Tiktok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

Tiktok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

Tiktok üyelerinin cevabını en çok merak ettiği sorulardan birisi de, Tiktok jeton hilesi nasıl yapılır? sorusu olmaktadır. Tüm dünyada en sevilen sosyal medya platformlarından birisi olan Tiktok’ta kullanılan bu jetonlar,  uygulama içerisinde yer alan ve Tiktok üyelerine atmak için hediye almaya yarayan sanal paralardır.

Bu jetonlarla sevilen Tiktok üyelerine yaptıkları canlı yayın sırasında, Tiktok uygulamasının oluşturduğu çeşitli hediyeler alınarak, verilebilmektedir. Bu yüzden üye profillerinde yer alan bakiye kısmına Tiktok jeton yükleme yapmak gerekmektedir.

Tiktok Jeton Hilesi Nedir?

Tiktok uygulamasında üyeler kısa videolar çekip, bunları profillerinde yayınlayabildiği gibi aynı zamanda istedikleri zaman Tiktok canlı yayın özelliğini kullanarak canlı yayınlarda açabilmektedirler. Tiktok üyeleri yaptıkları bu canlı yayınlarla hem takipçileri ile daha iyi diyalog kurma şansı elde edebilmekte, hem de para kazanabilmektedir.

Bu jetonları elde etme aşamasında Tiktok Jeton Hilesi de yapılabilmektedir. Tiktok jeton hilesi diğer adı ile Tiktok para hilesi ile belli miktarlarda ve istenildiği kadar jeton elde edilebilmektedir. Bunun için yapılması gereken öncelikle Tiktok profilinde ki takipçi sayısının 1000’e ulaşması gerekliliğidir.

Tiktok Jeton Hilesi Yapma Yolu Nedir?

Tiktok jeton hilesi, Tiktok üyelerinden istenilen kişiye araba, yat ya da çiçek gibi benzeri Tiktok hediyelerini atmayı sağlamaktadır. Bu şekilde gönderilecek olan hediyeler, ücretsiz olarak temin edilen jetonlarla bedava gönderilebilmektedir.

Bunun için Tiktok jeton hilesi ücretsiz olarak veren siteler bulunmaktadır. İnternet üzerinde yer alan bu siteler aracılığı ile Tiktok jetonları temin edilebilmektedir. Bu bağlamda yapılması gerekenler ise şunlar olmaktadır;

 • Öncelikle Tiktok jeton hilesinden yararlanabilmek ve bu özelliği kullanabilmek için Tiktok profiline abone olanların sayısının en az 1000 kişi olması gerekmektedir.
 • Bunun dışında Tiktok uygulamasında sahip olunan kullanıcı profilinin herkese açık olması lazımdır
 • Daha sonra Tiktok jeton hilesi hizmetini sağlayan sitelerden herhangi birine giriş yapmak gerekmektedir.
 • Bu sitede açılan Tiktok jeton hilesi sayfasına gidilmelidir.
 • Burada yer alan ve istenen bilgiler doldurulmalıdır.
 • Bilgilerin doldurulması sona erince tamam tuşuna basılmalıdır.
 • Açılan sayfada geri sayım süresinin dolması beklenmelidir.
 • Daha sonra Tiktok jeton hilesinin yapılacağı Tiktok üye adının istenen alana girilmesi lazımdır.
 • Son aşamada ise istenen jeton miktarı seçilmelidir.
 • Böylelikle tüm bu işlemlerin ardından Tiktok jeton hilesi açılmakta ve istenen miktarda Tiktok jetonları kolaylıkla elde edilebilmektedir.

Tiktok Jeton Hilesi İle Ne Kadar Jeton Elde Edilir?

Tiktok uygulamasında, Tiktok bedava jeton alma yöntemi ile en fazla 1000 tane jeton elde edilebilmektedir. Ücretsiz olarak yararlanılan bu hizmet ile aynı zamanda başka birine de en fazla 1000 tane Tiktok jetonu gönderilebilmektedir. Günlük olarak temin edilen bu 1000 adet Tiktok jetonundan 24 sonra yeniden 1000 adet jeton alınabilmektedir. Pek çok Tiktok kullanıcısı bu yolla jeton elde edebilmekte ve bu jetonları Tiktok uygulamasında rahatlıkla kullanmaktadır.

Tiktok Jeton Hilesi Hangi Cihazlarla Kullanılabilir?

Tiktok jeton hilesi android ve iOS işletim sistemine sahip olan bütün cihazlarda ve telefonlarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda masaüstü bilgisayarlarda da Tiktok jeton hilesi aktif hale gelmektedir.

Tiktok Jeton Hilesinin Faydaları Nelerdir?

En popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Tiktok’ta jeton hilesi ile temin edilen jetonlarla, Tiktok uygulamasında yer alan bütün hediye çeşitleri kolaylıkla alınabilmektedir. Bunun dışında bu jetonların faydaları şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Ücretsiz olarak temin edilen bu Tiktok jetonları sınırsız özelliğe sahiptirler.
 • Birçok defa alınabilmektedirler.
 • Tiktok uygulamasında güvenle kullanılabilmektedirler.

Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67