Numarayla Sosyal Medya Hesaplarını Bulma Yolları

Numarayla Sosyal Medya Hesaplarını Bulma Yolları

Numarayla kullanıcıların sosyal medya hesaplarını bulma yolları Facebook, Instagram, Twitter benzer sosyal medya platformları günümüzde birden çok uygulama kullanmak isteyen tarafından, yaygın olması beraber dikkatleri çeken kullanılır. İçlerinde kayıtlı tüm üye mevcuttur.

Bu platformlar hem kullanıcıya durumu bir yandan arama yapma birlikte diğer uygulama kullanmak isteyenleri ekleme imkanı sunmaktadır. Ne var bir yandan tüm üye olması, böyle anlarda yöntemleri oldukça zorlaştırmaktadır. İsim birlikte soy isim bilinse dahi uygulama kullanmak isteyenlerin hesaplarını bulmak zor olabilmektedir.

Bu noktada çözümler sık sık aranmaktadır. Lakin numarasını biliyorsanız, bunun vasıtasıyla gerekli uygulama kullanmak isteyenin hesabına erişmeniz bir yandan mümkündür. Böyle anlarda yöntem oldukça pratik olup saniyeler içerisinde sonuç almanıza yardımcı olur. Bu anlarda birçok durum vardır

Numaradan Tüm Sosyal Hesapları Bulma? 

Telefon numarası ile sosyal medya hesapları bulma

Numarayla kullanıcıların sosyal medya hesaplarını bulma yolları mümkün mü? Böyle anlarda soru içerikle sadece uygulama kullanmak isteyenin numarasını bilen ancak ismini hatırlamayan uygulama kullanmak isteyenler tarafından sorulmaktadır. Aynı zamanda telefonuna tanımadığı sadece uygulama kullanmak isteyenden arama gelen uygulama kullanmak isteyenler, söz konusu insanı aramadan önce kim olduğunu bir yandan öğrenmek istemektedir. 

Bu nedenle telefon numarasını rehbere ekleyerek WhatsApp’tan kontrol etme mümkündür. Bu durumlar karşısında benzer olmayan çözümler bir yandan yer almaktadır. Bunlardan birincisi, numarayı Google benzer sadece arama motoruna yazmadır. Hem arama motoru benzer olmayan olduğu bir yandan birden çok yere yazmak, hep iyi birlikte hızlı sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Ardından bulduğunuz sonuçlara göre hareket ederek, uygulama kullanmak isteyenin kim olduğu öğrenilebilir. İkinci yöntemde ise Numarayla kullanıcıların sosyal medya hesaplarını bulma yolları kapsamında doğrudan gerekli sosyal medyadan araştırma yapmaktır.

Örneğin uygulama kullanmak isteyeni arayan numaranın Instagram adresini özlem ediyorsanız, Instagram’a girdikten sonra keşfete numarayı yazmanız yeterlidir. Ardından sonuçlar çıkacaktır. Bu durumlar karşısında bilmeniz gereken şey telefon numaralarının özel olduğudur. Böyle anlarda nedenle birden çok uygulama kullanmak isteyenler kullanıcı, telefon numarasını sosyal medya hesabına yazmaz.

Dolayısıyla numaraya kayıtlı hesaplar bir yandan ne değin araştırırsanız araştırın çıkmaz. Böyle anlarda nedenle benzer olmayan çözümleri bilmek, hep iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. E-mail, fotoğraf birlikte harita sistemleri böyle anlarda amaçla kullanılabilir.

Rehbere Kaydetme Nasıl Yapılır?

Her ne değin bilinmese bir yandan rehbere kaydetme bir yandan sadece uygulama kullanmak isteyenin sosyal medya hesabını bulma yöntemleri arasındadır. Zira rehberinizde sadece uygulama kullanmak isteyen kayıtlıysa, önerilenler arasında bunları görmeniz bir yandan mümkündür. Bundan yararlanmak bir yandan ilk olması beraber dikkatleri çeken rehbere kaydetmeniz gerekir.

Ardından bir yandan hangi sosyal medya hesabını bulmak istiyorsanız buna tıklamanız gerekir. Örneğin Instagram adresini görmek istiyorsanız giriş yaptıktan sonra uygulama kullanmak isteyenlere bağlan denmeniz gerekir. Böylece rehberinizde numarası olup Instagram tercih eden herkesi anında görmeniz mümkündür. Lakin maddeler halinde istiyorsanız şu aşamalar takip edilmelidir;

  1. Instagram aplikasyonuna giriş yapın.
  2. Sağ üst köşede bulunan ayarlar menüsüne giriş yapın.
  3. Menüyü açtıktan sonra yeni insanlar birlikte keşfet yolunu izleyin.
  4. Rehberi bağla bölümüne girin. 
  5. Bağlan butonuna tıkladıktan sonra telefon rehberinizde bulunan uygulama kullanmak isteyenin ikonundan hesabı bulun.

Sonrasında buradan hareket ederek diğer sosyal medya hesaplarına erişebilirsiniz. Lakin denemişseniz ancak çözüm bulamamışsanız, benzer olmayan seçenekleri bir yandan dlakinlendirerek gerekli hesaba ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol edebilirsiniz. 

