Tiktok Keşfet Grubu, Tiktok’ta Keşfete Nasıl Düşerim?

Tiktok Keşfet Grubu, Tiktok’ta Keşfete Nasıl Düşerim?

Tiktok uygulaması günümüzde popülaritesini hızlıca arttırmaktadır. Gün geçtikçe artan Tiktok uygulaması kullanıcıları her gün düzenli olarak video paylaşımı yaparak içerik üretmektedirler.  Artan içerikler sayesinde insanlar daha fazla internet ortamında dolaşarak bu içerikleri beğenmektedir. Uygulamayı kullanan kullanıcılar Tiktok keşfet grubu oluşturmaktadır. Bu gruplar Tiktok platformu dışında Facebook gruplarında sıklıkla toplanmaktadırlar.

İnsanlar yaptıkları paylaşımları keşfet grubunda paylaşarak paylaşımlarının keşfete düşmesini amaçlarlar. Bu yöntemin dışında paylaşımlarınızın keşfete düşmesi için birçok yöntem bulunmaktadır. Bu sayede bu taktikler ile keşfete düştüğünüz zaman diğer Tiktok kullanıcıları sizlerin içeriklerinizi daha sık görmektedirler.

Tiktok Paylaşımlarınızın Keşfete Düşmesi

Tik tok keşfete nasıl düşerim diyenler için bunun için pek çok yol bulunmaktadır. Öncelikle içeriklerinizi iyileştirmek ve Tiktok üzerinde popüler olmak için insanların izlemekten hoşlanacağı içerikler üretmeniz doğru olacaktır. Tiktok keşfete düşme 2021 senesinde şu taktikleri uygulayabilirsiniz,

  • Öncelikle içeriklerinizi kaliteli ekipmanlarla yapmanız gerekmektedir. Yüksek görüntü kalitesi her zaman daha fazla izleyici çeker.
  • İçeriklerinizi paylaşmadan önceki aşamada içeriğinize uygun etiket kullanmalısınız. Doğru etiket kullanımı içeriklerinizin keşfete düşme şansını arttırır.
  • Tiktok gündemi sürekli olarak değişmektedir. Gündeme uygun videoları üretmek hem Tiktok trendlerine uyum sağlamanızı ve gündemde olmanıza yardım eder.
  • Düzenli bir şekilde içerik üretimi sağlamanız gerekmektedir. Eğer videoları çok nadir atıyorsanız bu durumda Tiktok algoritması sizi keşfete düşürmez.

Bu adımların yanı sıra Tiktok gönderilerinizi paylaşma aşamasında zamanlamaya dikkat etmelisiniz. Tik tok keşfete düşme saatleri ile paylaşımları doğru bir şekilde yaparak içeriklerinizin kolay bir şekilde keşfete düşmesini sağlarsınız.

TikTok Keşfet Saatleri Kaçtır?

TikTok keşfet saatleri tablosu, Tiktok üzerinden görülen analizler bölümünde profil görüntülemelerini görebilirsiniz. Buradan kontrol edeceğiniz saatleri analiz yaparak hangi saat aralığında daha çok izlendiğinizi görebilirsiniz. TikTok keşfet saatleri 2021 senesinde analiz yapmak istiyorsanız bu saatleri şu şekilde belirleyebilirsiniz,

  • Tiktok hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘’istatistikler’’ kısmına gidin.
  • İstatistiklerinizden ‘’görüntüleme istatistikleri’’ bölümünü bularak grafiği inceleyin.
  • Grafik üzerindeki aralığı 1 gün olarak belirledikten sonra grafiğin en yüksek olduğu saatleri kontrol edin.

Bu saatler en çok görüntüleme aldığınız zamandır. Bu zaman içerisinde görülen süre içerisinde paylaşımlarınızı sürdürerek daha fazla keşfete çıkabilirsiniz.

Tiktok Keşfet Etiketleri Nelerdir

Tiktok keşfete düşme etiketleri sürekli olarak değişim göstermektedir. Gündemin sürekli değişmesi ile beraber Tiktok keşfet uygulamasında bulunan videolar sürekli olarak değişmektedir. Bu değişim ile beraber doğru etiket kullanımı sizi keşfete çıkartabilir.

Tiktok keşfete düşme etiketleri 2021 senesinde şu şekilde örneklendirebiliriz, mesela araba etiketini ele aldığımız zaman bazı popüler etiketler #araba, #car, #speed gibi etiketlerdir. Daha fazla etiket için popüler videoların etiketlerin göz atabilir ve video konseptinize uygun etiket kullanabilirsiniz. Bazı popüler etiketler, #yemek, #doğa, #gezi, #geziyorum, #futbol gibi sade etiketler olmaktadır.

Tiktok Keşfet Hilesi Var mı?

Tiktok sürekli olarak güncellenen bir uygulama olması nedeniyle videoları keşfete çıkaracak hileler olsa bile bu hileler uzun süreli bir çözüm olmamaktadır. Bunun için Tiktok takipçisi ve izlenme satan bazı platformlar bulunmaktadır. Tiktok keşfet hilesi dışında olan bu siteler sizlere organik Tiktok takipçisi gibi imkanları para karşılığında satmaktadır.

Eğer hile kullanırsanız Tiktok yetkilileri hesabınızı banlayabilir. Fakat Tiktok kullanıcı botu kullanmak bu durumda hiçbir sorun teşkil etmez bu yüzden kısa süreli dikkat çekme fırsatı için para karşılığında Tiktok botları satın alabilirsiniz. Satın aldığınız siteyi iyi bir şekilde araştırmanızı öneririz.

 

 

 

 

 


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67