Tiktok Beğeni Geçmişi Nasıl Görülür, Nasıl Silinir?

Tiktok Beğeni Geçmişi Nasıl Görülür, Nasıl Silinir?

Tiktok beğenilerinin görüntülenmesi ve silinmesi gerekir. Beğeni silme ile beğeni geçmişi silmek aynı şey değildir. Öncelikle amaca uygun değerlendirme yapmak gerekir. Tik tok beğeni geçmişi silme ile beğeniyi kaldırmak veya geri almak aynı şey değildir. Tiktok beğeni geçmişi görüntüleyerek beğenileri kaldırmak mümkün değildir.

Eğer uzun zaman önce izlediğiniz ve çok beğendiğiniz bir video arayıp bulmak istenirse Tiktok beğeni geçmişine ulaşılır.  Eğer beğendiklerinizin kimse tarafından görülmesini istemiyor ve cihazdan silmek istiyorsanız uygulamada farklı bir işlem yapmanız gerekir.

Tiktok İzleme Geçmişi Silme ile Yakalanmama

Ortak cihazlarda izlenilen ve beğenilen videolar evde tartışma konusu olur. Hatta kırgınlık ve küslük sebebi dahi olabiliyor. Üstelik sadece evde de olmuyor. Kız arkadaşının telefonunda yakışıklı bir Tiktoker videosunun beğenildiğin gören kıskanç erkek arkadaşlar sorun çıkarıyor. Tüm bunların üstesinden gelmek için izleme geçmişini bir kalemde silmek en iyisi.

Tiktok izleme geçmişi silme işlemi için uygulamaya ait ayarlar bölümünü seçmek gerekir. Bunun için öncelikle Tik tok uygulamasını herhangi bir cihazda açın. Beğeni veya izleme geçmişine ulaşabilmek için “profil” bölümüne gidin. Profil bölümü, hesap bilgilerinde önbelleği silerek tüm izleme geçmişinden bir çırpıda kurtulabilirsiniz. Unutmayın bu işlem sadece beğeni ve izleme geçmişini siler beğeni kaldırmak farklı bir yöntemle yapılır.

Beğeni geçmişi silmek geri döndürülemez olarak silinir. Yani tekrar izlediğiniz bir videoyu bulma şansınız da ortadan kalkar. Çok aradığınız Tik tok videoları sadece arama geçmişinden bulunur. Görüntüleme yapamazsanız yıların biriktiği geçmiş tamamen silinecektir.

Tiktok Beğendiğim Videoları Görme ve Silme Nasıl Yapılır?

Tiktok videoları izledikten bir süre sonra beğenmekten vazgeçerek beğeni kaldırma gerekir. Bazen beğendiğim videoları bulmak zor olur hatta bulunmaz. Bu sebeple Tiktok beğendiğim videoları silme çok uzun zaman alır ve videolar içerisinde yoktur. Bu videoyu bulmak için izleme geçmişi görüntülemek gerekir.

Bazen beğendiğimiz kişilerin Tik tok videosu ikinci yayınları ile bizi hayal kırıklığına uğratır. O kadar ters hareketleri olur ki ilk videoyu beğendiğimize bin pişman oluruz. Bu durumda Tiktok beğeni silmek veya gerekir. Tek tek beğen silmenin yanı sıra beğeni geçmişini tamamen silmek te mümkün.

Beğendiğimiz arkadaşımızın bize beğeni yapmaması da geçmişi silmek için iyi bir nedendir. Ondan daha iyi video çekmemiz mi kıskanmış ne amaçla beğeni göndermemiş bilinmez. Ancak kesinlikle Tik tok beğeni geçmişi silme beğeniyi kaldırmaz. Tiktok beğeni kaldırmak için:

  • Tiktok uygulaması ayarlarınıza giderek Hesabınızı görüntüleyin.
  • Bu bölüm kullanıcı resminizin olduğu en alt sağda yer alan bölgedir.
  • Fotoğrafın altında bir kalp butonu görünür.
  • Bu buton favorilere eklediğiniz yani Tiktok beğendiğim videolarıdır.
  • Kalp işareti kırmızı olanlar beğendikleriniz içi beyaz olanlar beğeni yapmadıklarındır.
  • Eğer Tiktok videosundan beğeni aldırmak isteniyorsa üzerine bir kez tıklanır içi boş kalp olur.

Tiktok beğeni geçmişini toplu silmekle beğeniler kalkmaz. Beğeni geçmişini silmişseniz beğenileri de göremezsiniz. Beğeni geçmişi görmek eski sevdiğiniz videolara ulaşmak için tek yoldur. Eğer sevdiğiniz bir videoya kalp koymadıysanız onu bulmak imkansız. Eskiden sevilen ve tekrar bulunmak istene bir video varsa geçmiş silinirse bulamazsınız.

Tiktok beğeni geçmişi silme ile beğeni kaldırma farklıdır. Sadece beğeni kaldırmak için geçmişi silmek beğenileri bir daha bulmak mümkün değil.  Tiktok geçmişi silmek ile telefon hafızasında ufak ta olsa yer açar. Ancak sonradan favorileri de görmek mümkün olmaz. Yani izlenme silmek o kadar da iyi bir şey değil.   


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67