Tiktok Filigran, Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır?

Tiktok Filigran, Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır?

TikTok videoları indirme özelliği yoğun olarak kullanılır. Böylece kişiler kendi videosu silinde bile tekrar geri kurtarma fırsatı bulmuş olur. Ancak bunlar filigrana sahip olduğu için, TikTok filigran silme birçok kişi tarafından sorulur.

TikTok kullanıcıları çoğu zaman bu platformda oluşturmuş oldukları videoları, farklı sosyal medya ağlarında da kullanmak ister. Zira tek tek hepsine ayrı video çekip editlemektense, hazır olanı paylaşmak zaman açısından büyük bir avantaj sağlar. Ne var ki kişiler TikTok üzerinden indirmek zorunda kalırsa, bir filigran da görülür.

Bu noktada kişiler kendi videosu bile olsa, filigran olmadan yayınlayabilmek ister. Bu noktada kullanıcılar hangi yöntemleri deneyebileceklerini düşünür. Burada şu gibi seçenekleriniz vardır;

 1. BeeCut
 2. Watermark Removal for TikTok
 3. Remove & Add Watermark
 4. Apowersoft Watermark Remover
 5. Video Eraser

Eğer bu uygulamaları denerseniz, kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

BeeCut

TikTok videolarınızdan filigranları kaldırmak istiyorsanız, bunun için tercih edebileceğiniz çok sayıda aplikasyon vardır. TikTok filigranı nasıl kaldırılır sorusuna verilebilecek cevaplardan biri olan BeeCut, kullanışlı bir yapıya ve kolay anlaşılır ve arayüze sahiptir.

Bu bakımdan zorluk çekmeden öğrenmeniz mümkündür. Kullanmak için bilgisayarınıza kurduktan sonra, çalıştırmanız gerekir. Ardından da 9:16 oranına geçilir. Sonrasında şu işlemler yapılır;

 1. Program içerisinde aktar bölümüne geçtikten sonra, dosyayı içe aktar üzerine tıklayın.
 2. Videoyu seçtikten sonra, zaman bölümünde yer alan video seçeneğine gelin.
 3. Ekranda görülen kırp öğesine tıklayın.

Son olarak da hangi bölümü kaldırmak istediğiniz seçilir. Böylece tüm işlemler başarılı bir şekilde tamamlanır.

Watermark Removal for TikTok

Eğer bilgisayarınızı değil de telefonunuzu kullanmak istiyorsanız, Watermark Removal for TikTok seçenekleriniz arasındadır. Google Play Store üzerinde mevcut olup, Android kullanıcılarına yöneliktir. Düşük bir boyuta sahip olması nedeniyle, cihazlarınızda yer problemi yaşatmaz.

Pratik bir kullanıma sahip olan Watermark Removal for TikTok şu şekilde kullanılır;

 1. Program yüklendikten sonra giriş yapın.
 2. TikTok’u açarak, filigranı kaldırmak istediğiniz videonun linkini paylaş menüsü altından kopyalayın.
 3. Programa dönerek, ilgili yere yapıştırın.
 4. Videoyu indir üzerine dokunun.

Bu işlemlerin tamamlanması ardından, tek yapmanız gereken dosyanın inmesini beklemedir. Sonrasında ise göreceğiniz üzere filigran kaldırılmış olacaktır.

Remove & Add Watermark

Gerek filigran eklemek, gerekse kaldırmak için kullanabileceğiniz pratik bir uygulama arıyorsanız, Remove & Add Watermark adlı aplikasyon oldukça kullanışlıdır. Böylece tek bir program ile hem istediğiniz filigranı hemen ekleyebilir, hem de saniyeler içerisinde kaldırabilirsiniz.

Kolay bir kullanıma sahip olan aplikasyon, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Böylece zorluk çekmeksizin kullanmanızı sağlar.

Apowersoft Watermark Remover

Eğer farklı seçeneklere göz atıyorsanız, TikTok filigran silme için tercih edebileceğiniz unsurlardan bir tanesi de Apowersoft Watermark Remover programıdır. Filigranları kaldırmanıza yardım etmekte olup hem Android cihazlarda, hem de Windows işletim sistemlerinde kullanılabilen pratikliğe sahiptir.  Düşük boyutu olduğu için, cihazlarınızda boyut sorunlarına sebep olmaz.

Oldukça kolay kullanılabilmekte olup, birkaç adım ardından filigranı kaldırıp, telefonunuza indirmenize izin verir. Ardından tek yapmanız gereken, istediğiniz platformda paylaşmaktır.

Video Eraser

Eğer IOS kullanıyorsanız ve bilgisayardan yararlanmak istemiyorsanız, bu listede yer alan programlar size çözüm sunmayabilir. Ancak TikTok yazısını kaldırma iPhone için devreye giren Video Eraser, kolay bir kullanıma sahiptir.

Logo, filigran ve diğer öğeleri pratik olarak kaldırma izni vermekte olup, cihazınızda sorun olmayacak minimal bir tasarıma sahiptir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67