TikTok Toplu Takipten Çıkma Nasıl Yapılır?

TikTok Toplu Takipten Çıkma Nasıl Yapılır?

TikTok toplu takipten çıkma nasıl yapılır, neler gerekir? TikTok sosyal medyada en hızlı gelişen platformlar arasında yer almaktadır. Özellikle de oluşturulan müzikli kısa video içerikleriyle son dönemde TikTok uygulamasındaki videolar aynı zamanda YouTube ve İnstagram üzerinde de paylaşılmaktadır. Bu platform üzerinde videolar izlerken birçok kişiyi takip etmeniz mümkündür.

Hesabınızda çok fazla kişiyi takip ettiğiniz düşündüğünüzde toplu halde takipten çıkarma işlemi uygulanabilmektedir. TikTok toplu takipten çıkma nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak şunlar verilebilir;

 • Toplu takipten çıkarma uygulamaları
 • Siteler üzerinden takipçileri yönetme
 • TikTok takipçi engelleme özelliği

TikTok üzerinden toplu takipten çıkarma işlemi genellikle pek sık tercih edilmemektedir. Çünkü hesabınızda toplu takipten çıkarma işlemi uyguladığınızda takip etmek istediğiniz sayfaların da takipten çıkıldığı görülebilmektedir. Bu sebeple takipten çıkma işlemini tek tek yapmakta fayda vardır.

TikTok Takip Etmeyenleri Çıkarma

Takip etmeyenleri takipten çıkma TikTok

TikTok takip etmeyenleri çıkarma işlemi sıklıkla tercih edilmektedir. TikTok üzerinden takipçi kazanmak isteyen kullanıcıların birçok TikTok kullanıcısını GT etiketi ya da farklı hastaglardan takip ettiği bilinmektedir. Ancak bazı kullanıcılar siz takip etmenize rağmen geri dönüş yapmayabiliyor. Bu durumda takip etmeyenleri çıkarmak istemeniz gayet normaldir.

TikTok hesabınızda sizi takip etmeyen kişileri görmeniz için birçok farklı site ve uygulama bulunmaktadır. Bu uygulama ya da sitelerde hizmet alma süreçleri farklı şekilde ilerlemektedir. Ancak her ikisinde de TikTok takip etmeyenleri çıkarma işlemi uygulanabilir.

Uygulamalar üzerinden işlem gerçekleştirmek için Android cihazınız varsa Play Store, IOS cihazınız varsa App Store üzerinden TİkTok takipçi uygulaması şeklinde arama yaptığınızda karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler arasında size uygun olan en iyi uygulamayı bulun ve indirin. İndirilen bu uygulama üzerinden TikTok hesabınıza giriş yapın. Sonrasında TikTok takip etmeyenleri çıkarma, engelleme ve analiz etmek mümkün olacaktır.

Benzer işlevlere sahip siteler de hiçbir uygulama indirmeden aynı şekilde TikTok hesabınıza giriş yapar gibi aynı verilerle giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sonrasında TikTok takipçileriniz, beğeni ve videolarınızın etkileşim durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ama hem uygulamalarda hem de sitelerde verilerinizin güvende olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi halde analiz verileriniz, TikTok geliriniz ve diğer tüm bilgiler bu sitelere yapılan casus yazılım ya da bot saldırılarıyla kolayca yayılabilmektedir.

TikTok Takip Edilenleri Görme

TikTok üzerinden çok fazla kullanıcıyı takip etmeniz mümkündür. TikTok takip edilenleri görme özelliği birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Uygulama üzerinden takip ettiğiniz kişileri profilinize ziyaret ettiğinizde takip edilenler yazan bölümde kaç kişi olduklarını görebilirsiniz. Sol kısımda yer alan takip edilenler listesinde de birçok kullanıcının takip ettiğiniz hesaplarını görmeniz mümkündür.

TikTok üzerinden tüm TikTok takip edilenleri görme ve takipçileri görmek için denetim uygulamalarından birini tercih edebilirsiniz. TikTok üzerinden aldığınız takipçileri, sizi takip edenleri, takip ettiğiniz kişileri, takipten çıkanları, en çok beğeni atanları vb. verileri bu uygulamalar sayesinde kolayca görmeniz mümkündür. Böylece verileri kullanarak istediğiniz kişiyi geri takip edebilir ya da takipten çıkabilirsiniz.

TikTok takip edilenleri görme özelliği ile uzun süredir paylaşım yapmayan, ilginizi çekmeyen içerikler paylaşan ya da artık takip etmeyi istemediğiniz tüm hesapları takipten çıkabilirsiniz. Üstelik sizi takip etmeye yeni başlayan kişileri geri takip edebilir, sizi takipten çıkanları da takipten çıkıp engelleyebilirsiniz. Bu sayede hesabınızın denetimi ve kontrolü sürekli olarak bu uygulamalar sayesinde sizin elinizde olur.

