Pinterest’te Takipçi Kasma Yolları 2022

Pinterest’te Takipçi Kasma Yolları 2022

Pinterestte takipçi kasma yolları 2022 ile marka ve işletmenizin adını duyurabilirsiniz. Pinterest takipçi kasma yöntemlerine geçmeden önce birkaç noktaya özellikle değinmek gerekiyor. Özellikle Pinterest takipçi sayısının artırılması hayati önem taşıyor.

Pinterest takipçi sayınızı artırarak;

 • E-posta abonelerinizi artırabilirsiniz,
 • İşiniz başkalarının gözünde güvenilir görünür,
 • Otorite oluşturma açısından paha biçilmezdir,
 • Gelirinizi artırabilirsiniz,
 • Web sitesi trafiğinizi hızlı artırabilirsiniz,
 • İşletmelerin ücretsiz pazarlama alanlarına sahip olabilirsiniz,

Pinterest Takipçi Hizmeti Nedir?

“Pinterest takipçi hizmeti nedir” konusu, hesabın popüler statüye kavuşması için çok önemlidir. Pinterest takipçi hizmetleri ile hedeflediğiniz kitleye ulaşım sağlayabilirsiniz. Görsel ağırlıklı olan Pinterest’in kullanımı her gün daha da artıyor. Web sitenizi aktif olması için onu Pinterest ile entegre edebilirsiniz. Daha sonra da Pinterest takipçi kasma yollarını kullanabilirsiniz.

Pinterest günden güne kullanıcı sayısını artıran platform olarak dikkat çekiyor. Pinterest hesabınız üzerinde takipçi sayınızı artırmak için kasma yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Pinterest takipçi kasma yollarıyla en kısa sürede takipçilerinize ulaşabilirsiniz.

Pinterest Takipçi Satın Alma Ne İşe Yarar?

“Pinterest takipçi satın alma ne işe yarar” konusu insanlar tarafından çok merak edilmektedir. Pinterest takipçi sayısını çoğaltarak platformda popülerlik kazanabilirsiniz. Teknoloji çağında olmamız sebebiyle özellikle Pinterest gibi sosyal medya platformlarının önemi de çok büyümüştür. Pinterest’te popüler olduğunuzda gündelik yaşamınızda olumlu etkilenmeye başlayacak.

Pinterest üzerinde farklı farklı fotoğraflar paylaşılmaktadır. O fotoğrafların beğenilmesi paylaşan kişiye önemli katkılar sağlatacaktır. İnsanlar Pinterest üzerinden kaliteli görseller paylaşarak dikkat çekmeyi hedeflemektedirler. Çekilip Pinterest hesabından atılan fotoğrafların birçok kişi tarafından görüntülenmesi ve kaydedilmesi büyük önem taşıyor. Geniş takipçi kitlesi diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Pinterest’te de çok önemlidir. Fakat Pinterest’te dahil olmak üzere tüm sosyal medya platformlarında takipçi kasılması biraz zaman alabiliyor. Onun için takipçi satın alma paketlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

Pinterest Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Pinterest takipçi satın alma

“Pinterest takipçi nasıl satın alınır” işlemlerini güvenli yöntemlerle halledebilirsiniz. Pinterest takipçi satın alma paketleriyle, minimum 50 maksimumda 500.000 gerçek takipçiye ulaşabilirsiniz. Pinterest takipçi satın alma işlemlerini yapmak çok basittir. İşte Pinterest takipçi satın alma işlemleri;

 • İlk olarak takipçi satın alacağınız siteye giriş yapmanız gerekiyor,
 • Siteye giriş sağladıktan sonra Pinterest seçeneği üzerine tıklayınız,
 • Pinterest takipçi seçeneği üzerine giriş yapıp ardından satın alınacak hesap linkini bölüme giriniz. Daha sonra da takipçi sayınızı belirleyiniz,
 • Yukarıda bahsettiğimiz işlemlerin arkasından sistem size fiyat belirleyecektir. Takipçi sayısı kapsamında fiyatta değişkenlikler görülebiliyor,
 • Karşınıza çıkacak fiyatlandırma kapsamında sepete ekle seçeneğine tıklayabilirsiniz. Arkasından da hemen satın al kısmına girip, ödemenin olduğu alana yönlendirileceksiniz,
 • Sepetteki paketleri, “Hemen satın al” bölümünden görebilirsiniz. Kişi sepetini inceleyip sonrasında ödeme bölümüne tıklayınız. Direkt buradan ödeme sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız.
 • Karşınıza ödeme seçenekleri çıkacak. Onlardan size uygun olanını seçebilirsiniz. Böylelikle hem güvenli hem de uygun fiyatlarla Pinterest’te takipçi kazandırmış olacaksınız.

Pinterest’te Para Kazanma Yolları 2022

Pinterest’te para kazanma yolları 2022 ile web sitenizin trafiğini artırabilirsiniz. Pinterest’te para kazanma gibi bir isteğiniz varsa mutlaka web sitesine sahip olmanız gerekiyor. Pinterest hem sosyal medya platformu hem de arama motoru olarak geçmektedir. O nedenle Pinterest üzerinden para kazanma şansınız çok yüksektir. Peki, Pinterest’ten nasıl para kazanılır?

