Onlyfans Nedir, Nasıl Para Kazanılır?

Onlyfans Nedir, Nasıl Para Kazanılır?

Sosyal medya hesapları günümüzde büyük bir yaygınlık sahibidir. Bu bakımdan Onlyfans nedir nasıl kullanılır her geçen gün birçok kişi tarafından merakla incelenmektedir.

Abonelik tabanlı olan Onlyfans 2016 senesinde sunulmuş olup genel merkezi Londra içerisindedir. İçerik üreticileri içeriklerine hayran olan üyeler tarafından gelir elde edebildiği için her geçen gün bir ilgi uyandırmaktadır.

2016 yılından bu yana içerik oluşturucu kişilere 600 milyon Dolar gibi büyük bir meblağ ödeme yapmıştır. Ayrıca içerik oluşturucu sınıfında olanlar hayranları tarafından aylık 4,99 ile 49,99 Amerikan Doları abonelik aracılığıyla içerik adına ödeme yapmasına izni verebilir.

Onlyfans’a Nasıl Üye OIunur?

Günümüzde internet üzerinden para kazanma her geçen gün artmaktadır. Söz konusu platform da buna yönelik bir imkân sunduğu için Onlyfans hesabı nasıl açılır? Sorusu da öne gelmektedir. Burada öncelikle Google ve Twitter platformları üzerinden giriş yapılabileceği bilinmelidir.

Ancak bunun haricinde bir üyelik sistemi de vardır. Yalnızca şu işlemler takip edilerek kayıt tamamlanmalıdır;

https://onlyfans.com/ adresine giriş yapın.

Sign up for Onlyfans.com butonuna tıklayın.

E-mail, şifre ve isim bilgilerini girin.

Sign up butonuna tıklayın.

Böylece tüm işlemler de tamamlanır. Bu bir site olup uygulama değildir. İçerisinde fitness eğitmenler, sanatçılar, şefler ve sanatçılar dâhil birçok kişi yer almaktadır.

Onlyfans Nasıl Kullanılır?

Platform her ne kadar çok da yeni olmasa da Onlyfans nedir nasıl kullanılır kişiler arasında birçok kez sorulmaktadır. Her ne kadar özellikle yeni duyan kişiler karmaşık bulabilse de aslında pratik bir kullanım sahibidir.

İçerik oluşturucular makale, video ve fotoğraf tarzı içerikleri siteye yükleyebilmektedir. Ardından bunlar gerek ücretli, gerekse ücretsiz şekilde ayarlanır. Ücretsiz olanlara herkes ulaşım yapabilir ve paraya tabi değildir.

Ancak ücretli olarak ayarlanmışsa görmek için tek seçeneğiniz belirtilen fiyatı ödemedir. İçerik oluşturucu hesabı ücretsiz açılmakta olup para kazancı geldiğinde Onlyfans %80 ödemekte, kazancın yüzde 20 oranını tutmaktadır.

Kullanıcıların en az 18 yaşında olması şarttır. Ayrıca kayıt için kimlik gereksinimi de olabilir. Sistemde ekran görüntüsü alındığı takdirde içerik karartılmış biçimde görünür. Ek olarak bu esnada yakalanması durumunda yasak da alır. Dolayısıyla Onlyfans, gizlilik konusuna ciddiyet gösterir.

Onlyfans Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

Sosyal medya üzerinden para kazanmak her geçen gün artış göstermektedir. Zira insanlara paylaşım yaparak gelir elde etmek cazip gelir. Bu nedenle Onlyfans nasıl para kazanırım? Sorusu da gün geçtikçe artmaktadır.

Burada temel olarak abonelik sistemi üzerinden gelir elde edilmektedir. Belirttiğimiz üzere siteye yüklediğiniz içerikleri ücretli yahut ücretsiz olarak belirtebilirsiniz. Bunlara ne kadar fiyatla ulaşım yapılabileceğine de siz karar verirseniz. Ancak bir sınır da vardır.

Bu en az 4,99 en fazla ise 49,99 Dolardır. Buna ek olarak ücretli özel mesajlar ve ipuçları da ayarlanabilmektedir. Dolayısıyla para kazanmak istiyorsanız sadece içeriklerden değil aynı zamanda size ücretli mesaj atmak isteyen kişilerden de gelir elde edebilirsiniz.

Üstelik bu kitlenin sadık takipçi olduğu belirtilebilir. Zira size ödeme yaparak mesaj atacak ve içeriklerinizi görmek isteyen olan kişiler daha büyük bir ilgi ile takip edecektir. Buna karşılık sistemden ne kadar kazanabileceğinize dair bir miktar yoktur.

Zira bu durum içerik kalitesine, miktarına, kullanıcıların ne kadar size bağlı olduğuna bağlıdır. Ayrıca size hayran olunması için önce abone olmalıdır. Dolayısıyla elde edeceğiniz kazanç her ay değişkenlik gösterebilir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67