TikTok Filigransız Video İndirme (2022)

TikTok Filigransız Video İndirme (2022)

TikTok, son dönemlerin en çok konuşulan içerik platformlarından biri haline gelmiştir. Bu platformdaki trendler ve videolar o kadar ünlü hale gelmiştir ki, insanlar TikTok’ta gördüğü videoları indirerek farklı mecralarda da paylaşmaktadır. Bu bağlamda TikTok filigransız video indirme konusu sıkça araştırılmaktadır.

Filigran, basit tabirle videoların belirli yerlerinde görülen bir etikettir. Bu etikette hem TikTok logosu, hem de paylaşımı yapan kişinin kullanıcı adı yazılmaktadır. Ancak gerek içeriği kaplamaması, gerekse paylaşım yapan kişinin görülmemesi amacıyla video indirilirken filigranı silmek isteyen insanların sayısı oldukça fazladır. Aşağıdaki başlıkları inceleyerek TikTok aracılığıyla oluşturulup paylaşılmış videoları filigransız şekilde indirebilmek hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

TikTok Filigran Nedir?

TikTok Filigran

TikTok, bu platform üzerinden oluşturulmuş videolara filigran eklemektedir. TikTok filigran nedir sorusuna yanıt arayan ve bu unsurun ne anlama geldiğini merak eden pek çok insan bulunmaktadır. Filigran, TikTok videolarına eklenen hareketli etiketlerdir. Bu etiketler, daha önce de belirtildiği üzere hem TikTok logosu hem de videoyu oluşturan kişinin TikTok kullanıcı adını içermektedir.

TikTok üzerinden oluşturulan veya normal kamerayla oluşturulup TikTok’ta paylaşılan her videoya bu etiket eklenmektedir. Bu etiketler, eğer video TikTok’ta paylaşılmayacak ise absürt bir görünüme neden olmakta ve bazı zamanlar içeriğin önemli kısımlarını saklamaktadır. Bu bağlamda da bu filigran kaldırılmak istenmektedir.

Filigransız Video İndirme   

Filigran olmadan video indirmenin en etkili ve hızlı yöntemi, bazı mp4 converter sitelerinden yardım almaktır. Zira günümüzde pek çok video indirme sitesi, filigran olmadan TikTok videolarını indirebilme özelliğine sahiptir. Filigransız video indirme işlemi yapmak için aşağıdaki video dönüştürme programlarını kullanabilirsiniz.

 1. Video Downloader Plus for TikTok mobil uygulaması
 2. musicallydown.com web sitesi
 3. Filigran Yöneticisi mobil uygulaması
 4. kapwing.com.tr web sitesi
 5. Video Silgi iOS mobil uygulama

Bu ve bu gibi pek çok filigran yok edici program ve mobil uygulama bulunmaktadır. Kullandığınız cihaza ve kendi isteğinize bağlı uygulamalar bulabilir ve filigran kaldırma, video indirme, video kırpma gibi pek çok işlem yapabilirsiniz.

TikTok Filigran Kaldırma

TikTok uygulaması kendi içerisinde video indirme özelliğine sahiptir. TikTok uygulamasına giriş yapıp ana sayfada ya da arama bazlı eriştiğiniz videoların yan tarafında bulunan seçeneklerden videoyu indirebilirsiniz. Ancak bu yöntemi kullanarak indireceğiniz videolarda filigran etiketi olacaktır. Eğer bu etiketi kaldırmak istiyorsanız, video editleme programı ya da filigransız video indirme programı kullanarak etiketlerden kurtulabilirsiniz.

TikTok’ta indirmek istediğiniz videolarda filigran olmamasını istemiyorsanız, filigran kaldırma özelliği olan video dönüştürücüler sizler için ideal olacaktır. Zira edit programlarını kullanmak çok daha zahmetli olup, video süresi boyunca çıkan filigranları manuel olarak çıkartmak gerekmektedir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına birkaç saniye içerisinde videoyu indirebileceğiniz video dönüştürücüleri tercih edebilirsiniz.

Bilgisayardan TikTok Filigransız Video İndirme Nasıl Yapılır?

TikTok filigransız şekilde video indirmek isteyen bireyler, ilk olarak sssTikTok araştırması yaparak sıkça sorulan soruları incelemektedir. Bu noktada uygulamanın video indirme özelliği filigran silmediği için TikTok üzerinden video indirme işlemi pek tercih edilmemektedir. Farklı program ve dönüştürücüler kullanarak bu videoları etiketsiz şekilde bilgisayarınıza indirebilmek için aşağıdaki listede belirtilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 1. İlk olarak web tarayıcınızı açıp TikTok sitesine giriş yapınız.
 2. Kullanıcı bilgilerinizi yazarak ana sayfaya erişiniz ve indirmek istediğiniz videoya erişiniz.
 3. Seçtiğiniz videonun köşesinde bulunan seçenekler arasında yer alan “Bağlantıyı kopyala” yazısına tıklayıp linki panoya kopyalayınız.
 4. Daha sonra tarayıcınızda yeni bir sekme açıp “musicallydown.com” bağlantısına giriniz.
 5. Bu web sitesindeki filigransız video dönüştürme seçeneğindeki panele bağlantıyı yapıştırınız ve dönüştür seçeneğine tıklayıp videoyu indiriniz.