Satış Ortaklığı

Pinterest’te satış ortaklığıyla önemli oranda gelir elde edebilirsiniz. Bu yöntemde; bağlantı üzerinden ürün satışı gerçekleştirdiğinizde komisyon kazanmış olacaksınız. Pinterest’te satış ortaklığıyla kazanacağınız para miktarı; platformda katıldığınız ortaklık programının türüyle bağlantılıdır. Pinterest’te satış ortaklığıyla para kazanabilmek için popüler nişlere mutlaka göz atınız. Bu platform üzerinde en çok rağbet gören nişler;

 • Güzellik- Makyaj,
 • Kilo vermek- Zayıflamak,
 • Moda,
 • Fitness,
 • El işi,
 • Seyahat,
 • Ev dekorasyonu,
 • Tarifler,

Pinterest Sanal Asistanlığı

Pinterest sanal asistanlığıyla; müşterilerinize ait hesapların kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Pinterest sanal asistanları, hesapların optimize edilmesini sağlıyor. Web sitelerinin trafiğinin ve satışlarının artırılmasında önemli rol oynuyor. Pinterest sanal asistanı;

 • Pin oluşturma,
 • Sabitleme sürecinin otomatikleştirilmesi,
 • Pinlerin planlaması ve gönderilmesi,
 • Anahtar kelime araştırma,
 • Sitenin trafiğini artırma,
 • Satışların artırılması,
 • Pinterest reklam yöneticisinin kullanılması gibi görevleri yapmakla yükümlüdür.

Pinterest asistanlığının esnek çalışma saatleri vardır. O yüzden mekân ve zaman gibi konularda da asla sıkıntı yaşamazsınız.

Pinterest Danışmanlık Hizmetleriyle Para Kazanma

Pinterest takipçi satın al işlemlerini danışmanlık hizmetleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Pinterest kullanan şirketlerin danışmanlığını yapabilirsiniz. Şirketin Pinterest hesabı üzerinden takipçiler satın alarak, şirketi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Özellikle danışmanlıkta uzmanlaştığınız web siteniz mevcutsa, o zaman profesyonel bir kimlik kazanmış olacaksınız.

Kendi Ürünlerinizin Satışını Gerçekleştirme

E-ticaret sitesinin trafiğinin artırılması ve kendinize ait ürünlerin satılması konusunda en ideal platformlardan biridir. Pinterest arama motoru üzerinden hizmet, dijital ürün ve fiziksel ürünleri sergileyip, Pin’ler oluşturabilirsiniz. Akabinde direkt e-ticaret mağazanıza bağlayınız.

Blog

Son günlerin popüler sosyal medya platformlarından Pinterest üzerinden web site ya da blog açarak kazanç sağlayabilirsiniz. Blog sitesi açıp sonrasında ona trafiği Pinterest aracılığıyla çekebilirsiniz. Sadece Pinterest değil tüm sosyal medya platformları, blog ve web sitelerinin trafiğini artırmaktadır.

Pinterest Para Kazanma Temel İpuçları

Pinterest para kazanma temel ipuçları hakkında sıralamayı aşağıda detaylı şekilde yaptık.

İşletme Hesabı Oluşturunuz

Pinterest’te en önemli nokta işletme hesabına sahip olmaktır. Pinterest işletme hesabıyla; para kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı ve danışmanlık hizmetleri olanaklarından yararlanabilirsiniz. Burada analitik verilerle alakalı detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Göze Çarpan Pinler Oluşturabilirsiniz

Pinterest’in en önemli özelliği görsel araçlardan oluşmasıdır. Pinler ile yüksek kaliteden oluşan görseller oluşturabilirsiniz.

Basın Kiti Oluşturunuz

Hesabınızda mutlaka basın kiti olmalıdır. Basın kiti sayesinde başka işletmelere hizmetlerinizi sunabilirsiniz. Potansiyel ortaklarınıza işletmeniz ve kendinizle alakalı temel bilgiler verir. Onların istatistik oluşturmasını sağlar.

Ortaklıklar Konusunda Şeffaf Davranın

Satış ortaklığı ya da sanal asistan olarak istihdam ediyorsanız hesabınızdaki takipçilerinize bu durumu mutlaka bildiriniz. Satış ortaklığıyla göndermiş olduğunuz Pin’lerin içinde #affiliate etiketi kesinlikle kullanınız.

Platform Değişikliklerini Takip Ediniz

Pinterest kuruluşundan bu yana pek çok değişiklikle karşımıza çıktı. Gerçekleşen bu değişiklikler özellikle para kazanma yöntemlerini de önemli ölçüde etkileyecek.

Tailwind’le Pin Planlayın

Tailwind'le pin planlama

Pinterest’e özel Tailwind oluşturulmuştur. Tailwind önemli pazarlama uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Pin’lerin analizinde ve planlamasında önemli yere sahiptir. Tailwind’in temel görevi, sabitleme programı oluşturmasıdır diyebiliriz.

Pinterest aslında arama motoru ve görsel platform olarak kullanılmasıyla tek örnektir. Özelliklere girişimcilerin önemli kazanç kapısıdır. Sizde gelirinizi çeşitlendirip, yaşamınızı sürdürmek için Pinterest’ten hesap açabilirsiniz. Pinterest’in çok geniş alana sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Dijital pazarlamada Pinterest önümüzdeki yıllarda daha çok ön plana çıkacak. Pinterest hashtag ekleme, Instagram bağlantısı oluşturma gibi işlevlerle platformu çok öne çıkartabilirsiniz. Özenli, özverili çalışmaların akabinde Pinterest üzerinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yüksek yatırım getirileri konusunda Pinterest önemli platformların başında yer almaya başladı. Pinterest üzerinden kazanç sağlamak için;

 • Yatırım,
 • İçerik oluşturma,
 • Yaratıcılık,
 • Anahtar kelimelerin araştırması,
 • Zaman gibi konulara önem verebilirsiniz.

Pinterest’te para kazanmada takipçi sınırı bulunmamaktadır. O nedenle ne kadar çok takipçi kazandınız o kadar karınız olur.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67