulaması olmaktadır. Funimate programı tamamen ücretsiz bir uygulama olup, uygulama içerisinde yer alan 100 den fazla efektte ücretsiz olarak video editlemelerinde kullanılabilmektedir.

Tiktok Video Düzenleme Uygulaması Timbre

Video düzenleme uygulama örnekleri TikTok

Tiktok kullanıcılarının en sevdikleri video düzenleme uygulamalarından bir diğeri de, Timbre programı olmaktadır. Timbre uygulaması android ve iOS işletim sistemine sahip olan bütün akıllı telefonlarda ve cihazlarda kullanılabilmektedir. Timbre en iyi ses ve video editleme işlerinin yapıldığı bir programdır. Aynı zamanda Timbre uygulaması ile video formatları da istenildiği şekilde ayarlanabilmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67