Postegro Hesap Çalıyor mu? Postegro Güvenilir Mi?

Postegro Hesap Çalıyor mu? Postegro Güvenilir Mi?

Özellikle Instagram kullanıcılarının cevabını merak ettiği soruların en başında Postegro hesap çalıyor mu? Postegro güvenilir mi? sorusu gelmektedir. Postergo aslında Google Play Store uygulama mağazasından indirilebildiği halde, uygulama hakkındaki şikâyetlerinin çoğalması sonucunda güvensiz olarak nitelendirilen bir eklenti olmuştur.

Postergo uygulamasının çalışma işlevi Instagram’da gizli olan kullanıcı hesaplarının profillerinin görülmesini sağlamak olup, aslında objektif olarak bu konu incelendiğinde çalışma amacı bu olan bu programın karşı tarafın gizliliğini ihlal etmesi dışında, hesap çalma olayının olmadığı da açıkça görülmektedir. Bu bağlamda Postergo isimli uygulama kullanan kişiye bir zarar vermemekle birlikte, profillerini gizli olarak tutmak isteyen kişilerin gizliliklerini ihlal etmekte olan bir programdır.

Postergo’nun Dezavantajları Nelerdir?

Tartışmalara yol açan ve Instagram’da bulunan gizli profillerin gözükmesini sağlayan Postergo uygulaması, gizlilik ihlallerine yol açtığı için pek çok eleştiriye maruz kalmış durumdadır. Bu nedenle Instagram’da kullanıcı hesabı olan ve Postergo’yu kullanmak isteyen pek çok Instagram kullanıcısının en çok merak ettiği konulardan birisi de Postergo güvenilir mi? olmaktadır.

Postergo kullanan kişilere bir zarar vermemesine rağmen, uygulamayı kullananların diğer kişilerin gizliliklerini ihlal etmesinden dolayı oldukça çok şikâyet almaktadır. Türkiye’de şikâyetlerin duyurulduğu bir site olan Şikayetvar sitesinin istatiklerine göre son dönemlerde Postergo hakkında olan şikâyet sayısının yüzde olarak 480 kat arttığı görülmektedir. Oldukça büyük bir rakam olan Postergo hakkında ki bu şikâyetlerin konusu ise genel olarak şunlar olmaktadır;

 • Postergoya erişim ve ulaşım sorunu şikâyeti
 • Profilleri deşifre olan kullanıcıların gizlilik ihlalleri şikâyetleri
 • Gizli olan profilleri, Postergo ile görünür hale gelen kişilerin çeşitli tehditlere maruz kalma şikâyetleri

Bu nedenle hakkında sayısız şikâyet olan Postergo’nun mahremiyeti ortadan kaldırdığı için kullanımdan kaldırılması için taleplerin çoğaldığı görülmektedir.

Postergo Nedir?

Instagram’da olan gizli profillerin görülmesini sağlayan Postergo APK, aslında diğer sosyal medya platformlarında bulunan bütün gizli kullanıcı profillerinin de görülmesini sağlamaktadır. Bu uygulama yani Postergo gizli hesap görüntüleme eklentisi olup, son verilere göre bir milyonun üzerinde olan kullanıcı sayısına erişmiş bulunmaktadır.

Postergo şu an için sadece android işletim sistemine sahip olan cihazlarda ve telefonlarda kullanılabilmekte olup, henüz iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda çalışması mümkün olmamaktadır. Uygulamanın geliştiricileri, Poslergo’nun iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda ve telefonlarda da kullanılabilmesi için çalışmaların devam ettiğini duyurmuştur.

Postergo’nun Özellikleri Nelerdir?

Gizli olan sosyal medya hesaplarının görünmesini sağlayan Postergo Apk, bunun dışında birçok özelliği ile de kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu özellikler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Sosyal medya platformlarından video ve fotoğraf indirebilme özelliği
 • Gizli takipçileri görebilme
 • Postergo kullanan kişilerin profillerini kimlerin gördüğünü görebilme
 • Instagram ve diğer sosyal mecralarda bulunan gizli kullanıcı profillerinin görülebilmesi
 • Gizli sosyal medya hesaplarında bulunan hikâyeleri görebilme
 • Gizli olan hesaplardan fotoğraf ve video indirebilme

Postergo Nasıl İndirilir?

Postergo yani gizli profil görme eklentisi, Google Play Store uygulama mağazasından indirilebilmektedir. Bu nedenle Google Play Store uygulama mağazasına girebilmek için öncelikle bir Google hesabının olması gerekmektedir. Postergo indirildikten ve cihazlara ya da telefonlara kurulumu sağladıktan sonra uygulama hemen kullanıma açılmaktadır. Postergo eklentisi kurulduktan sonra açılan ana ekranda olan kategoriler ise şunlar olmaktadır;

 • Bana Kim Baktı?
 • Gizli Profilleri Görüntüleyin
 • Hikâyeleri Görüntüle
 • Mağaza

Burada son şıkta yer alan mağaza bölümünden ise Postergo’yu daha detaylı kullanabilmek için parayla satın alınabilen ek özellikler yer almaktadır. Bu ekstra özelliklere ulaşabilmek içinse aylık olarak belirlenen miktarlarda ödeme yapmak gerekmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67