Numaradan Sosyal Medya Hesapları Nasıl Bulunur?

Numaradan Sosyal Medya Hesapları Nasıl Bulunur?

Numaradan sosyal medya hesapları nasıl bulunur? Facebook, Instagram, Twitter benzer sosyal medya platformları günümüzde birden çok kişi tarafından, yaygın olması beraber dikkatleri çeken kullanılır. İçlerinde kayıtlı milyonlarca üye mevcuttur.

Bu platformlar hem kullanıcıya uygulama adına arama yapma ile diğer kullanıcıları ekleme imkanı sunmaktadır. Ne var ek olarak milyonlarca üye olması, söz konusu olan işlemleri oldukça zorlaştırmaktadır. İsim ile soy isim bilinse bile kişilerin hesaplarını bulmak zor olabilmektedir.

Bu noktada çözümler sık sık aranmaktadır. Eğer numarasını biliyorsanız, bunun vasıtasıyla ilgili kişinin hesabına erişmeniz ek olarak mümkündür. Söz konusu olan yöntem oldukça pratik olup saniyeler içerisinde sonuç almanıza yardımcı olur.

Numaradan Tüm Sosyal Hesapları Bulma?

Tüm sosyal medya hesapları numaradan bulma

Numaradan sosyal medya hesapları nasıl bulunur mümkün mü? söz konusu olan soru özellikle tek kişinin numarasını bilen ancak ismini hatırlamayan kişiler tarafından sorulmaktadır. Aynı zamanda telefonuna tanımadığı tek kişiden arama gelen kişiler, söz konusu insanı aramadan önce kim olduğunu ek olarak öğrenmek istemektedir.

Bu nedenle telefon numarasını rehbere ekleyerek WhatsApp’tan kontrol etme mümkündür. Ancak benzer olmayan çözümler ek olarak yer almaktadır. Bunlardan birincisi, numarayı Google benzer tek arama motoruna yazmadır. Hem arama motoru benzer olmayan olduğu adına birden çok yere yazmak, daha iyi ile hızlı sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Ardından bulduğunuz sonuçlara göre hareket ederek, kişinin kim olduğu öğrenilebilir. İkinci yöntemde ise Numaradan sosyal medya hesapları nasıl bulunur kapsamında doğrudan ilgili sosyal medyadan araştırma yapmaktır.

Örneğin sizi arayan numaranın Instagram adresini merak ediyorsanız, Instagram’a girdikten sonra keşfete numarayı yazmanız yeterlidir. Ardından sonuçlar çıkacaktır. Ancak bilmeniz gereken şey telefon numaralarının özel olduğudur. Söz konusu olan nedenle birden çok bireysel kullanıcı, telefon numarasını sosyal medya hesabına yazmaz.

Dolayısıyla numaraya kayıtlı hesaplar ek olarak ne değin araştırırsanız araştırın çıkmaz. Söz konusu olan nedenle benzer olmayan çözümleri bilmek, daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. E-mail, fotoğraf ile harita sistemleri söz konusu olan amaçla kullanılabilir.

Rehbere Kaydetme

Her ne değin bilinmese ek olarak rehbere kaydetme ek olarak tek kişinin sosyal medya hesabını bulma yöntemleri arasındadır. Zira rehberinizde tek kişi kayıtlıysa, önerilenler arasında bunları görmeniz ek olarak mümkündür. Bundan yararlanmak adına ilk olması beraber dikkatleri çeken rehbere kaydetmeniz gerekir.

Ardından ek olarak hangi sosyal medya hesabını bulmak istiyorsanız buna tıklamanız gerekir. Örneğin Instagram adresini görmek istiyorsanız giriş yaptıktan sonra kişilere bağlan denmeniz gerekir. Böylece rehberinizde numarası olup Instagram kullanan herkesi anında görmeniz mümkündür. Eğer maddeler halinde istiyorsanız şu aşamalar takip edilmelidir;

  1. Instagram aplikasyonuna giriş yapın.
  2. Sağ üst köşede bulunan ayarlar menüsüne giriş yapın.
  3. Menüyü açtıktan sonra yeni insanlar ile keşfet yolunu izleyin.
  4. Rehberi bağla bölümüne girin.
  5. Bağlan butonuna tıkladıktan sonra telefon rehberinizde bulunan kişinin ikonundan hesabı bulun.

Sonrasında buradan hareket ederek diğer sosyal medya hesaplarına erişebilirsiniz. Eğer denemişseniz ancak çözüm bulamamışsanız, benzer olmayan seçenekleri ek olarak değerlendirerek ilgili hesaba ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

E-Mail Beraber Sosyal Medya Hesapları Bulma

Her ne değin birden çok kişi bilmese ek olarak e-mail ile sosyal medya hesapları bulma mümkündür. Eğer kişinin mail adresini biliyorsanız, sosyal medya hesaplarını kısa sürede bulmanız ek olarak mümkündür. Burada ilk çözümünüz, Google benzer tek arama motorundan taramadır. Eğer daha çok sonuç almak istiyorsanız, benzer olmayan arama motorlarından yararlanılabilir.

