İnstagram'da Mavi Tik Nasıl Alınır? (Kullanılan Yöntemler)

İnstagram'da Mavi Tik Nasıl Alınır? (Kullanılan Yöntemler)

İnstagram, her geçen gün işletmelerine hem markalarını, hem de ürünlerini tanıtmada farklı özellikler getirmektedir. İnstagram mavi tik nedir, bunların arasında en önemlilerden biridir. Bu simgeye sahip olan işletmeler, daha hızlı şekilde büyüyebilmektedir. Zira kullanıcılar, bu bir nevi güven olarak görmektedir.

Mavi tik, günümüzde form doldurularak alınabilmektedir. Böylece sadece işletmeler değil, bireyler tarafından da önemle karşılanmaktadır. Zira böylece fenomen olmak isteyenler, gerçek bir hesap olduğunu kullanıcılarıyla paylaşmaktadır.

Peki, İnstagram’da mavi tik nasıl alınır? Burada kullanıcıların deneyebileceği farklı yöntemler vardır. Herhangi birisini kullanmak, size aynı sonucu getirecektir.

Doğrudan İnstagram İle İletişim Kurmak

İnstagram mavi tik nasıl alınır için ilk yönteminiz, herkes tarafından yoğun şekilde kullanılan doğrudan iletişimdir. Burada mavi tik almak isteyen hesap, yetkililer ile irtibat kurmaktadır.

Bunun için e-mail aracılığıyla ulaşım sağlayıp, açıklayıcı bir mesaj ile mavi tik alma isteğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Ardından yöneticiler, hesabınızı inceleyecek ve bir karar verecektir. Her ne kadar kolay gibi dursa da aslında en zor yöntemdir. Zira bu metotta olumlu geri dönüş almanız, her zaman mümkün değildir.

Başvurmak için öncelikle İnstagram’ı açarak, profil hesabınızı açmanız gerekmektedir. Ardından sağ üst köşeden menüye erişim sağlayarak, ayarlara erişim sağlamak gelmektedir. Burada göreceğiniz doğrulama talep et bölümüne dokunulmalıdır.

Ardından karşınıza form gelecektir. Bunu doldurmak ve kaydetmek gerekmektedir. Platform, size dönüş yapacaktır.

Ajanslar Aracılığıyla İletişim Kurmak

Ünlü olmadan mavi tik almak istiyorsanız, bir diğer çözümünüz sosyal medya ajansları ve uzmanları vasıtasıyla talep iletmektir. Bu hesaplar, İnstagram ile çalışmalıdır. Böylece sizin irtibat kurup talep verdiğiniz uzman ya da ajans, talebinizi sizin yerinize platforma iletmektedir.

Bu metot, doğrudan iletişim kurmaya göre daha olumlu sonuçlar vermektedir. Ancak burada önemli olan, seçtiğiniz kişi ya da kurumun daha önce başarısını kanıtlamış, göstermiş olmasıdır. Şayet böyle bir başarısı yoksa veya oldukça düşükse, alacağınız sonucun olumlu olması zorlaşacaktır.

Dolayısıyla anlaşma yapmadan önce haklarında bir araştırma yapmak gerekmektedir. Böylece alacağınız sonuçlar daha başarılı olacaktır.

Aktif Bir Hesabı Olmak

İnstagram mavi tik kaç takipçi hususunda tavsiye edilen, aktif ve etkin bir hesabınız olmasıdır. Eğer pasif ve fazla etkileşim almayan bir hesabınız varsa olumlu yanıt almanız oldukça zordur. Dolayısıyla ne kadar aktif ve etkili bir hesap olursanız, yöneticilerin istediğinizi olumlu değerlendirme olasılığı da yükselecektir.

Eksiksiz Bir Hesaba Sahip Olmak

İnstagram mavi tik alma şartları, platform tarafından açıklanmıştır. Dolayısıyla kullanıcıların öncelikle bunları bilmesi gereklidir. Zira bunlara uyum sağlanmıyorsa, mavi tik almak da olanaksızdır. Eğer İnstagram yardım bölümüne girerseniz, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Mavi tik almak için tavsiye edilen hesabınızın eksiksiz olmasıdır. Form göndermeden önce biyografiniz, iletişim bölümü dâhil tamamen doldurulmalıdır. Ardından fotoğrafınız da mevcut bulunmalıdır. Bunların haricinde, hesabınızda paylaşımlar da olmalıdır. Eğer siteniz varsa bu da eklenmelidir.

Buna dikkat etmek, olumlu yanıt alma durumunuzu arttıracaktır.

Taklit Riskini Dile Getirmek

İnstagram’da mavi tik nedir, bir hesabın kullanıcıya ait olduğunu dile getirmektedir. Dolayısıyla başvuruyu siz yapıyorsanız ve hesabınız eksiksiz, bol etkileşimliyse taklit edilme riskinizi söylemek faydalı olabilir.

İnstagram Mavi Tik Avantajları Nelerdir?

İnstagram mavi tik nasıl alınır için ünlü değisleniz, bu yollar size yardımcı olacaktır. Peki, aldıktan sonra hangi avantajları görebilirsiniz? Bu konuda bahsedilebilecek çok sayıda husus vardır. Mavi tikli, sizin tanınırlığınızı ve takipçilerinizi arttırmada olumlu etki gösterecektir.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67