Bu kolay adımlar sayesinde bilgisayarınıza herhangi bir program kurmanıza gerek kalmadan dilediğiniz TikTok videolarını cihazınıza indirebilir ve bu etapta filigran etiketlerini videodan kaldırabilirsiniz.

Telefondan TikTok Filigransız Video İndirme Uygulamaları Nelerdir?

TikTok Filigransız Video İndirme

TikTok videolarını direkt olarak mobil cihazınıza indirmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz 2 farklı yöntem bulunmaktadır. TikTok filigransız video indirme 2022 konusunu mobil cihazına etiketsiz TikTok videosu kaydetmek isteyen bireyler, hem bir önceki başlıkta belirtilen video dönüştürme sitelerini kullanabilir, hem de daha kolay bir kullanım sağlamak için mobil uygulamalardan faydalanabilir.

Mobil cihazınıza filigransız video indirebilmek için hem iOS hem de android uygulama mağazalarında birçok uygulama bulabilirsiniz. Bu uygulamalardan bazıları aşağıdaki listede sıralanmaktadır.

 1. TikDown
 2. LeetLab Video Downloader for TikTok
 3. TikSave
 4. SnapTok
 5. TikMatePro
 6. Tik Tok Filigransız Video İndirici
 7. TikTok Video Downloader - No Watermark
 8. No Watermark Video Download
 9. Hatici TikTok İçin Video İndirici
 10. TikTok İçin Video Downloader

Bu 10 uygulamadan dilediğiniz kullanarak telefonunuza filigransız TikTok videoları kaydedebilirsiniz. Bu sayede de save TikTok videos no watermark işlemi yapabilir ve farklı platformlarda paylaşacağınız TikTok videolarındaki etiketleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Telefondan TikTok Filigransız Video İndirme

Telefonunuza bir uygulama yardımıyla filigransız video indirecekseniz, takip etmeniz gereken adımlar oldukça basittir. İstediğiniz TikTok videosunu, aynı kalite ve şekilde kalarak ve yalnızca etiketi kaldırarak telefonunuza kaydetmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki listede sıralanmaktadır.

 1. iOS cihaz kullanıyorsanız AppStore, android kullanıyorsanız ise Google Play mağazasına giriş yapınınız. Uygulama mağazasının arama kısmına bir önceki başlıkta belirttiğimiz uygulamaların isimlerini yazabilir veya direkt olarak “filigransız video dönüştürücü” yazıp aratabilirsiniz.
 2. Karşınıza çıkan uygulamalar arasında yüksek puanlı olan dilediğiniz uygulamayı telefonunuza indiriniz.
 3. Daha sonra TikTok uygulamasına giriş yapınız ve indirmek istediğiniz videoyu bulunuz.
 4. Videonun seçenekleri arasında yer alan “Paylaş” butonuna basınız ve daha sonra karşınıza gelecek olan “Bağlantıyı kopyala” yazısını seçiniz.
 5. Son olarak indirdiğiniz uygulamanın ilgili paneline bu bağlantıyı yapıştırarak indirme işlemini bitirebilirsiniz.

Bu 5 adım sayesinde dilediğiniz kadar TikTok videosunu etiketi kaldırarak cihazınıza indirebilirsiniz. Hem telefon hem de tablet kullanarak gerçekleştirebileceğiniz bu indirme işlemi, video indirme uygulaması cihazınızda olduğu sürece oldukça kolay olacaktır. Tüm bunlara ek olarak filigransız video indirmek için tercih edebileceğiniz uygulamaların neredeyse tamamı ücretsizdir.

Filigran Kaldırınca Video Kalitesi Bozulur Mu?

TikTok Filigran Kaldırılınca Video Kalitesi Bozulur Mu?

Videoları filigransız şekilde indirmek hakkında merak edilen bazı sorular bulunmaktadır. Özellikle filigransız indirme işlemi esnasında görüntü kalitesinin bozulup bozulmayacağı merak edilmektedir. Bu noktada filigranın kaldırılması durumunda görüntü kalitesinde herhangi bir bozukluk olmayacağı bilinmelidir. Ancak bu noktada video indirirken 144p, 240p, 360p gibi düşük görüntü kalitelerini tercih ederseniz, video inerken filigrandan bağımsız olarak görüntü bozuk olabilir.

Filigranı kaldırarak TikTok videolarını indirmek istiyorsanız ve bu noktada kullanacağınız web site ya da uygulamada görüntü kalitesi seçeneklerine mutlaka dikkat etmelisiniz. Eğer seçtiğiniz web sitede video otomatik kalitede indiriliyorsa, 480p ya da 720p gibi orta kalitede bir indirim sağlanacaktır. Ancak isteğinize bağlı olarak 1080p veya daha da üzeri bir kalitede videonuzu indirebilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse, filigran kaldırmanın videoya herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67