Postegro Benzeri Uygulamalar

Postegro Benzeri Uygulamalar

Postegro benzeri uygulamalar hangileridir tarzında sorular da birçok kişinin sıklıkla araştırmaya devam ettiği konular arasında yerini alır. Özellikle de Instagram kullanıcılarının büyük bir kısmı takip etmediği hesapları görüntüleyebilmek amacı ile, gizli hesapları açan uygulamalar kullanmaya devam etmektedir. Postegro bu uygulamalar arasında en sık tercih edilen olsa da aralarında benzer uygulamaların olduğu da verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bu nedenle poster uygulamasını kullanmak istemeyen kişilerin, alternatif uygulamaları sıklıkla araştırmaya devam ettiği verilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Postegro Ne İşe Yarıyor?

Postegro ne işe yarıyor? Başlıkları son zamanların en sık araştırılan konularından bir tanesi olmuştur. Instagram son zamanlarda tüm dünya tarafından kullanılan uygulamalar arasında yerini almaya devam etmiştir. Ancak Instagram hesaplarının gizlilik kanunu gereğince, hesaplarını gizleyen insanları; istemediği kişilerin görüntülenebilmesi mümkün olmamıştır. Bu nedenle bazı uygulamalara ihtiyaç duyulduğu da verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Gizli hesapları görüntülemek amacı ile en sık kullanılan uygulamalardan bir tanesi de hiç kuşkusuz, postegro olacaktır. Ancak postegro uygulaması, fiyat artışı yapmaya başladığı için; farklı alternatifleri değerlendirilmeye başladığı da verilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Postegro Yerine Hangi Uygulamalar Kullanılır?

Postegro benzeri uygulamaların kullanımı

Postegro yerine hangi uygulamalar kullanılır? Başlıkları da birçok kişi tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Posta ile uygulamasını kullanamıyorsanız hem iOS hem de Android telefonlarımıza indirebileceğimiz birçok farklı uygulamanın olduğu verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bu uygulamalar ise şu şekildedir;

  • Android cihazlarda kullanılan uygulamalar;
  • StoryLab
  • Find My Stalker
  • InsLog Reports
  • Follewers+
  • Anonymous Story Viewer

Anonymous Story Viewer

Anonymous Story Viewer uygulaması postegro yerine en sık tercih edilen uygulamalar arasında yerini almaya devam etmektedir. Bu uygulama üzerinden ücretsiz bir şekilde, görüntülemek istediğiniz birçok kişinin profiline bakma şansı elde edebilirsiniz. Ancak uygulamanın farklı sürümlerinde, bazı ücretler ödemeniz gerektiği ile verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bu nedenle, Anonymous Story Viewer uygulamasını kullandığınız esnada hangi özelliklerden faydalanabileceğinizi öğrenmenizde fayda vardır.

StoryLab

StoryLab uygulaması da birçok kişinin sıklıkla araştırdı internet aplikasyonları arasında yerini almaya devam etmektedir. Özellikle de Android telefonlarda sıklıkla kullanılmaya devam eden bu uygulamak, birçok kişinin profilini görüntülemenize yardımcı olacağı gibi; Story ve post fotoğraflarını indirmenize de yardımcı olacaktır. Bu nedenle, StoryLab Uygulaması sıklıkla tercih edilmeye devam etmektedir.

Follewers

Follewers uygulaması da birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği ve telefonuna indirdiği uygulamalar arasında yerini almaya devam etmektedir.  Uygulama üzerinden takip ettiğiniz kişilerin profilini görüntüleme şansı elde edebildiğimiz gibi, takip etmediklerinizin de paylaştığı görüntüleri görme şansı yakalamanız mümkün olacaktır. Üstelik Follewers Uygulaması da ücretsizdir.

InsLog Reports

InsLog Reports uygulaması çıktığı tarihten beri, postegro uygulamasına rakip olmayı başaran aplikasyonlar arasında yerini almaya devam etmektedir. Uygulamanın en sevilen özelliklerinden bir tanesi güvenilirliği olurken bir tanesi ise; dilediğiniz fotoğraf ve video indirebiliyor olmanız olacaktır.

Find My Stalker

Find My Stalker Uygulaması tabiri caizse Instagram üzerinden stok yapmak isteyen kişilerin en sık kullandığı uygulamalar arasında yerini almaya devam etmektedir. Bu uygulama üzerinden, dilediğiniz kişinin profil fotoğrafında ve paylaştığı gönderileri görüntüleyebiliyor olmanız; bir hayli işinize yarayacaktır. Üstelik uygulamayı indirirken herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Bu nedenle Find My Stalker Uygulamasını sıklıkla tercih edilmeye devam edildiği verilen bilgiler arasında yer almaktadır.

