Instagram’da Hızlı Takipten Çıkma Yolları

Instagram’da Hızlı Takipten Çıkma Yolları

İnstagram’da hızlı takipten çıkma yolları ile İnstagram hesapları fazlalık olan takipçileri çıkartabilirler. İnstagram üzerinde toplu takip bırakma işlemleri en fazla uğraştıran meselelerden biridir. Kişiler profillere girilmese de teker teker takipten çıkma tuşuna ve aynı zamanda onaylama tuşuna basılması gerekmektedir. Toplu takipçi bırakma işlemlerine bakıldığı zaman programsız ve uygulama olmadan yapılabilir ve kişiler profillerine girmeden çıkartabilir.

Bunun için öncelikle takipten çıkmak istediğiniz herkesi toplu bir şekilde seçmeniz gerekir, sonrasında takipten çık seçeneği ile beraber herkesi unfollow edebilirsiniz. Sonraki adımda hızlı bir şekilde takipten çıkmak istediğiniz kişileri çıkartabilirsiniz. Bu işlem genellikle manuel olarak yapılan bir işlem olmaktadır fakat otomatik takipten çıkma programlarda bulunur.

İnstagram Toplu Takipten Çıkma

İnstagram toplu takipten çıkma adımları için gizli hesapların hikâye, gönderi ile paylaşımlarını görmeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Telefon üzerinden otomatik olarak çok fazla kişiyi aynı anda çıkartabilen birkaç adet uygulama bulunur. İnstagram toplu takip bırakma uygulamalarına bakıldığında App Store üzerinde Clenaer for IG ve Play Store için de Unfollowers uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu gibi birçok uygulama ile toplu takipten bırakmak kolay olmaktadır.

İnstagram uygulaması içerisinde toplu takipten çıkmak için ilk olarak uygulamalar içerisinden hesaba giriş yaparak kolaylıkla toplu şekilde takip bırakmak mümkün olmaktadır. Sadece uygulama ile kolaylıkla uğraşmadan takipleri toplu bir şekilde bırakabilmeniz daha mümkün hale gelebilmektedir. Bu tarz uygulamalar genellikle ücretsizdir, ücretli olanlar da vardır ve arasındaki en büyük fark ücretli olanların daha güvenilir olduğu anlamına gelmektedir.

İnstagram Toplu Takipten Çıkma PC

Bilgisayardan toplu takipten çıkma

Bilgisayar üzerinde İnstagram kullanan birçok kullanıcı olmaz bunun sebebi telefondan İnstagram kullanmanın daha kolay ve pratik olmasıdır. Bilgisayar ile toplu takip bırakma konusunda bilen çok bir kişi bulunmaz fakat akıllı telefonlarda ve tabletlerde olduğundan daha kolay bir şekilde takip bırakılabilmektedir. İnstagram toplu takipten çıkma PC adımları için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir,

  • Bilgisayar üzerinden toplu takipten çıkma yöntemine bakıldığı zaman belirli bazı eklentilere sahip olması gerekir. Bu eklentilere bakıldığı zaman kendi internet sitesi üzerinden İnstagram’dan toplu takip işlemi yapabilirsiniz.
  • Takibi bırakılması istenen hesaplarda hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir ve daha kullanışlı olan bir yöntem olmaktadır.
  • İnstagram eklentisi ile beraber Superpowers for İnstagram ile toplu şekilde takipten çıkma işlemi yapabilirsiniz.

İnstagram Takipten Çıkma

İnstagram platformu üzerinde platformun özelliklerine bakıldığında takip etme özelliği ile kişiler arkadaşlarını, aile ve akrabalarını, fenomen ve daha fazlasını takip alabilirler. İnstagram takipten çıkma adımlarına bakıldığı zaman kişilere bildirim gitmez bununla beraber takipten çıkıldığı zaman bildirim gitmediği gibi gizli hesaplar takip etmeyen kullanıcılarda görüntülenemez. Eğer takipten çıkacak olan kişilerin hesabı gizliyse eğer tekrar takip istediğiniz zaman profilde görüntülenecektir.

Kişilerin profillerine girerek takipten çık tuşuna dokunmaları yeterlidir. İnstagram üzerinde kişiler takipten çıktığı kişilere tekrardan takip atabilirler. Bunun için takipten çıkma butonunda takip et bölümü yazar ve bu butona basarak tıklayabilirler.

İnstagram Toplu Takip Bırakma Yolları

İnstagram toplu takip bırakma yolları bakıldığında genellikle takipçi kasmak için herkesi takip eden kişilerin temizlik yapması için yapılmaktadır. İnstagram üzerinden toplu takipten çıkan bireyler kendilerini takip etmeyen takipçilerden kurtulabilirler. Üstelik bu işlem ile otomatik olarak yapılabilir. Hal böyle olunca kişiler takibe takip yaptıklarında takipçi ile çoğaltabilirler. Bu programlardan biri Followers Assistant Lite İnstagram Unfollow olmaktadır bu program özelliklerine bakıldığında,

  • Bilgisayar üzerinde çalışan bu programa bakıldığı zaman kurulum sonrasında İnstagram kullanıcı ile ve şifre ile giriş yapılması gerekir ve birkaç tık işaretle yüzlerce hesabı takipten çıkabilirsiniz.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ile şifreyi girin ve giriş butonuna tıklayın.
  • Takipçi kısmında gelin ve takibi bırak tuşu ile İnstagram profilinizde takip ettiğiniz birçok hesaptan çıkabilirsiniz.
  • İnstagram unfollow uygulamasını telefonda çalıştırmak için Followers Assistant lite uygulamasını indirdikten sonrasında yine aynı adımları izleyerek takipten çıkabilirsiniz.

