Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Hesaplar

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Hesaplar

İnstagram en çok takipçisi olan hesaplar hangileridir? İnstagram her geçen gün yüksek sayıda kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. Bu kitlesel artışta dünyaca ünlü ya da yalnızca ülkemizde ünlenen birçok oyuncu, sporcu, müzisyen ya da farklı sanatçıların olduğu bilinmektedir. Bu sanatçılar çoğunlukla içerik üreticilerden bağımsız olarak yapmış oldukları mesleki becerilerin getirdiği ünle büyük oranda ünlenmiştir.

Birçok farklı ismin İnstagram en çok takipçisi olan hesaplar arasında yer aldığı bilinmektedir. Bu ünlüleri sosyal medya reklam kampanyalarında yer aldıkları, ürün tanıtımları ve çeşitli yöntemlerle sosyal medyadan çok fazla gelir elde ettikleri bilinmektedir. Merak edenler için dünya genelinde en çok İnstagram takipçisine sahip olan hesapları şunlardır;

 • Cristiano Ronaldo
 • Leo Messi
 • Kylie Jenner
 • Ariana Grande
 • Dwayne Johnson (The Rock)
 • Selena Gomez
 • Kim Kardashian
 • Beyonce
 • Justin Bieber
 • Kendall Jenner

Tüm bu isimler İnstagram’da en çok takipçisi olan hesaplar ile bilinmektedir. En az takipçi sayısı 200 milyon üzeri olan kişi Kendall Jenner iken listenin en başında yer alan Cristiano Ronaldo 350 Milyondan fazla takipçi sayısıyla dünya üzerindeki en çok İnstagram takipçi sayısına sahip kullanıcısı olarak bilinmektedir.

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Ünlüler

En çok takipçili ünlüler

İnstagram’da en çok takipçisi olan ünlüler kimlerdir, bu ünlüler ne tür içeriklere sahiptir? İnstagram üzerinden içerik üreten kullanıcıların tek tek özelliklerine, ne tür bir işle uğraştıklarına ve kaç takipçisinin olduğuna dair bir liste oluşturulduğunda ilk sırada dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo gelmektedir.

Cristiano Ronaldo 382 milyon takipçi sayısı ile dünyada İnstagram’da en çok takipçisi olan ünlüler arasında ilk sırada yer almaktadır. Çoğunlukla bir parçası olduğu futbol kulübü ve kendi yaşantısı ile ilgili içerikler paylaşan Ronaldo’nun bu denli yüksek takipçi sayısına ulaşmasındaki başlıca etken iyi bir futbolcu oluşudur. Aynı şekilde 2. Sırada yer alan Leo Messi’de İnstagram’da en çok takipçisi olan hesaplar arasında yer almaktadır. Kendisinin 294 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Dünyaca ünlü bir manken olan Kylie Jenner, İnstagram’da en çok takipçisi olan ünlüler içerisinde 293 Milyon takipçi sayısına ulaşmış bir İnstagram kullanıcısıdır. Diğer İnstagram kullanıcıların aksine aşırı aktif sosyal medya kullanan Kylie Jenner binlerce paylaşıma sahiptir. Ünlü manken kendisine ait açmış olduğu kozmetik firması ile milyonlarca takipçisine ürünlerini tanıtmaktadır.

Ariana Grande dünyaca ünlü bir müzisyen olarak bilinmektedir. Kendisi İnstagram’da 285 milyon takipçi sayısı ile en çok takipçiye sahip 4. İsimdir. Ariana Grande’de çoğunlukla mesleki anlamda klip paylaşımlarına hesabında yer vermektedir. Listenin 5. Sırasında dünyaca ünlü bir oyuncu olan The Rock yer almaktadır. The Rock kişisel hayatını paylaştığı hesabında toplamda 284 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. Dünyaca ünlü oyuncular arasında yer alan Selena Gomez’de İnstagram’da en çok takipçisi olan ünlüler arasında 283 milyon takipçi ile 6. Sırada yer almaktadır.

Kim Kardashian listede İnfluencer olarak görülebilecek en ünlü 7. İsim olarak yer almaktadır. Mankenlik, oyunculuk ve daha birçok alanda meslek icra eden Kim Kardashian’ın İnstagram’da 273 milyon takipçisi bulunmaktadır. Ünlü şarkıcılar arasında yer alan listenin 8. İsmi Beyonce olarak bilinmektedir. İnstagram’da en çok takipçisi olan ünlüler arasında olan Beyonce’nin takipçi sayısı 227 milyon olarak bilinmektedir.

Ünlü şarkıcı denilince akla gelen isimlerden olan Justin Bieber İnstagram’da en çok takipçisi olan hesaplar içerisinde yer almaktadır. Justin Bieber’ın toplam İnstagram takipçi sayısı 211 milyon olarak biliniyor. Listenin son sırasında ise dünyada en çok İnstagram takipçi sayısına sahip 10. İsmi olarak Kendal Jenner yer almaktadır. Ünlü modelin takipçi sayısı 207 milyon olarak bilinmektedir.

İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan Türkler

Dünyaca ünlü İnstagram kullanıcılarının ve ünlülerin milyonlarca takipçisi olduğu bilinmektedir. Ülkemizde de incelendiğinde İnstagram’de en çok takipçisi olan türkler olduğu ve hesaplarında milyonlarca takipçinin bulunduğu bilinmektedir. Ancak ülkemizdeki ünlülerin dünya şartlarına oranla düşük bir üne sahip olmaları nedeniyle bu isimler çok daha düşük takipçi sayısına sahiptir. İşte İnstagram’da en çok takipçisi olan türkler şu isimlerdir;

 • Nusret Gökçe
 • CZN Burak
 • Hande Erçel
 • Mesut Özil
 • Burak Özçivit
 • Demet Özdemir
 • Acun Ilıcalı
 • Hadise
 • Neslihan Atagül
 • Fahriye Evcen

Tüm bu ünlü isimlerin sosyal medyayı aktif kullandıkları ve mesleki başarılarıyla birlikte birçok kişi tarafından takip edildikleri bilinmektedir. Aralarında oyuncuların, şarkıcıların ve influencer olarak bilinen kullanıcıların bulunduğu listede en yüksek takipçi sayısına ulaşmış olan Türk kullanıcı Nusr_et kullanıcı adı ile bilinen Nusret Gökçe’dir.

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Hesaplar 2021

En çok takipçi olan hesaplar Instagram

İnstagram’da en çok takipçisi olan hesaplar 2021 yılında Türk kullanıcılar arasında ilk sırada yer alan Nusret Gökçe et ürünleri sattığı restoran zincirleriyle bilinmektedir. Birçok farklı ülkede restoranları bulunan Nusret’in İnstagram’da toplam 41 milyon takipçisi bulunmaktadır. Listenin 2. Sırasında yer alan CZN Burak’da kendine ait restoranlarıyla bilinen bir İnstagram ünlüsüdür. CZN Burak ayrıca İnstagram dışında TikTok’ta da oldukça ünlü olduğu bilinen bir isimdir. Kendisinin İnstagram’da 30 Milyon, TikTok’ta 54 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Hande Erçel oyunculuğu ve güzelliğiyle bilinen İnstagram’da en çok takipçisi olan hesaplar arasında Türkiye’de 3. Sırada olduğu bilinmektedir. Ünlü oyuncunun toplam İnstagram takipçi sayısı 26 milyon olarak biliniyor. Ünlü futbolcu Mesut Özil sporcular arasında İnstagram’da en çok takipçisi olan Türkler içerisinde 4. Sırada yer almaktadır. Kendisinin toplamda 24 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Burak Özçivit’de listede 5.sırada bulunan İnstagram’da en çok takipçisi olan Türkler arasında yer almaktadır. Ünlü oyuncunun İnstagram takipçi sayısı 19 milyon olarak bilinmektedir. Bir diğer ünlü oyuncu olan Demet Özdemir’de listenin 6.sırasına İnstagram’daki 14 milyon takipçiye sahiptir. Acun Ilıcalı ve Hadise ise televizyon dünyasında ünlü olan 2 isimdir. Şarkıcı hadise ve ünlü televizyon programcısı Acun’un 13 milyon takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram’da en çok takipçisi olan Türkler arasında 9.sırada Neslihan Atagül yer almaktadır. Ünlü oyuncunun İnstagram takipçi sayısı 12,7 milyon olarak bilinirken listenin son sırasında yer alan ünlü oyuncu Fahriye Evcen ise 12,4 milyon takipçi sayısıyla İnstagram’da en ünlü isimler arasında yer almaktadır.

İnstagram hesaplarında yüksek takipçiye ulaşmak için, sosyal medyada içerik kalitesini arttırmaya yönelik içerikler için siz de sosyalat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin blog kısmında İnstagram, Facebook, Twitter, TikTok ve daha birçok sosyal medya platformları hakkında fikirler, bilgiler ya da öneriler verilmektedir. İnstagram’da yüksek takipçi sayısına ulaşmak için siteyi ziyaret edebilir ve yazı içeriklerine göz atabilirsiniz.

İnstagram’da yüksek takipçi sayısına ulaşmak ve etkileşim kazanmak istiyorsanız sosyalat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde birçok farklı paket seçenekleri ile takipçi kasma, beğeni arttırma, yorum arttırma ve video görüntüleme gibi hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Güvenli ödeme sistemi ve hızlı hizmetiyle artık sizde sosyal medyada bir fenomen ya da influencer haline gelebilirsiniz. Ayrıca sosyalat.com ile İnstagram dışında Facebook, Twitter, YouTube ve daha birçok mecrada hizmet sağlanmaktadır. Siteyi ziyaret ederek size uygun bir paketi satın alabilirsiniz.


Yorum Yapwidget-1

MAIL ADRES

info@sosyalat.com

widget-2

TELEFON

0850 307 54 67