Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar?

Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar?

Sosyal medyadan para kazanmak, oldukça yaygındır. Bunların arasında Tiktok, hediyelerle kazanç imkânı sağlamaktadır. Bu durumda TikTok hediye fiyatları ne kadar sorusu da oldukça yaygındır.

Müzikal uygulaması olan TikTok, şarkılı videoları oluşturma fırsatıyla büyük bir kitleye ulaşmıştır. Sürekli güncellemeler ile kendisini yeni tutarak, farklı özellikler getirmektedir. Bunlardan bir tanesi olan canlı yayın, kullanıcılara canlı şekilde yayın yaparak, takipçileriyle bir araya gelme fırsatını vermektedir.

Takipçiler de belirli bir jeton karşılığında yayıncıya bağışta bulunabilmektedir. Bu bağışlar, “hediye” ile gönderilmektedir. TikTok canlı yayın hediye fiyatları, hediyenin türüne göre değişmektedir.

TikTok Balonlar Ücretli Midir?

TikTok hediyeleri, belirli bir jeton karşılığında alınıp, canlı yayıncıya verilmektedir. Burada kullanıcıların TikTok hesabına belirli miktarda para tanımlanmaktadır. Bu hediyelerden biri olan balon, takip ettiğinizde hesaba eklenmektedir. Dolayısıyla ücretsizdir.

TikTok balon attığınız canlı yayıncıya da bu nedenle bir meblağ ödenmemektedir. Atmak için canlı yayına katıldıktan sonra yayıncıyı takip etmeniz gereklidir. Ardından hediye sekmesini açarak, aksesuarlardan balon atılmaktadır.

TikTok Gül Hediyesi

TikTok canlı yayın hediye fiyatları arasında gül, atan kişinin cüzdanından 1 jeton çekmektedir. Bu da 25 kuruştur. Yayıncıya ise 10 kuruş ödenmektedir.

TikTok Bravo Hediyesi

TikTok hediyelerinden bir tanesi olan bravo, en çok görülen hediyeler arasındadır. Bravo, gönderen kişinin hesabından 2 jeton almaktadır. Bu 50 kuruşa denk gelmektedir. Hediyeyi alan yayıncıya ise 20 kuruş getisi vardır.

TikTok Baklava Hediyesi

TikTok baklava, canlı yayınlarda kullanılan hediyeler arasındadır. Tıpkı bravo gibi 2 jeton fiyatındadır. Türkiye için özel olup, hediye gönderen tarafa fiyatı 50 kuruştur. Alan yayıncı ise 20 kuruş kazanmaktadır.

TikTok Alkış Hediyesi

TikTok hediye fiyatları 2020 arasında alkış, en çok kullanılanlar arasındadır. Kullanıcılar bunun için 9 jeton, yani 2 Türk Lirası ödemektedir.  Alıcıya ise 90 kuruş ödenmektedir.

TikTok Nazar Boncuğu Hediyesi

Ucuz TikTok hediyeleri arasında olan Nazar boncuğu, platformda sık şekilde görülmektedir. TikTok içerisinde 5 jeton olup, ücret alıcının cüzdanından alınmaktadır. 5 jeton, 1,25 Türk Lirası’dır. Hediyeyi alan yayıncıya ise 50 kuruş ödenmektedir.

TikTok Kalp Hediyesi

Uygun fiyatlı TikTok hediyeleri arasında olan kalp, canlı yayında kullanılmaktadır. Fiyatı, 10 jetondur. Kullanıcı cüzdanından bunu alarak, izlediği yayıncıya hediye verebilmektedir. Satın alan kullanıcıya fiyatı 2,5 Türk Lirası’dır. Yayıncı ise 1 Türk Lirası kazanmaktadır.

TikTok Merhaba Hediyesi

TikTok merhaba hediyesi, fiyatı uygun olan seçenekler arasındadır. İzleyiciler, takip ettikleri canlı yayıncıya hediye olarak vermektedir. Fiyatı, tıpkı kalp gibi 10 jetondur. Hediyeyi alan 2,5 Türk Lirası öderken, hediyeyi alan tarafa 1 Türk Lirası eklenmektedir.

TikTok Çay Hediyesi

TikTok hediye fiyatları 2020 arasında çay hediyesi, alıcıya 50 jetondur. Canlı yayın hediyelerinden olup, arzu edilen yayıncıya verilebilir.  Kullanıcılar almak için 6 Türk Lirası öderken, alıcı kalp ve merhaba hediyelerinde olduğu gibi 1 Türk Lirası almaktadır.

TikTok Ayıcık Hediyesi

TikTok hediye fiyatları ayıcık, platformda 100 jetondur. Hediye etmek isteyen kişi, 12 Türk Lirası karşılığında bunu almaktadır. Alan kişiye 5 Türk Lirası ödenmektedir.

TikTok Asa Hediyesi

TikTok asa hediyesi, 150 jeton olarak belirlenmiştir. Alıcı 17 Türk Lirası öderken, hediye gönderilen kişiye 7 Türk Lirası ödenmektedir.

TikTok Para Yağmuru Hediyesi

TikTok para yağmuru ne kadar? Para yağmuru, platformda 999 jetondur. Hediye olarak almak isteyen kişi, 105 Türk Lirası ödemektedir. Hediyenin yollandığı kişiye ise 65 Türk Lirası ödeme yapılmaktadır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67