Instagram’da Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

Instagram’da Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

Sosyal medya içerisinde en gözde ortam Instagram olarak öne çıkıyor. Kullanıcısının sayısı ve etkinlik açısından diğer sosyal medya uygulamalarını çok çabuk geçen Instagram’da bulunan gizli hesaplar ise her zaman merak konusu oldu.

Takip etmeden profili görme olarak çok sık araması yapılan konu için hem uygulama hem de site isimlerini makalemizde bulabilirsiniz.

SCOUT

Scout uygulaması ile Instagram’da bulunan gizli profiller kolayca görülebiliyor. Uygulama aynı zamanda fotoğraf kaydetmeye de imkan tanıyor. Scout uygulaması şu şekilde çalışıyor:

Scout uygulamasını indirip açın. iOS ve Android seçeneklerinden telefonunuza uyumlu olan işletim sistemini seçin ve uygulamayı çalıştırın.

Son olarak gizli profili görmek istediğiniz hesabı bulun ve açın.

Scout özellikleri şunlardır:

 • İstenilen Instagram profilleri görülebilir.
 • Beğeniler görülebilir.
 • Yorumlara bakılabilir.
 • Fotoğraflar HD olarak kaydedilebilir.

Ghostegro

Ghostegro uygulaması ile Instagram hesapları görüntülenebiliyor. Uygulama ile aynı zamanda profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini öğrenebiliyorsunuz. Ek olarak Instagram hikayeleri anonim olarak izlenebiliyor.

Uygulama ile Instagram profil fotoğrafları tam boyutta görüntülenip kaydedilebiliyor.

GHOSTY

Ghost uygulaması ile de gizli profilleri rahatlık içinde görülebiliyor. Fotoğraflar HD olarak indirilip kaydedilebiliyor.

Uygulamayı kullanmak için Ghosty uygulamasını iOS için ya da Android için indir seçeneklerinden uygun olan seçilerek indirilir ve uygulama çalıştırılır. Sonrasında hangi profili görülmek isteniyorsa arama yapıp dokunun.

Ghosty Özellikleri şunlardır:

 • Profillerin takipçilerini gösterme
 • Profillerin takip ettiklerini gösterme
 • Fotoğraf ve video indirme
 • Instagram profil fotoğrafı büyütme

Postegro

Gizli hesapların görüntülenmesi için bir diğer uygulama ismi de Postegro’dur.

Uygulama indirildikten sonra Instagram kullanıcı bilgileri girilmeli. Sonrasında görülmek istenen gizli hesap adı yazılmalı. Hesap göster bölümüne dokunulduğunda istenen hesap görülecektir.

LiLi

Lili uygulaması, postegro uygulamasının alternatifi olarak biliniyor.

LiLi özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

 • Fotoğraf ve video kaydetme imkanı
 • İndirilen fotoğraf ve videoları listeleme
 • Resim yazısı ile fotoğraf ve videoyu yeniden yayınlayabilme
 • Hikayeyi yerel depolamaya indirebilmek.
 • Profil fotoğrafını görme ve diğer Instagram kullanıcılarının profil fotoğraflarını gösterme.

Pingru

Pingru da Instagramda kapalı hesapları görme uygulaması listesinde yer alıyor. Uygulama ile gizli hesaplar görüntülenebilmektedir.

Uygulama indirildikten sonra Instagram kullanıcı adı girişi ile beraber görüntülenmek istenen gizli hesap yazılır ve görüntülenme gerçekleşir.

Secretle

secretle.com üzerinden yapılan girişler ile gizli hesaplar görüntülenebilir.

Bestwhozi

bestwhozi.com üzerinden giriş yaparak gizli hesaplar açılabilmektedir. Bu yanı ile Takip etmeden profili görme sitesi olarak bilinmektedir.

Instagram uygulamasında gizli hesaplara ulaşmak mümkün mü?

Açıkladığımız uygulama ve web siteleri haricinde klasik bir gizli hesap açma yöntemi vardır. Sahte bir hesap yardımı ile gizli hesaba istek gönderilebilir. Ancak bu yöntem ile sonuç almak her zaman olumlu sonuçlanmama ihtimali ile karşı karşıyadır.

Instagram gizli hesap görme güvenli mi?

Instagramda yer alan ve merak edilen gizli hesapların uygulama aracılığı ile görülebilmesi güvenlik şüphesini de beraberinde getirmektedir. Bu uygulamalar ya da web siteleri üzerinden giriş yaparken asıl hesap ile değil fake olarak bilinen sahte ve kullanılmayan bir hesap ile oturum açmaya dikkat edilmelidir.

Asıl Instagram hesabınız ile benzer bir uygulamaya girmeniz şüpheli oturum açma konusunda çok hassas olan Instagram tarafından olumsuz karşılanabilir. Bu riske girmemek için başka bir hesap açarak bu uygulamalar kullanılmalıdır.

Instagram profil fotoğrafı büyütme şeklindeki internet aramalarına da konu olan sosyal medya programı pek çok arkadaşlık ilişkisi için de etkin bir şekilde kullanılması ile dikkat çekiyor.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67