IOS Telefonlara İndirilebilen Uygulamalar Hangileridir?

iOS telefonlara indirilebilen uygulamalar hangileridir? Tarzında başlıklar sıklıkla araştırılmaya devam etse de iOS telefonlarda Android kadar çeşitli uygulamanın olmadığı da verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Ancak dilediğiniz zaman kişilerin profiline erişim sağlayarak, görüntülemeniz mümkün olduğu için; herhangi bir sorun yaşamanız da söz konusu olmayacaktır. iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamalar ise şu şekildedir;

  • Profile+
  • Analayz For İnstagram
  • Social Ghost

Social Ghost

Social Ghost Uygulaması uzun zamandır iOS telefonlarda kullanılmaya devam eden, Instagram hesap görüntüleme uygulamaları arasında yerini almaya devam etmektedir. Uygulamayı indir değilseniz, birçok işleminizi kolaylıkla yapmanızda mümkün olacaktır. Bu nedenle iPhone kullanıcılarının büyük bir kısmı Apple Store üzerinden Social Ghost Uygulamasını indirmeye devam etmişlerdir.

Profile +

Profile +Uygulaması iPhone cihazlarda popüler olmaya devam ettiği için; sosyal medya üzerinden gizli olan hesapları görüntülemek isteyen insanların büyük bir kısmı da bu uygulamayı indirmeye devam etmektedir. Uygulamayı indirirken herhangi bir ücret ödemenize gerek olmadığı için, sadece Instagram hesabınıza girerek aplikasyonu kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik, Profile + uygulaması profesyonel altyapılarla çalışmaya devam ettiği için, güvenilirlik konusunda da herhangi bir sorun yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Analayz For Instagram

Analayz For Instagram uygulaması iPhone cihazlara en sık indirilen Instagram hesap görüntüleme uygulamaları arasında yerini almaya devam ettiği için, en çok indirilen uygulamalar arasında ilk sıralarda gelmeyi de başarmıştır. Üstelik uygulamanın güvenilirliği sayesinde, farklı hesapları görüntülemeye başlarsanız da hesabınızda herhangi bir çalınma riski olmayacaktır.

Ücretsiz Hesap Görüntüleme Uygulamaları Güvenli Midir?

Ücretsiz hesap görüntüleme uygulamaları güvenli midir? Başlıklarını sık sık araştırmaya devam ediyorsanız, birçok farklı konu ile karşılaşmanızda söz konusu olacaktır. Ancak uygulamaların güvenilirliğinden yana herhangi bir şüphe duymanı da kesinlikle gerek yoktur. Fakat kullanıcı yorumlarını araştırmanız ve bu doğrultuda hareket etmeye devam etmeniz her anlamda sizin için en doğrusu olacaktır. Uygulamayı uzun zamandır kullanmaya devam eden kullanıcılar; yaşadıkları problemlerle ilgili detaylı açıklamalar yapmaya devam etmişlerdir. Bu sayede indirdiğiniz uygulamaların güvenilirlik derecesini daha rahat öğrenmenizde mümkün olacaktır. Üstelik herhangi bir problem yaşamanız halinde, istediğiniz zaman telefonunuzdan kaldırmanızda mümkündür.

Instagram Gizli Profil Görüntüleme Uygulamaları Paralı Mı?

Gizli profilleri gösteren uygulamar

Instagram gizli profil görüntüleme uygulamaları paralı mı? Başlıkları da yukarıdaki uygulamaları sık sık kullanan kişiler tarafından araştırılmaya devam etmektedir. Instagram gizli profilleri görüntülerin uygulamaların bazıları paralı olsa da bazen ise ücretsiz olduğu verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bazı uygulamaların pire minyon özelliklerin olması, farklı işlemlerin yapılabiliyor olmasına da olanak tanımaktadır. Sizde pil eminim özelliklerini kullanarak, çeşitli seçeneklerden faydalanmak isteyen bir kişi iseniz; yukarıda verilen uygulamalardan herhangi bir tanesi indirebilirsiniz. İndireceğiniz uygulamalar ise tamamen sizin inisiyatifinize bağlı olarak değişiklik göstermeye devam etmektedir.

Özellikle de Android ya da iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız için; uygun olan uygulamaları indirebilir ve bu sayede görmek istediğiniz kişilerin profiline rahatlıkla görüntüleyebilmeniz mümkün olacaktır. Kişilerin profilini görüntülemekle beraber,. Paylaşılan videoların incelenmesi ve telefona indirilmesine söz konusu olacaktır. Yukardaki uygulamalardan bazıları bu işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyor olsa da bazılarına para ödemenizde söz konusu olabiliyor. Bu nedenle uygulamaları indirmeden önce, içeriklerini detaylı bir şekilde araştırmanızda fayda vardır. Bu sayede herhangi bir problemle karşı karşıya kalmadan video ve fotoğraf indirme işlemleri gerçekleştirmenizde söz konusu olacaktır. Üstelik uygulamaların, sadece mobil sürümleri değil, bilgisayar üzerinden kullanabileceğiniz aplikasyon türleri de internet üzerinde mevcuttur. Bu sayede söz konusu uygulamalara ulaşmanız da çok kolay olacaktır.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67