TikTok Keşfet Saatleri ve Keşfet Taktikleri

TikTok Keşfet Saatleri ve Keşfet Taktikleri

Tiktok keşfet saatleri ve keşfet taktikleri bakıldığında keşfet saatleri ile daha fazla gelir daha fazla takipçi ve beğeni elde edebilirsiniz. Tiktok keşfete düşme saatleri ile artık bir stratejiniz olabilir ve stratejiyi uyguladıktan sonrasında verimizin artmasını bekleyebilirsiniz. Yüklenen video ile keşif sayfasına dahil edebileceksiniz ve böylelikle daha fazla insanı etkilerken daha fazla yüksek gelir elde edilebilmektedir.

Günümüzde Tiktok keşfet yayıncı olan kişiler gelir fırsatları sağladığı için Tiktok keşif süresini takip etmelidir ve bu zaman aralıklarında yayınlanmış olan gönderilerin de keşif sayfasına eklenmesi daha kolay olabilmektedir. Gelirin yanı sıra kişiler belirlenen zaman aralığında içeriklerini yükleyerek beğeni ve abone açısından da olumlu sonuçlar alınabilir. Her hesabın keşif süresi biraz farklı olmaktadır ve hesabın hedef kitlesine göre farklılık gösterebilir.

TikTok Keşfet Saatleri Tablosu

Tiktok keşfet saatleri tablosu bakıldığında istatistiklere göre içerikleri yüklemeniz gerekmektedir. Seçeneklerde görünüm istatistikleri ile beraber belirtilen zaman aralığında içeriklerinizi paylaşmaya özen göstermeniz gerekir. Tiktok üzerinde paylaşım için saatlik sayaç verilerini bulduğunuzu düşünürseniz hesaplarınız daha başarılı olabilmektedir. Tiktok keşfet saatleri tablosu bakıldığı zaman,

 • Pazartesi günlerinde sabah saat 6, 10 ile akşam 10 saatleri
 • Salı günlerinde gündüz 2, öğleden sonra 4 ve akşam 9 saatleri
 • Çarşamba günü sabah 7, öğlen 12 ve akşam 7 saatleri
 • Perşembe günü sabah 9 öğlen 1 ve öğleden sonra 3 saatleri
 • Cuma günü akşam 5, öğlen 1 ve öğleden sonra 3 saatleri
 • Cumartesi günü öğlen 11 akşam 7 ve 8 saatleri
 • Pazar günü sabah 7, 8 ve öğleden sonra 4 saatleri

Olabilmektedir ve Tiktok keşfete düşme saatleri ile Tiktok keşif süresi ve uygulama kullanımı nedeninden dolayı yüksek bir şekilde etkileşim alabileceksiniz. Bunun nedeninden dolayı videolar kolaylıkla keşfedilebildiği zaman ifade eder ve her gün özel keşif saatli ile paylaşıldığı için videoların diğer zamanlara göre daha çok izlendiğiniz görebilirsiniz.

TikTok Keşfet Saatleri Türkiye

TikTok keşfet saatleri Türkiye bakıldığında videolarınızda en fazla ne zaman izlendiği ve etkileşim aldığını öğrenmek için profilinize gitmeniz gerekmektedir. Bununla beraber keşfete düşmeniz konusunda pratik bir uygulama olan Pro hesabına geçebilirsiniz ve rahat bir şekilde analiz yaparak Tiktok keşfet konusunda rahatlık sağlayabilirsiniz. Videolarınızın en fazla ne zaman izlendiği, etkileşim aldığı gibi durumları öğrenmek için profilinize gidin.

Sağ üst köşede yer alan 3 nokta sekmesine tıklayın ve hesapları yönet kısmından analitiklere erişmek için pro hesabına geçin. Sayfadaki profesyonel hesaba geç sekmesinden Tiktok Pro hesabına geçin ve böylece analizlere erişebilir ve profesyonel hesap ile analiz her 1 günde güncellenmektedir. Bunun dışında Tiktok keşfete düşme ile beraber birçok taktik bulunuyor.

TikTok Keşfete Düşme Taktikleri

Tiktok üzerinde hazırladığınız içeriklerin tümünü belirlenen saatlerde paylaşmanız gerekmektedir, bununla beraber her hafta belirlemiş olduğunuz kategorilerde videolarınızı paylaşın. Benzer kategorilerdeki gönderilerinizle beraber etiket kullanmaya özel gösterin ve çok fazla video yayınlamak yerine az fakat orijinal videolarınızı hazırlayın. Tiktok keşfete düşme taktikleri etkili olan bazı yöntemler,

 • Popüler olan yabancı hesapları takip edin ve aynı zamanda yeni trendler ile bilgi edinin, popüler olan veya olacak olan videoları geliştirerek çekin.
 • Popülerliği yitiren trendler için videolar yapmanızı önermiyoruz ve Tiktok ana sayfasındaki içerikler ile takip edilen kişiler moda trendleri beraber sunulur.
 • Bu doğrultuda moda trendleri hakkında yorum yapan kişiler ile etkileşim kurabilir ve hazırladığınız video konusunda ilk olarak takipçilerinizin belirli bir bölümüne gösterilmektedir.
 • Takipçileriniz ile izlenme ve etkileşim alırsanız bu oran artar ve geniş bir kitleyi gösterecektir.
 • İçerikleriniz için en uygun etiketleri seçmeniz gerekir ve 3’den fazla alakasız etiket keşif bloklarına yol açabilmektedir.
 • Videoyu oynattığınız günün en aktif saatlerinde canlı yayını açmanız keşfiniz için büyük bir katkı sağlamaktadır.