Ancak unutmayın bazı uygulamalar bu tip özellikleri kullanmak ve hizmet vermek için bir abonelik sistemi ya da ücret talebinde bulunabilmektedir. Aylık belli bir ödeme ile tüm bu özelliklerden faydalanmanız mümkündür. Özellikle de yüksek takipçili sayfalardan birine sahipseniz bu özelliği hesabınıza bir yatırım olarak görmeniz ve analiz işlemi uygulamanız mümkündür.

TikTok Geri Takip Etmeyenler

TikTok uygulaması üzerinde bazı sayfaların farklı hesapları tamamen takipten çıkması ya da geri takip etmemesi söz konusudur. Bu durumda TikTok geri takip etmeyenler takipten çıkarılarak hesabınızda yalnızca sizi takip edenleri takip edebilirsiniz. Bu sayede karşılıklı etkileşim sağlamış olursunuz. Site içerisinde geri takip etmeyenleri ya da sürekli olarak kötü yorumlar yazanları engelleyebilirsiniz. Engelleme işlemi için yapılması gerekenler şunlardır;

 • TikTok hesabınıza giriş yapın
 • Size kötü yorum yapan ya da geri takip etmeyen hesabı bulun
 • Profiline girin ve sağ üst köşedeki 3 noktaya tıkayın
 • Buradan isterseniz kullanıcıyı engelleyebilir, isterseniz rapor edebilirsiniz

Kötü yorum yapan kullanıcıların rapor edilmesi engellemekten çok daha etkili bir yöntem olacaktır. TikTok geri takip etmeyenler engellenerek bir daha sizi tamamen takip etmelerini durdurabilirsiniz. Rapor etme işlevi ise hakaret içerikli kötü yorumlar ve mesajlar halinde uygulanmaktadır. Bu işlemde genellikle direkt olarak hesabı şikayet edebilir ya da belli bir rahatsız edici içerik paylaştıysa video içeriğini şikayet edebilirsiniz. Bu sayede karşınızdaki kişinin inceleme sonrasında eğer sizin gibi farklı kullanıcılar tarafından şikayetleri varsa hesabı incelemeye alınacaktır.

TikTok Unfollow Uygulaması

TikTok unfollow uygulaması ile kolayca sizi takip etmeyen ya da takipten çıkmak istediğiniz kullanıcıları çıkarabilirsiniz. TikTok hesabı üzerinde değişiklikleri merak eden kullanıcılar bu uygulamalar sayesinde hesaplarında kendilerini takip edenleri, takipten çıkanları ya da geri takip etmeyenleri görebilirler. Böylece uygulama üzerinden işlem yaparak takipten çıkarırlar.

Ancak bu uygulamalar genellikle yönlendirme sistemiyle işler. Yani sizi takip etmeyen bir kullanıcıyı takipten çıkarmak istediğinizde karşınıza sizi takip etmeyenler çıkacaktır. Takipten çık seçeneğine tıkladığınızda uygulama sizi esas TikTok uygulamasına ve o takipten çık dediğiniz kullanıcının profiline yönlendirir. Böylece takipten çıkabilirsiniz.

Bunun olmasının nedeni TikTok unfollow uygulaması içerisinden direkt olarak hesabınızda işlem yapılmasına izin verilmemesidir. TikTok uygulaması sizin hesabınıza dışarıdan farklı bir yazılımın erişmesine izin vermez. Ancak siz hesabınızı farklı bir TikTok 3. Parti yazılımı üzerinde ya da uygulaması üzerinde açtığınızda yönlendirme bağlantısı ve TikTok verileri aktarılabilmektedir.

TikTok Toplu Takip Etme

Toplu takip etme TikTok

TikTok toplu takip etme nedir, nasıl toplu takipçi kazanılır? TikTok üzerinde çeşitli hesaplar direkt olarak ana sayfanıza düşmektedir. Buradan istediğiniz hesabı kolayca takip etmeniz mümkündür. Peki, TikTok hesabınıza daha fazla takipçi çekmek istediğinizde ne yapabilirsiniz? Takipçi arttırmak için iki farklı yöntem bulunmaktadır. İlki doğal şekilde algoritmaya uygun olarak içerik üreterek takipçi kasmaktır. Bunun için TikTok’ta uzunca bir süre aktif paylaşım gerekebilir. Ayrıca takipçi kasmak için TikTok’ta yapabilecekleriniz şunlardır;

 • Güncel içerikler ve müziklerle videolar çekmek
 • Düzenli olarak canlı yayın açmak
 • Video içeriklerinizde viral konulara değinmek
 • Kendi konseptinizi ve video içeriklerinizi oluşturmak
 • Videolarınızda kaliteye ve sık video atmaya özen göstermek
 • Takipçilerinizi geri takip etmek
 • Bol bol video içeriklerinde hastaglar kullanmak
 • TikTok’ta videolarınızı reklam vermek

Tüm bu yöntemlerle TikTok toplu takip etme ve takipçi kazanma durumu söz konusu olacaktır. TikTok üzerinden takipçi sayınızı arttırmak için çeşitli hile ve takipçi satın alma sitelerini de tercih edebilirsiniz. Böylece takipçi sayınızı belli bir ücret ödeyerek kolayca arttırmanız mümkün olacaktır. Ancak bu hileleri tercih ederken güvenli olduklarından emin olun…


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67