İnstagram Toplu Takip Bırakma

İnstagram platformuna bakıldığı zaman kullanıcılar için kolay bir takipten çıkma yöntemi bulunur. İnstagram toplu takip bırakma işlemlerine bakıldığı zaman birçok yan uygulama görülmektedir ve bu yan uygulamalarla beraber birçok İnstagram hesabı tehlikeye girmektedir. Bu yönteme bakıldığında hesaba bir zarar gelmemesi açısından dikkat edilmesi gerekir ve kişilerin güvenmedikleri uygulamalara kişisel bilgileri ve hesap bilgilerinin girilmemesi gerekmektedir. İnstagram toplu takipten çıkma işlemlerine bakıldığında,

  • İnstagram ile entegre olarak çalışan toplu takip bırakma işlemine bakıldığı zaman kullanıcılar için daha verimli olabilmektedir ve hem android hem de İOS için iki farklı uygulama olarak verilebilmektedir ve bu tarz uygulamalar kullanıldığında gerekli olan toplu takipten çıkma işlemleri yapılabilir.
  • Android platformlar için özel olarak kullanılan İnstagram toplu takip bırakma işlemlerinde Unfollow Users programı kullanılabilir ve Google Play Store üzerinde yer edilir.
  • İnstagram toplu takip bırakma isimlerine bakıldığında İnstagram’a giriş yapıyormuş gibi bilgilerinizi girmeniz gerekebilir ve sonrasında yukarıdan aşağı 10 10 şekilde kullanıcılar takipten çıkarılabilir.

İnstagram Takip Etmeyenleri Takipten Çıkma

Takip etmeyenleri takipten çıkma Instagram

İnstagram takip etmeyenleri takipten çıkma uygulamalarına bakıldığı zaman özellikle Apple cihazlar için Cleaner For INS programı kullanılabilir. Bu uygulama ile İOS platformunda yer alan İnstagram toplu takipten çıkma uygulaması genel olarak verimlilik uygulamaktadır. Benzer olarak uygulamayı indirdikten sonraki aşamada adımları takip ederek toplu takipten çıkma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İnstagram takip etmeyen kişileri takipten çıkmak için Cleaner For INS programını indirin ve giriş yaparak hesabınızı onaylayın. Sonraki adımda uygulama içerisinde sol sekmede yer alan Following sekmesine giriş yapın ve burada yer alan Quick Select seçeneğine tıklayın. Karşınıza takip etmiş olduğunuz kişiler çıkar ve eğer toplu bir çıkış işlemi seçerseniz Select All kısmında bir seçenek çıkar.

Cleaner For INS programı ile takipten çıkma işlemlerine bakıldığı zaman Actions arayüzünde bulunan Unfollow seçeneğine tıklayın ve işlemi başlatmak için Star tıkladıktan sonra belirlediğiniz kişilerden kısa bir süre içerisinde takipten çıkarabilirsiniz.

İnstagram Hızlı Takipten Çıkma Yöntemleri

İnstagram üzerinden hızlı takipten çıkma yöntemleri ile kişiler uygulama yüklemeden takipten çıkma zor olabilir. Fakat kişiler bu tarz uygulamayı yükleyip kullanmadan önce dikkat etmesi gerekmektedir. Bu tarz sitemkâr sorularda kişiler öncelikle fake bir hesap deneyerek uygulamaların güvenilirliğini takip edebilirler. Sonrasında takipçi sayıları daha kontrol altına alınabilir ve İnstagram hesaplarının tkaipçi sayıları düzenlenebilir.

İnstagram Toplu Unfollowers

İnstagram platformlarına bakıldığı zaman özellikle takipçi sayısını yükseltmek isteyen kişiler birçok bot programını kullanmaktadır. Bot programlarında kişiler bilmedikleri uygulamalardan hesapları ile giriş yaptıkları zaman istemedikleri ve kendilerinin takip etmedikleri hesapları görebilirler. Bu sebeple bireylerin istemedikleri hesapları takipten sürekli olarak çıkması zor olabilmektedir.

İnstagram toplu unfollowers uygulamaları ile otomatik olarak kullanılan takipten çıkma işlemleri bulunmaktadır. Kişiler böylece takipçi sayıları konusunda programları telefonlarında tutarak otomatik olarak takipten çıkabilir ve İnstagram kullanıcılarının teker teker takipçileri tekrar etmesi gerekmemektedir ve böylece bireyler bu tarz uygulamalarını takip edebilir ve güvendiklerini kullanabilirler.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67