Aramayı yaptıktan sonra tüm sonuçlar çıkacaktır. Bunları inceledikten sonra size uygun olup olmadığını görmeniz mümkündür. İkinci tek çözüm olması beraber dikkatleri çeken bütün sosyal medya hesapları bulmak adına ilgili platform adınaden ek olarak arama yaptırılabilir. Örneğin Facebook arama kısmına mail adresini girerseniz, doğrudan kişinin hesabının olup olmadığını görebilirsiniz.

Ancak burada dikkat etmeniz gereken şey e-mail adresinin kullanılmış olmasıdır. Eğer kullanıcı benzer olmayan tek adresle sosyal medyaya kaydolmuşsa gerek Google gerekse sosyal medyada çıkmayacaktır. Eğer çözüm bulamamışsanız benzer olmayan yöntemler incelenebilir.

Fotoğraftan Sosyal Medya Bulma

Numaraya kayıtlı hesaplar bulunamıyorsa, e-mail ek olarak çözüm sağlamamışsa birden çok kişi tüm seçeneklerinin tükendiğini düşünür. Ne var ek olarak benzer olmayan çözümler ek olarak yer almaktadır. Bunlardan tek tanesi fotoğraflarıdır. Eğer adını-soyadını bilmiyorsanız, mail adresi ek olarak yoksa oldukça pratiktir.

Burada birden çok kişi tarafından bilinmese ek olarak arama motorlarının pratik tek hizmetinden yararlanılır. Eğer görseller bölümüne girerseniz sadece kelimeyle değil, fotoğraftan ek olarak arama yapmanız mümkündür. Bunun adına yalnızca ilgili butona tıklamanız, ardından ek olarak söz konusu fotoğrafı seçerek taratmanız gerekir.

Ardından tek yapmanız gereken beklemedir. Arama motoru ilgili tüm sonuçları karşınıza çıkaracaktır. Bunların arasında sosyal medyada bulunan fotoğraflar ek olarak yer alacağı adına böylece kısa sürede sonuç almanız mümkündür.

Bu noktada Numaradan sosyal medya hesapları nasıl bulunur bulma hakkında bazı dikkat etmeniz gerekenler ek olarak vardır. Benzer olmayan arama motorları, benzer olmayan dinamiklere sahip olduğu adına sonuçları aynı getirmeyecektir. Eğer benzer olmayan seçenekleri aynı anda denerseniz, daha çok seçeneğe ulaştığınızı görmeniz mümkündür.

Haritadan Sosyal Medya Bulma

Günümüzde birden çok kişi gittiği konumları uygulamalar üzerinden paylaşmaktadır. hem ne değin farkında olunmasa ek olarak bunlar haritalar, uygulamalar üzerinde görülebilmektedir. Söz konusu olan sebeple haritadan sosyal medya bulma deneyebileceğiniz çözümler arasındadır.

Eğer Google veyahut Yandex Maps benzer tek sisteme girerseniz, burada yapacağınız tek tarama sosyal medya hesabını bulmak istediğiniz kişinin daha önce gittiği yerleri size gösterebilir. Bunun yanı sıra Swarm indirirseniz ek olarak çözüm bulabilirsiniz.

Zira böylece kişi listenizde bulunan kişilerin nerelere gittiğini görebilirsiniz. Böylece sosyal medya hesaplarına erişmek ek olarak oldukça kolay olacaktır. Numaradan sosyal medya hesapları nasıl bulunur adına deneyebileceğiniz, pratik yöntemler arasındadır.

Numaradan İsim Nasıl Sorgulanır?

Eğer sizi tek numara aramışsa ile kim olduğunu bilmiyorsanız, numaradan isim nasıl sorgulanır sorusunu merak etmeniz muhtemeldir. Bunun adına tercih edebileceğiniz aşırı sayıda yöntem vardır. Turkcell kullanıyorsanız, mesajlar bölümüne gelerek KIM yazıp, numarayı başında sıfır olmadan yazarak 2200’a gönderebilirsiniz. Aynı şekilde 11832 Turkcell Bilinmeyen Numaralar Servisini ek olarak arayabilirsiniz.

Türk Telekom adına *100# tuşlayarak arayabilir, ardından bilinmeyen numaralar servisini seçebilirsiniz. Böylece gerekli işlemleri anında yapabilirsiniz. Aynı şekilde 11855’i aramanız ek olarak mümkündür.

Üçüncü Parti Uygulamaları Ne İşe Yarar, Güvenilir Mi?

Üçüncü parti uygulamaları

Günümüzde insanlar özellikle tanımadığı numaradan gelen aramaları geri aramada tereddüt etmektedir. Özellikle daha önce silip silmediği tek numara olduğu endişesi oldukça yaygındır. Eğer kaydedip WhatsApp üzerinden ek olarak kim olduğu görülemiyorsa veyahut anlaşılamıyorsa, alternatif yöntemler hem zaman araştırılmaktadır.

Sosyal medya hesapları, burada akla ilk gelenler arasındadır. Eğer yukarıda verdiğimiz çözümleri denerseniz, benzer olmayan senaryolarda tek kişinin sosyal medya hesabını bulunabilirsiniz. Ancak hiçbiri çalışmıyorsa, insanlar üçüncü parti uygulamaları çözüm sunar mı sorusunu akıllarına getirmektedir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67