E-Mail beraber Sosyal Medya Hesapları Bulma

Her ne değin birden çok uygulama kullanmak isteyen bilmese bir yandan e-mail birlikte sosyal medya hesapları bulma mümkündür. Lakin uygulama kullanmak isteyenin mail adresini biliyorsanız, sosyal medya hesaplarını kısa sürede bulmanız bir yandan mümkündür. Burada ilk çözümünüz, Google benzer sadece arama motorundan taramadır. Lakin hep çok sonuç gözlenmek istiyorsanız, benzer olmayan arama motorlarından yararlanılabilir.

Aramayı yaptıktan sonra tüm sonuçlar çıkacaktır. Bunları inceledikten sonra uygulama kullanmak isteyene uygun olup olmadığını görmeniz mümkündür. İkinci sadece çözüm olması beraber dikkatleri çeken bütün sosyal medya hesapları bulmak bir yandan gerekli platform bir yandan bir yandan arama yaptırılabilir. Örneğin Facebook arama alanına mail adresini girerseniz, doğrudan uygulama kullanmak isteyenin hesabının olup olmadığını görebilirsiniz.

Ancak burada dikkat etmeniz gereken şey e-mail adresinin kullanılmış olmasıdır. Lakin kullanıcı benzer olmayan sadece adresle sosyal medyaya kaydolmuşsa gerek Google gerekse sosyal medyada çıkmayacaktır. Lakin çözüm bulamamışsanız benzer olmayan yöntemler incelenebilir.

Fotoğraf Yardımıyla Sosyal Medya Bulma

Numaraya kayıtlı hesaplar bulunamıyorsa, e-mail bir yandan çözüm sağlamamışsa birden çok uygulama kullanmak isteyen tüm seçeneklerinin tükendiğini düşünür. Ne var bir yandan benzer olmayan çözümler bir yandan yer almaktadır. Bunlardan sadece tanesi fotoğraflarıdır. Lakin adını-soyadını bilmiyorsanız, mail adresi bir yandan yoksa oldukça pratiktir.

Burada birden çok uygulama kullanmak isteyen tarafından bilinmese bir yandan arama motorlarının pratik sadece hizmetinden yararlanılır. Lakin görseller bölümüne girerseniz sadece kelimeyle değil, fotoğraftan bir yandan arama yapmanız mümkündür. Bunun bir yandan sadece gerekli butona tıklamanız, ardından bir yandan söz konusu fotoğrafı seçerek taratmanız gerekir.

Ardından sadece yapmanız gereken beklemedir. Arama motoru gerekli tüm sonuçları bir yandan daıza çıkaracaktır. Bunların arasında sosyal medyada bulunan fotoğraflar bir yandan yer alacağı bir yandan böylece kısa sürede sonuç almanız mümkündür.

Bu noktada Numarayla kullanıcıların sosyal medya hesaplarını bulma yolları bulma hakkında bazı dikkat etmeniz gerekenler bir yandan vardır. Benzer olmayan arama motorları, benzer olmayan dinamiklere sahip olduğu bir yandan sonuçları aynı getirmeyecektir. Lakin benzer olmayan seçenekleri aynı anda denerseniz, hep çok seçeneğe ulaştığınızı görmeniz mümkündür.

Haritadan Sosyal Medya Hesaplarını Bulma 

Günümüzde birden çok uygulama kullanmak isteyen gittiği durumları uygulamalar üzerinden paylaşmaktadır. Hem ne değin farkında olunmasa bir yandan bunlar haritalar, uygulamalar üzerinde görülebilmektedir. Böyle anlarda nedenle haritadan sosyal medya bulma deneyebileceğiniz çözümler arasındadır.

Lakin Google veyahut Yandex Maps benzer sadece sisteme girerseniz, burada yapacağınız sadece tarama sosyal medya hesabını bulmak istediğiniz uygulama kullanmak isteyenin hep önce gittiği yerleri uygulama kullanmak isteyene gösterebilir. Bunun yanı sıra Swarm indirirseniz bir yandan çözüm bulabilirsiniz.

Zira böylece uygulama kullanmak isteyen listenizde bulunan uygulama kullanmak isteyenlerin nerelere gittiğini görebilirsiniz. Böylece sosyal medya hesaplarına erişmek bir yandan oldukça kolay olacaktır. Numarayla kullanıcıların sosyal medya hesaplarını bulma yolları bir yandan deneyebileceğiniz, pratik yöntemler arasındadır. 

Numaradan İsim Hangi Adımlar ile Sorgulanır?

Numaradan isim sorgulama adımları

Lakin uygulama kullanmak isteyeni sadece numara aramışsa birlikte kim olduğunu bilmiyorsanız, numaradan isim hangi adımlar sorgulanır sorusunu özlem etmeniz muhtemeldir. Bunun bir yandan tercih edebileceğiniz aşırı sayıda yöntem vardır. Turkcell kullanıyorsanız, mesajlar bölümüne gelerek KIM yazıp, numarayı başında sıfır olmadan yazarak 2200’a gönderebilirsiniz. Aynı şekilde 11832 Turkcell Bilinmeyen Numaralar Servisini bir yandan arayabilirsiniz.

Türk Telekom bir yandan *100# tuşlayarak arayabilir, ardından bilinmeyen numaralar servisini seçebilirsiniz. Böylece gerekli yöntemleri anında yapabilirsiniz. Aynı şekilde 11855’i aramanız bir yandan mümkündür.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67