Tiktok En Çok Takipçili Yabancı ve Türk Fenomenler

Tiktok En Çok Takipçili Yabancı ve Türk Fenomenler

Tiktok en çok takipçisi olan yabancı ve Türk fenomenler en fazla indirilen Tiktok uygulamasının ünlüleri olmaktadır. Tiktok kullanan kişiler fenomenlerin kim olduğunu merak etmektedir ve bununla beraber Tiktok uygulamasını aktif bir şekilde kullanan kişiler arttıkça Tiktok yabancı ve Türk ünlü sayısı da artış göstermektedir. Tiktok üzerinde popüler olan kişiler,

 • Tiktok üzerinde en fazla takipçili kullanıcılar mavi tik alan kullanıcılardır ve diğer Tiktok kullanıcılarda bu fenomenleri inceleyerek takipçiye sahip olabilirler.
 • Tiktok üzerinde fenomen olan kişiler iyi bir izleyici kitlesine sahiptir, bununla beraber düzenli olarak hesaplarından gelir elde etmektedirler.
 • Tiktok fenomenleri akıma ayak uydururlar bununla beraber dans videoları gibi çeşitli akımlara ayak uydurabilmektedir.
 • Tiktok fenomenleri internet ortamında kişilerin dikkatini en iyi şekilde çekecek paylaşımları yapmaktadır, bununla birlikte geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bu kullanıcılar izlenme rekorlarını kırmaktadırlar.

Tiktok en çok takipçisi olan hesaplardan olmak isteyen kişiler düzenli olarak yaptıkları içeriklerle birlikte hatrı sayılır bir gelir elde edebilirler. Bunun için Tiktok trendlerini en iyi şekilde anlamak ve uygulamak gerekmektedir. Fenomen olmak isteyen kişiler diğer fenomenlerin içeriklerini inceleyerek fikir sahibi olabilirler.

Yabancı Tiktok Fenomenleri

TikTok Fenomenleri Yabancı

Tiktok üzerinde yabancı Türk birçok fenomen bulunmaktadır, bununla birlikte yabancı Tiktok fenomenleri açısından bakıldığı zaman en fazla takipçi sayısına sahip olan kişi Charli D’Amelio adında bir Amerikalı dans sanatçısı olmaktadır. Bununla birlikte Tiktok kullanıcı adı konusunda takipçi sayısı 2021 senesi ile beraber 120 milyon olmaktadır.

Charli 2020 yılı ile birlikte güncel olarak içerik üreticiliği yapmaktadır. Bununla beraber yaşı 17 olmakla birlikte vlog içerikleri üretmektedir ve en popüler Tiktok kullanıcısı olarak kariyerine devam etmektedir.

Tiktok En Çok Takipçisi Olan Türkler

Türkiye’de en fazla takipçisi olan kişilere bakıldığı zaman Cznburak yani Burak Özdemir Tiktok üzerinde en fazla izlenilen kişidir. Tiktok en çok takipçisi olan Türkler arasında yerini koruyan Cznburak 50 milyon takipçi sayısı ile beraber bir Türk şefi olmaktadır. En çok takipçisi olan fenomenlerden olan Cznburak Tiktok Türk en çok takipçili fenomenler arasında ilk sırada bulunuyor.

Türkiye çapında en fazla izlenen hesaplardan olan Burak Özdemir, kaliteli içerikler üretmektedir ve devasa boyutlarda yaptığı yemeklerle birlikte farklı yemek pişirme içeriklerini de sunmaktadır. Cznburak Tiktok üzerinde en fazla takipçisi olmasına rağmen mütevazi bir kişiliği bulunuyor ve oldukça saygın olarak beğeniliyor. Tiktok en çok takipçisi olan Türkler 2021 bakıldığı zaman diğer hesapların takipçi sayıları şu şekilde olmaktadır,

 • Cznburak, 50 milyon takipçi sayısı
 • Nursema, 15 milyon takipçi sayısı
 • Ceren yaldız 8 milyon takipçi sayısı
 • Cemre Solmaz 8 milyon takipçi sayısı
 • Sema Varol, 7 milyon takipçi sayısı
 • Bayram Gültekin, 7 milyon takipçi sayısı
 • Ezgi Gizem Akdoğan 7 milyon takipçi
 • Orhan Çayan 7 milyon takipçi
 • Özgür Deniz 7 milyon takipçi
 • Doğanay Oğuz 6 milyon takipçi

Gibi daha birçok Türk takipçileri bulunmaktadır. Günümüzde güncel olarak popülarite sürekli olarak değişmektedir bununla beraber Türk fenomenleri başarı kariyerlerini yükseltebilecek bir potansiyele sahiptir ve bununla birlikte kişiler Türk fenomenleri arasında yer alarak Tiktoker olabilirler.

