Tiktok Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Tiktok Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Son zamanların revaçta olan uygulaması Tiktok milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Kişiler bazen şifrelerini unutur ve hesaplarına giriş yapamazlar. Bu durumda Tiktok şifremi unuttum ne yapmalıyım? Sorusu da kişiler tarafından oldukça fazla sorulmaktadır. Eğer kişiler şifrelerini unuturlarsa, üyeliklerini nasıl gerçekleştirdiklerini bilmelidirler. E-mail hesabıyla mı yoksa Facebook yoluyla mı üye olunduğuna göre şifre değiştirme yöntemi farklı olacaktır. Uygulanacak olan adımlar aşağıdaki gibidir;

  • Öncelikle telefon üzerinden Tiktok uygulamasına giriş yapılmalı ve insan sembolüne tıklanmalıdır.
  • Bu simgeye tıklandığında, kaydolmak için bir sayfa çıkar. Zaten hesabım var alanına giriş yapılarak sonraki sayfaya geçilir.
  • Şifremi unuttum sekmesine tıklanarak, yardım alma butonu seçilir.
  • Bu esnada kullanıcıların Tiktok’a nasıl üye olunduğu sorulur. Kişiler telefon numarası ve e-mail gibi yöntemlerden birisini tercih etmelidir.
  • Tiktok şifremi unuttum sekmesinin yönlendirdiği bu sayfadaki bütün boşluklar tamamen doldurulmalıdır.
  • Ardından telefon ve e-mail üzerinden onay sağlanması gereklidir. İletişim bilgilerine gelen onay kodu doğrulandığı zaman kişiye bir sıfırlama linki gönderilir.
  • Sıfırlama linkine tıklayan kişiler kendilerine sıfırdan bir şifre belirlerler. Şifre belirli kurallara göre belirlenmelidir.

Şifre sıfırlama işlemi sağlandığı zaman yeni şifre ile anında giriş yapılabilmektedir. Kişiler bazen yardım alma sekmesine giriş sağlayamazlar. Bu durumda birkaç defa yardım al butonuna basılarak menüye kolaylıkla giriş yapılabilir. Eğer kişiler bu sekmeye girerken zorluk yaşarlarsa uygulamayı baştan başlatabilirler. Şifre değiştirme işlemi sadece birkaç dakika içerisinde tamamlanabilmektedir.

Tiktok Şifremi Unuttum Yeniden Değiştirebilir Miyim?

Kişiler Tiktok şifremi unuttum yeniden değiştirebilir miyim? Sorusunu araştırdıkları zaman birkaç kez bu işlemi sağlayabilirler. Kişiler bazen şifrelerini değiştirirken harfleri yanlış basar ya da sayıları yanlış girerler. Bu durumda kişiler birkaç kez şifre değiştirme işlemi sağlayıp sağlayamadıklarını araştırırlar. Tiktok uygulaması, kullanıcılarına sınırsız sayıda şifre değiştirme hakkı vermiştir. Böylelikle kullanıcılar, şifrelerini her unuttuklarında aynı adımları uygulayabilir ve yeniden değiştirebilirler. Telefonun not defteri alanına ya da bir kağıda şifrenin yazılması ile birlikte kişiler yeniden şifrelerini değiştirme ihtiyacı duymayabilirler.

Tiktok Müşteri Hizmetleri

Kullanıcılar bazen şifre yenileme işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayamazlar. Giriş yaparken sorun yaşayan kullanıcılar müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve sorunlarını ifade edebilirler. Müşteri hizmetlerinin belirli bir telefon numarası bulunmamaktadır. Bu nedenle kişiler telefon numaraları ile arayarak destek alamazlar. Fakat kişiler e-mail yolu ile Tiktok müşteri hizmetlerine ulaşabilirler. Tiktok müşteri hizmetleri ile mail üzerinden görüşme sağlanabilir ve destek alınabilir. Kişiler feedback@tiktok.com mail adresine sorunlarını bildirebilirler. E-mail gönderildikten sonra uygulama yetkilileri, kısa bir zaman içerisinde kişilere dönüş sağlayacaktır. Eğer kişiler e-mail yolu ile iletişime geçmek istemiyor ise sosyal medyadan da destek alabilirler. Twitter üzerinde Tiktok uygulamasının sahip olduğu resmi hesapla iletişime geçilmelidir. Uygulama yetkilileri bu mecra üzerinden de hızlı bir şekilde dönüş sağlarlar.

Kimler Tiktok Kullanabilir?

Tiktok uygulamasını kullanmak için yalnızca tek bir koşul bulunmaktadır. 13 yaşını geçmiş olan herkes Tiktok uygulamasını indirebilir ve üyelik sağlayabilirler. Kişiler uygulamaya üye olurken kişisel bilgilerini ve iletişim bilgilerini tamamen doğru girmelidirler. İletişim bilgilerinin doğru bir şekilde girilmesi oldukça önemlidir. Çünkü kullanıcılar şifrelerini unuttuklarında ya da herhangi bir nedenle hesaplarına erişim sağlayamadıklarında iletişim bilgileri istenir. Kaydolurken girilen hesap bilgileri ile kişiler yeniden hesaplarına erişim sağlayabilirler. Bu nedenle uygulamaya üye olurken bilgilerin tamamı doğru bir şekilde girilmelidir. Akıllı cihaza indirilen Tiktok uygulaması ile kişiler, birkaç dakika içerisinde siteye üyeliklerini gerçekleştirebilirler.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67