TikTok Keşfet Etiketleri

Tiktok üzerinde keşfete düşme adımlarında etkilet kullanmanın önemi büyük olmaktadır. Eğer belirli bir kategoriniz bulunuyorsa ve örnek olarak eğlence içeriği çekiyorsanız ona göre etiketlerin kullanımı gerekir. Tiktok videolarınızı sosyal medya hesaplarınızla beraber paylaşabilirsiniz ve takipçilerinizi videonuza yorum yapmaya teşvik etmeniz gerekmektedir. Tiktok keşfet etiketleri bakıldığı zaman,

 • Tiktok keşfet etiketleri ile beraber Tiktok keşfet elde etmeniz mümkün olmaktadır ve Tiktok içerisinde keşfete düşürebilirsiniz.
 • Tiktok etiketleri konusunda kullanırken 15’den fazla olarak Tiktok keşfete düşme etiketlerinin kullanılmaması gerekir ve 3’den az olarak Tiktok keşfete çıkma etiketlerinin kullanılmaması gerekmektedir.
 • Başka bir konuya hitap eden Tiktok keşfet etiketlerinin kullanılması gerekmez ve kullanımda kopyalama ve videonuza yapıştırmanız yeterli olacaktır.
 • Tiktok etiketlerinizi seçerken videonuzun içeriğine uygun olan Tiktok keşfet etiketleri hangi bölümdeyse o etiketleri kopyalayarak videonuza yapıştırabilirsiniz.
 • En popüler olan Tiktok etiketleri bakıldığı zaman sürekli olarak değişebilmektedir ve eğlence videoları ile beraber yemek videoları aynı etiketlerde olabilmektedir.

TikTok Keşfet Etiketleri Yararlı mı?

Tiktok keşfet etiketleri bakıldığında kullanmak hem yararlıdır hem de doğru olabilmektedir. Hangi koşullarda video çektiyseniz o konu ile alakalı bir hastag kullanmak Tiktok keşfete düşmenizi sağlar. Tiktok keşfet tagları ile arama yapan kişiler sizlerin videonuza ulaşarak daha fazla izlenme almanızı sağlar. Tiktok keşfet etiketleri yararlı mı konusunda Tiktok keşfet tagları ile videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlayabileceksiniz.

Tiktok keşfet hastaglarını kullanmamak genellikle Tiktok platformu üzerinde popüler olmak isteyenlerin yapması gerekenlerdir. Tiktok keşfet hastagları ile kullanmamak sizlerin zararınıza olmaktadır. Bu sebeple mutlaka Tiktok üzerinde keşfet taglarınızın kullanılması gerekiyor, böylece sürekli olarak aktif olarak kullanıcıların sizleri fark etmesini sağlayabilirsiniz.

TikTok Keşfete Düşme Avantajları

Keşfete düşme avantajları TikTok

Tiktok keşfet kısmı genellikle kullanıcıları takip etmeyen kişilerin de ana sayfasında videoların görünmesini sağlayan bir bölüm olmaktadır. Tiktok keşfete düşme avantajları konusunda bir video ile binlerce ve hatta milyonlarca kişi sizleri keşfedebilir ve bir anda geniş bir kitleye sahip olabilirsiniz. Tiktok üzerinde keşfete çıkmanın birçok avantajı bulunur ve kişiler videolarını herkesin izlemesini sağlayabilirler. Tiktok Keşfete düşme avantajları konusunda,

 • Tiktok keşfete düşerek fenomen olma yolunda ilerleyebilir ve profilinize çektiğiniz kişilerle beraber çaba sarf etmeden profilinizi geliştirebilirsiniz.
 • Tiktok keşfet uygulamasına bakıldığı zaman uygun etiketleri kullanmak, doğru zamanda paylaşmak, sıradan bir video paylaşmak, özenti olmak ve alıntı video yapmak, prim yapma ve belli etmek gibi durumlar da avantaj yakalayabilirsiniz.
 • Tiktok keşfet hilesi bakıldığında Tiktok ile üretilen videoların keşfedilme oranı artar fakat bu tarz hileleri kullanmadan öncesinde hesabınızın şifresini kimseyle paylaşmamanız gerekir.
 • Dünyanın her yerinden kullanıcılara keşfet ile erişebilir ve firmalar, fenomen olmak isteyen kişiler ve daha fazlası için keşfet oldukça pratik bir taktik arasına girmektedir.

Kısaca Tiktok platformu en fazla kullanılan sosyal platformlardan biridir ve özellikle keşfet kısmı da her platform gibi birçok avantaj sağlar. Tiktok keşfet saatleri ile beraber keşfet taktikleri konusunda sosyalat.com adresini ziyaret ederek konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz ve birçok avantajdan yararlanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67