Tiktok En Çok Takipçisi Olan Yabancı

Yabancı En Çok Takipçi TikTok Fenomeni

Tiktok sadece Türkiye’de değil, dünya çapında da sevilen bir uygulamadır bu sebeple Tiktok en çok takipçisi olan yabancı sayısı da oldukça fazla olmaktadır. Bununla beraber dünyaca ünlü olan Tiktok fenomenleri Türklerden daha fazla bir takipçi sayısına sahiptir. Tiktok en fazla takipçi sayısında bulunan yabancılar şu şekilde olmaktadır,

 • Chardi D’Amelio 117 milyon takipçi
 • Addison Rae 80 milyon takipçi
 • Zach King 60 milyon takipçi
 • Spencer Polanco Knight 55 milyon takipçi
 • Loren Gray 52 milyon takipçi
 • Riyaz Aly 44 milyon takipçi
 • Brent Rivera 40 milyon takipçi
 • Baby Ariel 40 milyon takipçi

Gibi daha birçok yabancı ünlü bulunmaktadır. Tiktok dünya fenomenleri olan bu kişiler farklı birçok içerik üretmektedir, bununla beraber Tiktok fenomenlerinin takipçi sayıları çok fazla olmaktadır. Her ay birçok iş birliği yaparak düzenli olarak gelir elde etmektedirler.

Tiktok Takipçi Sıralaması Dünya

Tiktok takipçi sıralamasına bakıldığı zaman 2020 ve 2021 senesi içerisinde büyük bir artış olmuştur. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı sayısına sahip olan Tiktok, izlenme rekorları kıran bir uygulamadır. Tiktok takipçi sıralaması dünya çapında izlenme rekorları kıran hesaplar bulunuyor. Dünyanın dört bir yanında ün salmış olan Tiktok çekilen videolarla beraber izleyenlere keyifli bir şölen sunar. Tiktok takipçi sıralamasına bakıldığı zaman,

 • Charli D’Amelio yaklaşık olarak 117 milyon takipçi sayısına ulaşmakta ve her geçen gün artış göstermektedir. Henüz 17 yaşında olan bu kişi ünlü bir Tiktoker ve aynı zamanda Tiktok kraliçesi olarak bilinen hesaplardan olmaktadır.
 • Addison Rae, 80 milyon takipçi sayısı ile birlikte beğeni sayısı 5 milyarı aşmış durumda bununla beraber genç yaşı ile birlikte Tiktok üzerinde en fazla gelir elde eden isimler arasında yer almaktadır.
 • Zach King, 60 milyon takipçi sayısı ile beraber Tiktok dünyasına girdiğinden beri izlenme rekorları kıran hesaplar arasında bulunuyor. 1990 doğumlu olan bu kişi beğeni sayısı ile beraber rekor kırıyor.
 • Loren Gray 52 milyon takipçi sayısı ile beraber 3 milyar beğeni sayısı bulunuyor ve bununla birlikte hem şarkıcı hem de sosyal medya fenomeni olmaktadır. Üstelik İnstagram üzerinde de popüler isimler arasında.

Tiktok En Çok Takipçisi Olan 2021

En Çok Takipçi TikTok Hesabı 2021

Tiktok kendi hesabı ile Tiktok en çok takipçisi olan 2021 hesaplar arasında kendi hesabı yer alıyor. En fazla takip edilen hesaplardan olan Tiktok, kullanıcıların uygulamayı profesyonel bir şekilde kullanabilmek için nasıl yapılır videolarını yayınlıyor. Tiktok sayfasını en çok Tiktok üzerinde popülerlik elde etmek isteyenler kullanıyor ve içeriklerini takip edebiliyorlar.

Tiktok kendi hesabı üzerinde nasıl canlı yayın yapılır, kapak fotoğrafına nasıl metin eklenir gibi çeşitli videoları yayınlıyor. Bu sebeple Tiktok üzerinde fenomen olmak isteyen kişiler düzenli şekilde Tiktok hesabını takip edebilirler. Tiktok üzerinde farklı dikkat çeken hesaplar,

 • Spencer X, 1 milyardan fazla beğeni sayısı ile birlikte ünlü bir beatbox sanatçısı olmaktadır. Spencer, zamanla çıkarttığı şarkılarla birlikte birçok ünlü isimle beraber ortak eserlere imza atmış durumda.
 • Riyaz, Hindistan’da oldukça popüler bir sosyal medya fenomeni olmaktadır, bununla birlikte profilinde çeşitli videolar yayınlaması ile birlikte kendi ülkesinde modellik aktörlük yapıyor. Beğeni sayısı ise yaklaşık 2 milyar olmaktadır.
 • Michael Le, 1 milyar beğeni sayısı ve 40 milyon takipçi sayısı ile birlikte Florida’lı bir dansçı olmaktadır. Yaptığı ilgi çekici danslarla beraber sosyal medyada oldukça ilgi gören bir hesap olmaktadır.
 • Dixie D’Amelio, Tiktok yıldızı olarak biliniyor ve aynı zamanda Youtube üzerinde birçok komik ve eğlenceli videolar yayınlıyor.
 • Will Smith, bilinen aktörlerden olmaktadır üstelik Tiktok üzerinde de birçok eğlenceli video yayınlamaktadır. Tiktok üzerinde 2019 yılında video yayınlamaya başlayan Smith, çektiği videolarla beraber herkesi güldürecek videolara yer vermektedir.

Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67