TikTok Kaydetmeyi Nasıl Devre Dışı Bırakabilirim?

TikTok Kaydetmeyi Nasıl Devre Dışı Bırakabilirim?

TikTok günümüzde en gözde sosyal medya hesapları arasında yer almaktadır. Bu nedenle hemen herkesin aktif olarak kullandığı bu hesap üzerinden TikTok gizlilik ayarları konusunda da doğru bir seçim yaparak kolay ve güvenli kullanım alanlarınızı genişletebilirsiniz.

Birçok kişi için tam olarak günün her saati fark bir detay olarak kullanılan TikTok aynı zamanda kazanç sağlamak konusunda da kişilerin en gözde tercih alanlarından biri olmaktadır. Bu nedenle söz konusu sosyal mecrayı son derece doğru ve aktif kullanabilmek ise oldukça önemli bir detay olarak kişilerin tercihlerine sunulmaktadır.

TikTok gizlilik ayarları nasıl yapılmaktadır;

Videonuzu açın

Sağ alt bölümde yer alan noktacıkların olduğu simgeyi tıklayarak

Gizlilik sekmesini seçin

Açılan bölümde ise söz konusu video için kimlerin görebileceğini belirleyebileceksiniz.

TikTok kaydetmeyi devre dışı bırakmak istiyorsanız bu defa da hesabımı yönet bölümündeki adımları izlemeniz gerekecektir. TikTok gizlilik ayarları konusunda giriş bilgilerinizi kaydetmeyi devre dışı bırakmak istiyorsanız hesabımı yönet kısmında bu işlem için gerekli adımlar ile devre dışı bırakabilirsiniz.

TikTok ile Sosyal Hayat

Yaşamın her alanına sosyal medyanın son derece gözde ve önemli olduğu bilinmektedir. Bu nedenle hemen herkes için son derece önemli olan video akışlarının düzenlendiği TikTok ailesi en gözde sosyal mecralar arasında yerini almaktadır.

Söz konusu bölgeden kişilerin aktif olarak para kazanabildiği bilinirken bu işlemlerin yanı sıra gizlilik ilkelerine de son derece bağlı kalarak ilerlemek oldukça önemli bir detay olacaktır. TikTok çevrimiçi olduğunuz nasıl anlarız bu konu topluluk kurallarına karşıt bir görüş olması sebebiyle aslında gizlilik ayarlarında kaldırılmış durumdadır. Kişilerin çevrimiçi durumunu özelleştirmeleri nedeniyle hemen hemen herkes için son derece başarılı bir uygulama olarak kabul edilen TikTok bazen bazı noktalarda kullanıcıların gizlilik koşullarını etkileyebilmektedir.

Sosyal hayatın doğrudan bu mecra üzerinden aktığı söylenirse çokta farklı bir şey söylenmiş olmayacaktır. Bu nedenle hemen herkes için son derece başarılı bir sosyal medya alanı ve ağı olan TikTok birçok konuda kişilerin tercihleri arasında yer alacaktır. TikTok video izleyenleri görme gibi bir merakınız varsa böylesi bir durumda ise iu adımları izlemeniz gerekecektir;

Profilinize girin,

Ben seçeneğini seçin,

Videolar kısmına girin

Söz konusu bölüme geldiğinizde yayınlamış olduğunuz videolarınızı görüyor olacaksınız.

Videonuzun sol kısmında alt bölgede var olan sayı videonuzun izlenme oranını gösterecektir.

Yayınlanan videoların izlenme oranları ve takip edilme oranı ile bağlantılı olarak yeni neslin son derece yakından takip ettiği sosyal mecra herkes tarafından beğenilerek takip edilmektedir Bu nedenle en gözde kullanım noktası olarak bilinmektedir. Herhangi şahıslar için kullanıcının gizlilik ayarları nedeniyle bu hesabı takip edemezsiniz gibi bir açıklama ekranınıza düşüyorsa söz konusu kişi gizlilik ayarları gereği farklı kullanıcıların hesabına erişimine izin vermemiş olarak görülmektedir.

TikTok ile Video Keyfi

Her yaştan kişilerin rahatlıkla izledikleri videoların yüklendiği sosyal medyada hemen hemen birçok konu da video paylaşılmaktadır. Bu nedenle söz konusu hesapların üzerinden çok sayıda video yayınlandığı görülmektedir. Geçmiş dönemlere oranlandığında video sayısı en yüksek olan mecra TikTok olarak bilinmektedir. Sistem videolar üzerinde kurulmuş bir yapıya sahiptir. TikTok gizlilik ayarları bu noktada son derece önemlidir.

Herkes için kişisel verilerin korunmasının oldukça önemli olduğu son yıllarda gizlilik ayarlarının doğru ve etkin bir şekilde yapılıyor olması önemli bir detaydır. Bu nedenle yüklenilen videoların nasıl ve ne şekilde korunduğu TikTok ailesi tarafından gizlilik ilkeleri gereğinde korunmaktadır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67