Tiktok Hesabında Takip Etmeyenler Nasıl Görülür?

Tiktok Hesabında Takip Etmeyenler Nasıl Görülür?

TikTok geri takip etmeyenler, birçok platform kullanıcısının ortak problemidir. Zira karşılıklı beğenmelerde bazen karşı taraf, beğenmekten vazgeçmektedir. Bu durumdan haberi olmayan kişiler, beğeniyi sürdürmektedir.

TikTok, özellikle gençler arasında popüler olan bir uygulamadır. Renkli, canlı ve müzikli videolar sunmasıyla oldukça sevilmektedir. Her sosyal medya platformunda olduğu gibi burada da takipçi arttırmak önemlidir. Bunu sağlamanın yollarından bir tanesi de karşılıklı takiptir.  Ayrıca her kullanıcı, gayet tabii olarak takip ettiklerinin, kendisini takip etmesini arzulamaktadır.

Bu gibi durumlarda kullanıcılar, TikTok ta beni takip etmeyenler sorgulamasını yapmaktadır. Zira çoğu böyle hesapları takipten çıkmak istemektedir. Peki, bu konuda neler yapabilirsiniz?

TikTok Hesabımı Takip Etmeyenler Nasıl Görülür?

Tiktok hesabında takip etmeyenler nasıl görülür, herkes tarafından kolayca yapılmaktadır. Eğer kullanıcı profilinize giriş yaparsanız, burada hem sizin takip ettikleriniz, hem de sizi takip edenler görülmektedir.

Tek yapmanız gereken, bunları birer birer karşılaştırmaktır. Böylece sizi takip etmeyenleri tespit edip, takipten çıkartmanız mümkündür. Ancak bu her zaman kolay olmayabilir. Örneğin binlerce takipçiniz varsa, bu belki de günlerce sürebilecek bir durumdur. Peki, burada deneyebileceğiniz püf noktalar var mıdır?

Bilindiği üzere her telefonda, ekran görüntüsünü alma imkânı bulunmaktadır. Her telefonda farklı şekilde olabildiği için internetten, sizin modelinizde nasıl olduğunu öğrenmeniz gereklidir. Ardından yalnızca takip ettikleriniz ve takip edilenlerinizin sırasıyla ekran görüntüsünü alıp, karşılaştırmanız yeterlidir.

Böylece bu süreyi kısaltabilir, sizi takip etmeyenleri rahatlıkla görebilirsiniz. Ancak burada ayarı da yapmak gereklidir. Takipçi sayısına bağlı olarak, aldığınız görüntüler cihazınızın belleğini doldurabilir. Peki, kullanabileceğiniz aplikasyonlar var mıdır?

TikTok Hesabımı Takip Etmeyenleri Görme Aplikasyonu

TikTok takibi bırakanlar için program kullanma, birçok kullanıcı tarafından merak edilen bir husustur. Zira anlattığımız şekilde, püf noktayı kullanarak bile takip etmeyenleri görmek oldukça zordur. Herkes daha pratik kullanım talep etmektedir. Bu esnada herkesin aklına, programlar gelmektedir.

Bilindiği üzere sosyal medya programları için mevcut olan üçüncü parti yazılımları, bazı konularda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Ancak TikTok, diğer sosyal medyalara nazaran hâlâ yeni olan bir platformdur.

Dolayısıyla Tiktok hesabında takip etmeyenler nasıl görülür için bir program, mevcut değildir. Ancak bir süre sonra yazılırsa, bir çözüm gelecektir.

Üçüncül parti yazılımları kullanırken, güvenilir olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir. Zira bazı uygulamalar, hesap güvenliğini riske atabilmektedir.

Tiktok Hesabında Takip Etmeyenler Nasıl Silinir?

Peki, TikTok takip etmeyenleri çıkarma nasıl yapılır? Eğer sizi takip etmeyenleri bulma konusunda kararlıysanız ve yukarıda anlattığımız yöntemle tespiti yapmışsanız, öncelikle toplu çıkartmanın mevcut olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Takipçi silme işlemi için, aşağıdaki maddelere uymak yeterlidir.

  1. Akıllı telefonunuzdan, TikTok uygulamasına giriş yapın
  2. Eğer TikTok hesabınızı kapatmışsanız, giriş yapın
  3. Erişim sağladıktan sonra profil bölmesine girin
  4. Ekranda gördüğünüz hayranlar bölümünü seçin
  5. Hangi takipçiyi silecekseniz, ismine bir kez dokunun
  6. Ardından sağ üst köşeye bakarak, buradaki üç nokta işaretini seçin
  7. Buradan engelle seçeneğine dokunun

Bu aşamaları tek tek uygularsanız hem karşınızdaki kişiyi engellemeniz, hem de takibi bırakmanız mümkündür.

TikTok ta beni takip etmeyenleri nasıl görürüm sorusunu merak ediyorsanız, tek seçeneğiniz manuel, yeni sizin tarafınızdan bir karşılaştırma yapılmamasıdır. Ancak TikTok, her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.

Dolayısıyla buna yönelik bir aplikasyon yapılması, size güzel bir çözüm sunabilir. Lâkin bunu kullanmadan önce, emin olmanız gerekmektedir. Şayet program hesabınıza güvenlik açığı oluşturursa, büyük bir sorun oluşacaktır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67